Uğur Dağ Haberleri

Uğur Dağ haber, Uğur Dağ son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Uğur Dağ - 31.03.2019
Kırşehir Son
MERKEZToplam Sandık : 269Toplam Seçmen : 88.025Açılan Sandık : 264Açılan Sandık Oranı : % 98,14Kullanılan Oy : 77.935Geçerli Oy : 77.058Katılım Oranı : % 90,06PARTİADAYOY ORANIOY SAYISICHPSELAHATTİN EKİCİOĞLU% 40,5331.235AK PARTİYAŞAR BAHÇECİ% 35,3327.223MHPONUR KÖKSAL% 14,2110.947DİĞER% 9,417.
Uğur Dağ - 31.03.2019
Kırşehir Son
MERKEZToplam Sandık : 269Toplam Seçmen : 88.025Açılan Sandık : 246Açılan Sandık Oranı : % 91,45Kullanılan Oy : 76.512Geçerli Oy : 76.240Katılım Oranı : % 95,27PARTİADAYOY ORANIOY SAYISICHPSELAHATTİN EKİCİOĞLU% 37,8528.856AK PARTİYAŞAR BAHÇECİ% 33,2525.352DİĞER% 15,4411.775MHPONUR KÖKSAL% 13,2610.
Uğur Dağ - 31.03.2019
Kırşehir Son
MERKEZToplam Sandık : 269Toplam Seçmen : 88.025Açılan Sandık : 245Açılan Sandık Oranı : % 91,08Kullanılan Oy : 76.326Geçerli Oy : 76.062Katılım Oranı : % 95,42PARTİADAYOY ORANIOY SAYISICHPSELAHATTİN EKİCİOĞLU% 37,928.829AK PARTİYAŞAR BAHÇECİ% 33,2325.273DİĞER% 15,5911.859MHPONUR KÖKSAL% 13,089.
Uğur Dağ - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor - Kırşehir
Kırşehir'de 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Uğur Dağ - 28.07.2016
Münih'teki Silahlı Saldırı
Amcası Uğur Dağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, olaydan sonra kendilerine gösterdikleri yakınlık ve yardımlardan dolayı Türkiye'nin Münih Başkonsolosluğu yetkililerine teşekkür etti.
Uğur Dağ - 06.06.2016
HSYK Atamaları
HSYK Birinci Dairesi tarafından 3 bin 228 hakim ve savcının ataması Adli Yargı Kararnamesi ile, 518 hakim ve savcının ataması ise İdari Yargı Kararnamesi ile gerçekleşti. 2016 yılı adli ve idari yargı ana kararnamelerine ilişkin çalışmaların 5 Haziran 2016 tarihi itibarıyla sonuçlandırılarak karara bağlandığı belirtildi. Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun yaz kararnamesine göre, 15 Ocak 2015 tarihinden itibaren Van Cumhuriyet Başsavcısı Şavaş Düzgün, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanırken, Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karişit ise Van Cumhuriyet Başsavcılığı'na atandı. Van Adliyesi'nde görev yapan ve atanan hakimlerin isim ve atandıkları il ve ilçeler şöyle: "Van Ağır Ceza Mah. Başkanı Ali Öztürk-Bakırköy Ağır Ceza Mah. Başkanlığı'na, Van Ağır Ceza Mah. Başkanı Uğur Güçlü Altıntaş-Erzurum Bölge Adliye Mah. Daire Başkanlığı'na, Van Hakimi Murat Uygun-İstanbul Anadolu Hakimliği'ne, Van Ağır Ceza Mah. Başkanı İbrahim Koca-Isparta Ağır Ceza Mah. Başkanlığı'na, Van Hakimi Melikşah Şener-Sakarya Hakimliği'ne, Van Hakimi Sibel Kartal-Muğla Hakimliği'ne, Van Hakimi Ömer Orhan-İstanbul Hakimliği'ne, Van Hakimi Ali Bey Dikili-Antalya Hakimliği'ne, Van Hakimi Tarık Fırat Köroğlu-Bursa Hakimliği'ne, Van Hakimi Fatma Şahin Uygun-İstanbul Anadolu Hakimliği'ne, Van Hakimi Hatice Çiftçi-Yıldırım İstanbul Hakimliği'ne, Van Hakimi Tülin Özkan Yargıtay-Tetkik Hakimliği'ne, Van Hakimi Ebru Çümen-Alanya Hakimliği'ne, Van Hakimi Turgay Sekmen-Çorum