Satış ve fiyatlardaki patlama devam edecek mi? Araç almayı düşünenler için hayati bilgi

Satış ve fiyatlardaki patlama devam edecek mi? Araç almayı düşünenler için hayati bilgi

Haberler.com - Haberler | Ekonomi

Haberler.com YouTube kanalında yayınlanan 'Gündem Haber' programına konuk olan Habertürk Yazarı Abdurrahman Yıldırım, otomobil piyasasında yaşanan gelişmeleri değerlendirerek, araç alacaklara yol gösterecek bilgiler paylaştı.

Koronavirüs salgınıyla vatandaşların toplu taşıma yerine özel araçları tercih etmeye başlamasıyla, otomobil piyasasında dikkat çeken bir hareketlilik başladı. Talep artışı sonrası fiyatlar neredeyse iki kat yükseldi.

Haberler.com YouTube kanalında yayınlanan 'Gündem Haber' programına konuk olan ekonomi yazarı Abdurrahman Yıldırım, otomobil piyasasında yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. Yıldırım, piyasadaki hareketliliğe ve fiyatlara ilişkin önemli açıklamalarda buldu.

"Faizlerin artmasıyla birlikte satışların düşmesi beklenirken tam tersine arttı? Bu arabaları kim satın alıyor?" ve "Araç fiyatlarındaki yükseliş trendi böyle devam eder mi?" sorularına yanıt veren Yıldırım, otomobil alacaklara yol gösterecek bilgiler paylaştı.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Satış ve fiyatlardaki patlama devam edecek mi? Araç almayı düşünenler için hayati bilgi
Haber Yorumları (13)
UMUT: böyle giderse en son yatırım amaçlı araba alınacak altın yerine araba seçilir
SİVRİ: yine algı operasyonu ben aylardır bakıyorum neredeyse 1 senedir aynı arabalar güncelleyip güncelleyip koyuyorlar ilanlara haa birde dahanuyanıklar var 50 favoriye teşekkürler son 3 gün satış için diyorlar satamayınca her yolu deniyor üçkağıtçılar daha çk beklersiniz hurda tenekeleriniz elinizde kalsın utanmazlar 200 bin km yi geçmiş 15 yaşında arabaya 120 bin tl istiyorlar daha çok beklersiniz yemeyin temmuza kadar araba almayın
ADSİZ: Milleti enayi mi sanıyorlar bu fiyatlara araba alsin
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title