Sosyal Demokrat Parti Haberleri

Sosyal Demokrat Parti haber, Sosyal Demokrat Parti son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sosyal Demokrat Parti - 11.09.2018
Almanlar Suriye'ye Müdahale Konusunda Kararsız
Sosyal Demokrat Parti, Suriye'de kimyasal silah kullanılması durumunda muhtemel bir misilleme operasyonuna destek vermeyeceklerini açıkladı.
Sosyal Demokrat Parti - 10.09.2018
Almanya'dan İdlib Açıklaması
Maas, konuyla ilgili soru üzerine, bu konuda hükümet ortağı Sosyal Demokrat Parti (SPD) Genel Başkanı Andrea Nahles'in böyle bir katılımın Alman anayasasına ve uluslararası hukuka uygun olması gerektiği yönündeki açıklamasına hak verdiğini kaydetti.
Sosyal Demokrat Parti - 10.09.2018
Brezilya'da Seçim Öncesi Kan Akmaya Devam Ediyor
Brezilya’da Ekim ayında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde kan akmaya devam ediyorBrezilya’da geçtiğimiz hafta Sosyal Demokrat Parti’nin ırkçı cumhurbaşkanı adayı Jair Bolsanoro’ya yapılan bıçaklı saldırıdan sonra bu kez de ülkenin güneydoğusundaki Parana eyaletinin Curitiba...
Sosyal Demokrat Parti - 10.09.2018
İsveç'te İktidardaki Sol Blok Seçimlerde Az Farkla Önde Çıktı
Ülkede 7,5 milyon seçmenin sandık başına gittiği seçimlerde Başbakan Stefan Löfven liderliğindeki Sosyal Demokrat Parti (S), tarihinin en kötü seçim sonucuyla karşılaşsa da oyların yüzde 28,4'ünü alarak birinci parti özelliğini korudu.
Sosyal Demokrat Parti - 09.09.2018
İsveç'te Seçim Sonuçlarında Sağ Blok Önde
İsveç'te yapılan genel ve yerel seçimlerde sandık başı anketlere göre, Başbakan Stefan Löfven'in liderliğindeki Sosyal Demokrat Parti (SD) seçimden birinci çıksa da mevcut durumda iktidardaki sol bloğun, sağ bloğun yerini alması bekleniyor.
Sosyal Demokrat Parti - 04.09.2018
Avusturya'da Aşırı Sağcı Olaylarda Artış
Ana muhalefetteki Sosyal Demokrat Parti (SPÖ) Sözcüsü Sabine Schatz'ın soru önergesini yanıtlayan İçişleri Bakanlığı, bu yılın ilk yarısında aşırı sağcı girişimlerle bağlantılı 335 eylemenin kayıtlara geçtiğini, bunların 95'nin ırkçı, 29'nun antisemittik, 9'nun ise İslam karşıtlığı içerdiği bilgisini paylaştı.
Sosyal Demokrat Parti - 31.08.2018
Alman Irkçı Parti Afd Tarihi Yükselişte
Ankette ülkeyi idare eden büyük koalisyon hükümetinin ortaklarından Hristiyan Birlik Partileri CDU/CSU yüzde 31 oy oranı alırken, Sosyal Demokrat Parti SPD'nin oy oranı ise yüzde 18 olarak belirlendi.
Sosyal Demokrat Parti - 20.08.2018
Almanya, ABD'nin Tehdidi ile Kuzey Akım 2'den Vazgeçmeyeceğini Açıkladı
Almanya'dan, Kuzey Akım 2 Projesi'ne karşı olan Amerika Birleşik Devletleri'ne (ABD) yönelik yeni bir açıklama geldi. Söz konusu açıklamayı yapan Almanya'nın Sosyal Demokrat Parti Genel Başkanı Andrea Nales, ülkesinin enerji anlaşmasından caymayacağını belirtti.
Sosyal Demokrat Parti - 13.08.2018
CHP'li Öztrak Ülkemizin ve Milletimizin Yanındayız
'CHP OLARAK BU KONUDA ÜLKEMİZİN VE MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ' MYK toplantısında ekonomide yaşananları uzun uzun değerlendirdiklerini söyleyen Öztrak, "Türk lirasının yabancı paralar karşısında değer kaybı ve buna bağlı olarak ekonomide yaşanan gelişmeler toplumun her kesimini tedirgin etmektedir. ABD Başkanı'nın açıklamaları, uygulanan yaptırımlar ve son olarak alüminyum ve demir çeliğe konan vergileri kabul etmek mümkün değil. Bunların hukuka ve müttefikliğe sığmadığını düşünüyoruz. CHP olarak bu konuda ülkemizin ve milletimizin yanındayız. İktidarın bu konuda gerekli tepkiyi vermesini ve de ekonomiyi tahkim edecek önlemleri de bir an önce ortaya koymasını bekliyoruz. Diğer taraftan ABD yönetiminin din ve etnisite bazında ayrıştırıcı, hukuku hiçe sayan dayatmacı politikalarının Atatürkçü ve sosyal demokrat parti olarak karşısında olmaya devam edeceğimizi de bir kez daha ifade etmek istiyoruz" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sosyal Demokrat Parti Haberleri | Sosyal Demokrat Parti Haber - Haberler - Sayfa 10 - Sosyal Demokrat Parti haberleri, son dakika sosyal demokrat parti haber ve gelişmeleri burada. Krizin Atlatılması İçin....
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.2.2021 08:46:56. #1.16#
title