Türkiye'nin en güçlü markası İş Bankası oldu

Türkiye'nin en güçlü markası İş Bankası oldu

Haberler.com / Mesut Şahin - Haberler | Ekonomi

Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından hazırlanan listeye göre, Türkiye'nin en güçlü markası Türkiye İş Bankası oldu. Listeye Garanti Bankası ikinci sıradan, Turkcell ise üçüncü sıradan girdi.

Marka değerleme ve strateji danışmanlığı kuruluşlarından olan Brand Finance'in yayımladığı "Brand Finance Turkey 100 – 2021" raporunda, Türkiye'nin en güçlü markaları belirlendi.

TÜRKİYE'NİN EN GÜÇLÜ ÜÇ MARKASI

Türkiye İş Bankası, Türkiye'nin en güçlü markaları sıralamasında, en yüksek güce sahip marka olarak ilk sırada yer aldı. Raporda ikinci sırada Garanti Bankası, üçüncü sırada ise Turkcell geldi.

Brand Finance'ın raporunda; marka gücünün, markanın gelecekte değer üretebilme kabiliyetini gösterdiği belirtilerek, bu açıdan markaların güçlerini arttırması için gerekli yatırımları yapması, paydaşlar nezdinde olumlu ve talebi tetikleyici algı oluşturması ve oluşan algıyı finansal sonuçlara yansıtma başarısı göstermesinin beklendiği ifade ediliyor.

Türkiye'nin en güçlü markası İş Bankası oldu
 mesut.sahin@haberler.com -  Mesut Şahin
Haberler.com - Ekonomi Haberleri
Haber Yorumları (2)
GULAAB GULAAB: bankaların birinci sırada olması kredi kullanmayı seven değerli halkımın gözüne batmıyor mu
KLM : Malum iş bankası ziraat gibi 750 milyon kredi verip geri ödemem yapmasada olur diyen banka olmadığı İÇİN her zaman bu kulvarda öncü olacaktır ..
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title