Hakimliği'ne, Van Hakimi Ayşegül Karaturna-İstanbul Hakimliği'ne, Van Hakimi Mahmut Bilgen-Balıkesir Hakimliği'ne, Van Hakimi Orhan Şahna-Büyükçekmece Hakimliği'ne, Van Hakimi Taner Gülşen-Bolu Hakimliği'ne, Van Hakimi Yusuf Şahin-Kadirli Hakimliği'ne, Van Hakimi Nesibe Sarı-Havza Hakimliği'ne, Van Hakimi Haluk Tortum-Dursunbey Hakimliği'ne, Van Hakimi Neslihan Şener-Kaynarca Hakimliği'ne, Van Hakimi Hatice Avcı Bayraktar-Yatağan Hakimliği'ne, Van Hakimi Tuğba Arslantaş-Buldan Hakimliği'ne, Van Hakimi Hatice Sevde Çelik Palancı-Gökçebey Hakimliği'ğine atandı." Van Adliyesi'nde görev yapan ve atanan cumhuriyet savcılarının isim ve atandıkları il ve ilçeler şöyle: "Van Bölge Adliye Mah. C. Başsavcısı Erdoğan Bayrakdar-Tokat C. Başsavcılığı'na, Van C. Savcısı Aslan Aksoy-Akhisar C. Savcılığı'na, Van C. Savcısı Adem Çelik-Samsun C. Savcılığı'na, Van C. Savcısı İbrahim Koca Gaziantep C. Savcılığı'na, Van C. Savcısı Ömer Yıldırım-İstanbul Hakimliği'ne, Van C. Savcısı Sefa Sarı-Havza C. Savcılığı'na, Van C. Savcısı Abdullah İnce-Antalya C. Savcılığı'na atandı." Van Adliyesi'ne atanan hakimler şöyle: "Hülya Erener-Banaz Hakimi, Ömerhan Yılbaş-Alanya Hakimi, Namık Genel-Yargıtay C.Savcısı, Taner Akıncı-Salihli Ağır Ceza Mah. Başkanı, Uğur Dağ-Kars Hakimi, Dr.
Uğur Dağ - 15.04.2015
Denizli'den Kısa Kısa
AGİDER Başkanı Uğur Dağ ise yapılan bilgilendirmenin üyeleri için çok yararlı olduğunu belirtti.
Uğur Dağ - 16.01.2013
Vatandaşı Dinleyerek Projeler Üretiyoruz
CHP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Uğur Dağ ve Beylikdüzü Belediye Meclis üyesi Mülayim Demirtaş'ın da katılım gösterdiği ziyaretlerde, müşterinin azlığından dert yanan Uyum Çarşı esnafı, "İşlerimizin durgunluğundan dolayı sıkıntı çekiyoruz" diyerek sitem etti.
Uğur Dağ - 24.09.2012
İktidar Dersini Yerel Seçimde Alacak
Partililerin söz alarak görüşlerini beyan ettiği örgüt toplantısına; CHP Yüksek Disiplin Kurulu üyesi Turan Aydoğan, İl yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Aksu, Ali Ulvi Gökbulak, Bektaş Davutoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Gökçek ve İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Uğur Dağ da katıldı.
Uğur Dağ - 31.08.2012
Kars'ta 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu
Kars Öğretmenevi'nde düzenlenen resepsiyona, Vali Eyüp Tepe, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Zeki Gürcan, Belediye Başkan Vekili Yusuf Durmuş, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Osman Uçar, Kafkas Üniversitesi Rektör Yardımcısı Hidayet Metin Erdoğan, Azerbaycan Kars Baş Konsolosu Ayhan Süleymanoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı vekili Mehmet Çağlayan, Adalet Komisyonu Başkan vekili Uğur Dağ, İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Yağcı, gazi ve şehit aileleri daire amirleri katıldı.
Uğur Dağ - 13.08.2012
Sahuru Taksicilerle Yaptı
Gerçekleşen programa, CHP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları Uğur Dağ ve Kayhan Kaplan, CHP Beylikdüzü Yönetim Kurulu üyeleri ile Gençlik Kolları katıldı.
