Ümit Özat'tan Fenerbahçe'ye hoca önerisi: Hikmet Karaman gözlerinin önünde kimse görmüyor - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Ümit Özat'tan Fenerbahçe'ye hoca önerisi: Hikmet Karaman gözlerinin önünde kimse görmüyor

Haberler.com - Haberler | Spor

Fenerbahçe'de teknik direktör belirsizliği sürüyor. Bir dönem Fenerbahçe forması giyen Ümit Özat'tan sarı-lacivertli kulübe hoca önerisi geldi. Sosyal medyadan açıklama yapan Özat, "Hikmet hoca burada gözlerinin önünde kimse onu görmüyor. Hikmet Karaman Fenerbahçe de hoca olsun Fatih Terim ve Sergen Yalçın ile yarışacak bana göre tek yerli teknik direktör" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'de teknik direktör konusu belirsizliğini koruyor. Başkan Ali Koç'un "Pazartesi günü yeni teknik direktörümüzü açıklayacağız" demecinin ardından sarı-lacivertli taraftarlar heyecanlanmıştı. Aradan geçen 4 günlük sürede yeni teknik direktörünü bulamayan Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarına antrenörler eşliğinde başladı. Sarı-lacivertli kulüp teknik direktör konusunda görüşmelerini sürdürüyor.

"FATİH TERİM VE SERGEN YALÇIN'LA YARIŞACAK TEK YERLİ TEKNİK DİREKTÖR"

Bir dönem sarı-lacivertli formayı giyen ve takım kaptanlığı da yapan teknik adam Ümit Özat ise kişisel sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, Hikmet Karaman'ın teknik direktörlüğe getirilmesi gerektiğini savundu. Özat, yaptığı paylaşımlarda, "Futbol çok enteresan. Makedonya milli takımı bir dönem Hikmet Karaman'a teklifte bulunuyor. Bir aracı vasıtasıyla bu olaya şahidim. Fenerbahçe'de Makedonya milli takımın hocasını göreve getirmek istiyormuş. Ama Hikmet hoca burada gözlerinin önünde kimse onu görmüyor. Hikmet Karaman Fenerbahçe de hoca olsun Fatih Terim ve Sergen Yalçın ile yarışacak bana göre tek yerli teknik direktör" cümlelerini kullandı.

Ümit Özat'tan Fenerbahçe'ye hoca önerisi: Hikmet Karaman gözlerinin önünde kimse görmüyor

Ümit Özat'tan Fenerbahçe'ye hoca önerisi: Hikmet Karaman gözlerinin önünde kimse görmüyor
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (3)
Kenan Görgenç:Ya ben galatasarayliyim da Hikmet karaman in bu zamana kadar hangi başarısı olmus hangi sene hangi takımın basina gecse takim dusuyor her sene 2 3 takim değiştiriyor. Ve hala bu teknik direktorleri alan anadolu kulüpleri var inanilmaz.. rezil hocalar bide fenere onermis komedi gibi
Namik Kemal Erdem:Yahu bu İnsan ne uğraşıyor fenerbahcele.sanki nefret v kin besliyor
mete karaman:Hikmet karamanmı ümit ozat hakikaten sen şaşırmıssın rizeyi,ankaragücünü küme düşüren adamımı?
500