Haberler

Türk futbolunda devrim gibi bir karar! Altıntop'un hedefi Markus Merk

Abone Ol

Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop, Türk futbolunda bir devrim yaratmanın peşinde. Alman çalıştırıcı Kuntz'a güvenini her fırsatta dile getiren Altıntop, MHK Başkanlığı'na da eski Alman hakem Markus Merk'i getirmenin hesaplarını yapıyor. Eski TFF yönetimi zamanında hazırlanan raporda yabancı bir ismin MHK Başkanlığı'na getirilmesi tavsiye edildiği ortaya çıkarken, Altıntop konuyla ilgili girişimlerini sürdürüyor.

Süper Lig'de tartışmaların odağı haline gelen Türk hakemler, her fırsatta yabancı hakem düşüncesinin öne çıkmasına sebep oluyordu. Hamit Altıntop'un da Markus Merk'i MHK Başkanlığı'na getirme düşüncesi gündeme bomba gibi düştü.

RAPORDA YAZIYOR

David Elleray'in Nisan ayında hazırladığı raporda, MHK'nin başına yabancı bir ismin atanmasını tavsiye ettiği öne sürüldü. Eski başkan Nihat Özdemir zamanında hazırlanan bu rapor, Mehmet Büyükekşi yönetiminin elinde de bulunuyor.

BÜYÜKEKŞİ VE ALTINTOP KONU HAKKINDA GÖRÜŞTÜ

Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile Markus Merk'in MHK Başkanı olma konusunda görüştü. Altıntop bu görüşmeden bir onay alamasa da, girişimlerini sürdürüyor.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Hamit Altıntop Spor Haberler

Bakmadan Geçme

ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık Antalya su kesintisi listesi! MasterChef 1. eleme adayları kim oldu? 5 Aralık eleme potasında kimler var? 5 Aralık Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Masterchef bugün kazananı kim? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık Konya su kesintisi listesi! MasterChef canlı izle! 5 Aralık Salı MasterChef 2023 170.yeni bölüm canlı izle! TV8 MasterChef canlı izle! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık Bursa su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık İzmir su kesintisi listesi! Aile canlı izle! Show TV Aile 23. bölüm canlı yayın izleme linki var mı? Aile dizisi nereden izlenir? Aile yeni bölümde neler olacak? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! Üç Kız Kardeş CANLI İZLE! 5 Aralık Üç Kız Kardeş 66 . bölüm CANLI İZLE! Üç Kız Kardeş CANLI İZLE! 5 Aralık Üç Kız Kardeş 66 . bölüm CANLI İZLE! Ali Yerlikaya İBB adayı mı olacak? İddialar hakkında Bakan Yerlikaya'dan açıklama geldi Eyvah Eyvah nerede çekildi? Eyvah Eyvah oyuncuları, konusu ve fragmanı! Eyvah Eyvah ne zaman çekildi? Başak Demirtaş İBB adayı mı olacak? HEDEP İstanbul adayı belli oldu mu?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yorumlar (3)

hüseyin ünlü:

Ne bu yabancı hayranlığı anlamış değiliz bizim ülkemizde bu işi yapacak adam kalmadımı alman teknik direktör alman MHK başkanı oldu olacak merkeli de başbakan yapalım da olsun bitsin Bu ülkenin insanlarına güvenmiyorsan Hamit bey ozaman sende almanyaya git

Yanıtla10
Rıdvan Teker:

Rıdvan Dilmen gelsin.

Yanıtla10
Milli Gs:

Yok Artık, ya bu Hamit de gıtsın Kuntz da. Bunlarla olmaz. Dediği adam! Yönettiği maçlarda hep Bize karşı kasıtlı aleyhimizde karar vermiş biridir. Ağır olun biraz. Papua yeni Gine de değiliz...

Yanıtla71
title