ÜNAL DEMİRTAŞ HABERLERİ

Ünal Demirtaş haber, Ünal Demirtaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ünal Demirtaş - 20.07.2017
Dha Yurt Bülteni - 13
Toplantıya katılan CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş da "Böyle bir çevre katliamına yol açan tesisin, bu şekilde bir kapasite artırımı yaparak daha büyük bir çevre katliamına yol açmasını kabul edemiyorum.
Ünal Demirtaş - 17.07.2017
CHP Zonguldak Milletvekili Demirtaş Açıklaması
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, sığınmacıların istihdam sorunu ve Türk istihdam piyasasına olumsuz etkileriyle ilgili sorunların tespiti ve çözümüne ilişkin TBMM Başkanlığına araştırma ve soru önergesi verdiklerini söyledi.
Ünal Demirtaş - 30.06.2017
CHP Meslek Hastalıklarının Araştırılmasını İstedi
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş ve arkadaşlarının imzasıyla TBMM Başkanlığına sunulan önergede, meslek hastalıkları hastanelerinin sadece Ankara, İstanbul ve Zonguldak'ta bulunduğu, bu hastalıkların yüzde 100'ünün öngörülebilir ve önlenebilir olduğu belirtildi.
Ünal Demirtaş - 25.06.2017
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Zonguldak Zonguldak Camlı Köşk'te gerçekleştirilen etkinlikte, Vali Ali Kaban, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Haluk Selvi, AK Parti Zonguldak milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Özcan Ulupınar ve Faruk Çaturoğlu, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar bayramlaştı.
Ünal Demirtaş - 13.05.2017
Mezunlar Pilav Gününde Buluştu
Çok sayıda mezununun katıldığı törene CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş'da katıldı.
Ünal Demirtaş - 10.05.2017
Dha Ankara- CHP'li Ağbaba (Kıdem Tazminatı): Sendikaların 'Hayır' Dediğine Biz Evet Demeyiz...
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Emek Büroları Koordinatörü Veli Ağbaba, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun kıdem tazminatının fona devredilmesiyle ilgili çalışmaların tamamlandığı ifadeleri üzerine yazılı bir açıklama yaptı. "Sendikaların hayır dediğine biz evet demeyiz" diyen Ağbaba, kıdem tazminatının fona devredilmesiyle toplu işten çıkarmaların olabileceği uyarısında bulunarak, "Emekçilerin üç kuruşundan elinizi çekin" ifadelerini kullandı. Ayrıca işçilerin kıdem tazminatları konusunda yaşadıkları sorunların ve çözüm önerilerinin araştırılması amacıyla Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Manisa Milletvekili Özgür Özel ve Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş imzasıyla TBMM'ye bir araştırma önergesi sunuldu.
Ünal Demirtaş - 10.05.2017
Dha Ankara- Veli Ağbaba : Sendikaların Hayır Dediğine Biz Evet Demeyiz
Ayrıca emekçilerin kıdem tazminatları konusunda yaşadıkları sorunların ve çözüm önerilerinin araştırılması amacıyla Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Manisa Milletvekili Özgür Özel ve Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş imzasıyla TBMM'ye bir araştırma önergesi sunuldu.
Ünal Demirtaş - 08.05.2017
CHP Zonguldak Milletvekili Demirtaş Açıklaması
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, iktidarın kıdem tazminatını fona devrederek işçilerin 80 yıllık hakkını tamamen ortadan kaldırmak istediğini savundu.
Ünal Demirtaş - 01.05.2017
Zonguldak'ta 1 Mayıs Coşkuyla Kutlandı
Kentin çeşitli noktalarında toplanıp İstasyon Caddesi'ne gelen gruplar, polisin geniş güvenlik önlemleri altında üzerleri aranarak korteje alındı. Yürüyüş güzergahı ve 1 Mayıs mitinginin yapılacağı Madenci Anıtı çevresinde de geniş güvenlik önlemleri aldı. CHP Zonguldak Milletvekilleri Şerafettin Turpçu, Ünal Demirtaş, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ve Genel Maden İşçileri Sendikası(GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci'nin de katıldığı yürüyüşte, yaklaşık 3 bin kişi Madenci Anıtı'na yürüdü.
Ünal Demirtaş - 01.05.2017
Dha Yurt Bülteni-10
Kentin çeşitli noktalarında toplanıp İstasyon Caddesi'ne gelen gruplar, polisin geniş güvenlik önlemleri altında üzerleri aranarak korteje alındı. Yürüyüş güzergahı ve 1 Mayıs mitinginin yapılacağı Madenci Anıtı çevresinde de geniş güvenlik önlemleri aldı. CHP Zonguldak Milletvekilleri Şerafettin Turpçu, Ünal Demirtaş, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ve Genel Maden İşçileri Sendikası(GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci'nin de katıldığı yürüyüşte, yaklaşık 3 bin kişi Madenci Anıtı'na yürüdü.
