Bursaspor'dan küçülme kararı! Eski tesisin ve Timsah Arena'nın toplam elektrik maliyeti 700 bin TL - Haberler
Haberi Paylaş

Bursaspor'dan küçülme kararı! Eski tesisin ve Timsah Arena'nın toplam elektrik maliyeti 700 bin TL

Haberler.com - Spor
 - Güncelleme:

Bursaspor yönetiminin daha önceki haftalarda basın mensuplarına verdikleri bilgide, küme düşülmesi halinde Özlüce İbrahim Yazıcı tesislerini kapatıp, Vakıfköy Orhan Özselek tesislerine gideceği belirtilmişti. Özlüce İbrahim Yazıcı tesislerinin ve Timsah Arena'nın elektrik maliyeti 700 bin TL'yi buluyor. Bu rakamın TFF 2. Lig'de karşılanması oldukça zor gözüküyor.

Spor Toto 1. Lig'den düşen Bursaspor'da en çok merak edilen konu, yönetimin yapacağı toplantı sonrası tesisler hakkındaki vereceği karar.

TESİSLER BOŞALACAK

Daha önce Bursaspor yönetiminin basın mensupları ile yaptığı toplantıda, küme düşülmesi halinde Vakıfköy Orhan Özselek tesislerine taşınacağı belirtilmişti.

ELEKTRİK MALİYETİ 700 BİN TL

Özlüce İbrahim Yazıcı tesislerinin ve Timsah Arena'nın toplam elektrik maliyetinin 700 bin TL olduğu ve bunun TFF 2. Lig'de karşılanamaz olduğu belirtilmişti. Ayrıca Bursaspor'da çalışan personel sayısında da ciddi bir azalma olacak.

Haberler.com - Spor

Timsah Arena Bursaspor Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (4)

MUSTAFA KEMAL:

ZATEN KÜÇÜKLERDİ NEYİN KÜÇÜLMESİYMİŞ???

Mehmet Emin Atay:

Betonu çok seven bir halk olarak bence sahada betondan futbolcu figürü yapılsa biletler kara borsa satılır

MHSN SRC :

aKŞAM maçları oynatmayın gündüz ışığından faydalanmak varken.Ama yayıncı kuruluşlar maçı akşama oynanmasını istiyorsa extradan elektrik giderlerini karşılamalılar.Almanlara bakın maçlar çoğunlukla gündüz oynanıyor.

Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title