Haberi Paylaş

Eski Fenerbahçeli Eljif Elmas, Arda Güler'in stilini dünyaca ünlü futbolcuya benzetti

Spor Haberleri

Dünya Kupası arasında Antalya'da kampa giren Napoli'nin yıldızı Eljif Elmas, açıklamalarda bulundu. Eski Fenerbahçeli futbolcu, Arda Güler'den övgüyle bahsederken "Fenerbahçe'den arkadaşlarım var, hocalarımla konuşuyorum ve Arda'nın müthiş bir karakter olduğunu söylüyorlar. Stilini Mesut Özil'e benzetiyorum." dedi.

İtalya Serie A'nın lideri Napoli, Dünya Kupası arasında Antalya'ya geldi. İtalyan ekibinin Kuzey Makedonyalı futbolcusu Eljif Elmas burada açıklamalarda bulunurken, eski takımı Fenerbahçe ve Arda Güler hakkında açıklamalarda bulundu.

Arda Güler'i Mesut Özil'e benzettiğini belirten Elmas, "Arda'yı zaten izliyorum. Fenerbahçe'den arkadaşlarım var, hocalarımla konuşuyorum ve Arda'nın müthiş bir karakter olduğunu söylüyorlar. Stilini Mesut Özil'e benzetiyorum. Fiziksel olarak biraz daha güçlenmesi ona biraz daha yararlı olur. Sonra da onu inşallah Real Madrid ve Barcelona gibi kulüplerde görürüz. Napoli'de de birlikte oynamak isterim, neden olmasın." dedi.

Eljif Elmas'ın açıklamalarının devamı şöyle:

"4 senedir bu kulüpteyim. Bir kupa sevinci yaşadım. Benim için çok önemliydi. Bu sezon iyi gidiyoruz. Ligde ve Şampiyonlar Ligi'nde en iyisini yapmak istiyoruz. Sonrasında taraftarlarımıza şampiyonluğu hediye edebiliriz diye düşünüyorum. Ayrıca milli takımda da birçok hedefim var. Avrupa Şampiyonası'nda oynadım. Ülkemle inşallah Dünya Kupası da oynarım. Bireysel olarak hedeflerimi de sonra konuşuruz.

Beni sevdikleri ve takip ettikleri için sağ olsunlar. Ben de onları çok seviyorum. Önce takıma ve oyunculara destek olsunlar. Hocalarına güvensinler. İnşallah bu sezon Fenerbahçe şampiyon olur. Hem Fenerbahçe hem de Napoli'nin şampiyonluğu müthiş olur."

Haberler.com - Spor

Eljif Elmas Arda Güler Fenerbahçe Spor Haberler

title