Ünal Demirtaş - 09.04.2017
Halk Oylamasına Doğru
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, 16 Nisan'da yapılacak halk oylaması çalışmaları kapsamında Ereğli ilçesine bağlı Gülüç beldesinde ziyaretlerde bulundu.
Ünal Demirtaş - 31.03.2017
Halk Oylamasına Doğru
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, halk oylaması çalışmaları kapsamında esnafı ziyaret etti.
Ünal Demirtaş - 24.03.2017
CHP Grup Başkanvekili Altay Açıklaması
Altay, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü: "Bu topraklara topyekun bir taarruz olursa bütün siyasi kanatların, bütün inanç gruplarının, bütün etnik grupların, bütün farklı yaşam tarzı aidiyetlerinin hepsinin bir arada toplanıp oturabileceği ortak değere ihtiyaç yok mu? Var. O şimdi Cumhurbaşkanlığı müessesidir. Şu anda bile halen öyledir. Sayın Cumhurbaşkanımızın AK Parti ile resmi olarak ilişiği yoktur. Bunun için 15 Temmuz'da bizim, genel başkanımız kaçak dediğimiz halde o saraya gitti. Cumhurbaşkanı bu milletin ortak değeridir. Bu teklifin özünde şu var. Ortak değeri kaldırıyor. Bu ortak değeri kaybettiğimiz gün, Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu da olsa Devlet Bahçeli de olsa Binali Yıldırım da olsa Türkiye kan gölüne döner. Ben bunu iç savaş çığırtkanlığı olarak söylemiyorum. Milletleri bir arada tutan ortak paydalara ihtiyaç var. Suriye'de yaşanan, Irak'ta yaşanan, Libya'da, Mısır'da yaşanan budur. Bunun için bu ortak değer önemli, yoksa Cumhurbaşkanı kim olursa olsun. Bir partinin genel başkanı, yüksek yargıyı tayin ederse, bir partinin genel başkanı, 'egemenlik kayıtsız şartsız milletindir', millet bu egemenliğini Türkiye Büyük Millet Meclisi aracılığıyla kullanır hükmüne rağmen, kanun yapma gücünü eline alırsa artık o ülkede yandı gülüm keten helva. CHP Genel Başkanında da verseniz bu yetkiyi ülke perişan olur. Bu yetki hiç kimseye verilmez. Atatürk'e vermemişiz. Şimdi bir kişiye devletin bütün anahtarını vermek bir cinayettir. Demokrasinin olmadığı bir cumhuriyet bana lazım değil." Altay, demokrasinin olmadığı bir ülkede Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kimsenin işine yaramayacağını savunarak, şunları belirtti: "Meclisin üç tane büyük görevi var, bütçe hakkı elinden alınıyor, başkan da kanun yapabilecek, hükümeti denetleme hakkı ortadan kaldırılıyor. Bu meclis bir şey için beslenecek, olur ki resmi olarak bir ülkeye savaş ilan etmemiz gerekirse meclisten karar çıkması gerek. Belki bir gün savaş ilan ederiz diye meclisi açık tutup 600 milletvekiline ayda 15'er bin lira maaş vereceğiz. Yazık değil mi günah değil mi, böyle olacaksa kapat gitsin. Ne meclisi kapatacağız ne de Cumhuriyetimizi, laik, demokratik, hukuk devleti olma niteliğiyle ayakta tutacağız. Biz dedik Tayyip Bey senle kavga etmeyeceğiz dedik. Şimdi dünya ile kavga etmeye başladı." Programa CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'ın yanı sıra, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Çorum Milletvekili Tufan Köse, Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, İstanbul Milletvekili Gülay Yedekçi, Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, İstanbul Milletvekili Yakup Akkaya, Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan ve partililer katıldı.
Ünal Demirtaş - 21.03.2017
Halk Oylamasına Doğru
Zonguldak'ın bütün Karadeniz insan onurunu yüceltmek için bize emanet edilen cumhuriyeti ve demokrasiyi büyütmek için "hayır" diyeceğini anlatan Özkan, "Partimizin Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş Ankara'da Zonguldak'ın bütçeden alacağı payın artması için plan bütçe komisyonuna gidip kavga veriyordu.
Ünal Demirtaş - 04.03.2017
Halk Oylamasına Doğru
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, "Birisi 'evet' diğeri 'hayır' dedi diye kızmamamız lazım. Herkesin bir görüşü, birikimi, tecrübesi var. Bizim 'evet' diyenin de 'hayır' diyenin de başımızın üstünde yeri var." dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ünal Demirtaş Haberleri | Ünal Demirtaş Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Ünal Demirtaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ünal Demirtaş kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'nin Kuruluşunun 94. Yıl Dönümü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 20:50:58. #1.16#

title