Uğur Dağ - 16.07.2012
Acıpayam Kaymakamı: Acıpayam, Gün Geçtikçe Her Platformda Gelişmektedir
Kalkar, Acıpayam Hasta ve Hasta Yakınları Yardımlaşma Derneği Başkanı Uğur Dağ ve yönetim kurulu üyeleriyle kaymakamlık makamında bir araya geldi.
Uğur Dağ - 25.04.2012
Çocuklarla Çocuk Oldular
MİNİK ELLERDEN TABLO Daha önce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda sürpriz bir proje gerçekleştireceklerini belirten CHP Beylikdüzü Gençlik Kolları Başkanı Uğur Dağ, çocukların el izinden oluşan tabloları sergi şeklinde sunmayı planladıklarını ifade etti.
Uğur Dağ - 25.04.2012
Çağdaş Bir Türkiye
Ziyarette, CHP Beylikdüzü Gençlik Kolları'nın 23 Nisan dolayısıyla çocuklar için düzenlediği etkinlikten bahseden Gençlik Kolları Başkanı Uğur Dağ, çocukların renkli boyalarla el izlerini alarak bir resim sergisi oluşturduklarını söyledi.
Uğur Dağ - 24.04.2012
Gençlik Meclisi, Sivil Toplum Kuruluşları İle Buluştu
Kahvaltı sonrası Beylikdüzü Gençlik Meclisi'nin faaliyetlerini içeren bir film gösterimi de yapıldı. Daha sonra kahvaltı programına katılanlar kendilerini tanıtarak, düzenlenen programla ilgili düşüncelerini dile getirdi. Kahvaltıda; Beylikdüzü Gençlik Derneği Başkanı Ercan Albeniz'in yanısıra HAS Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Aytekin Erdem, Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Ömer Meşe, HAS Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Hakan Kol, CHP Beylikdüzü İlçe Gençlik Kolları Başkanı Uğur Dağ, Beylikdüzü Ülkü Ocağı yöneticileri, HAS Parti Gençlik Kolları temsilcileri, Beylikdüzü Muhtarlar Derneği Başkanı Necip Özhan, Beylikdüzüspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Cilara, Kent Konseyi Sekreteri Şenol Yıldız, Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Öğrenci Meclisi Başkanı Kerem Danış ile Beylikdüzü'ndeki üniversite ve lise temsilcileri yer aldı.
Uğur Dağ - 18.01.2011
'Askıda Pide' Uygulaması Hayırseverle İhtiyaç Sahibini Buluşturuyor
Sivas'ta bir fırın, veren el ile alan eli buluşturmak amacıyla 'askıda pide' uygulamasını başlattı. Uygulamaya göre hayırseverler tarafından bağışlanan para karşılığı pideler ihtiyaç sahiplerine ücretsiz olarak veriliyor. Yardımların gizli yapılmasını teşvik etmek amacıyla ilk olarak Osmanlı döneminde uygulanan ve daha sonra Avrupa ülkeleri tarafından da örnek alınan 'askıda ekmek' uygulaması Sivas'ta da hayata geçirildi. Daha önce Cumhuriyet Üniversitesi kampüsüiçinde faaliyet gösteren bir kafe, 'askıda tost' uygulamasıyla hayırseverlere, parası olmayan öğrencilere yardım etme imkanı sunmuştu. Şimdi de Taş Fırın Ekmek isimli işyeri, 'askıda pide' uygulaması başlattı. Burada da amaç, parası olan kişiler ile olmayan kişileri buluşturmak. Hayır işlemek isteyen kişi, istediği kadar pidenin parasını işyerine veriyor ve fırın sahibi de, elektronik bir ortamda kaç pidenin askıda olduğunu ilan ediyor. Uygulamadan haberdar olan ihtiyaç sahipleri ise, ücret ödemeden askıdaki pidelerden alarak evinin yolunun tutuyor. 'Askıda pide' uygulaması en çok da üniversite öğrencilerini sevindiriyor. Ailelerinden ayrı olan dar gelirli öğrenciler, hayırseverler sayesinde ekmek sıkıntısı yaşamıyor. Üç kuşaktır fırıncılık yaptıklarını belirten Taş Fırın Ekmek Sahibi Uğur Dağ, 'askıda pide' uygulamasını 10 ay önce hayata geçirdiklerini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Uğur Dağ Haberleri | Uğur Dağ Kimdir - Haberler - Uğur Dağ haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Uğur Dağ kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika genel: Depremzede çocukları tıraş etmek için seferber oldular.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 20:52:19. #1.16#
title