Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma: Beşiktaş'a geri dönmek istiyorum

Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma: Beşiktaş'a geri dönmek istiyorum

Haberler.com - Haberler | Spor

Disiplinsiz hareketleriyle adından söz ettiren ve devre arasında olaylı bir şekilde Beşiktaş'tan Kasımpaşa'ya transfer olan 36 yaşındaki Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma siyah beyazlı kulübe geri dönmek istiyor.

Beşiktaş'ın yakın tarihinde tribünlerin en çok sevdiği isimlerin başında gelen ancak disiplinsiz hareketleri nedeniyle takımdan gönderilen Ricardo Quaresma, siyah-beyazlı kulübe geri dönmenin hesaplarını yapıyor. Portekizli futbolcunun bu düşüncesini yakın çevresiyle paylaştığı ortaya çıktı.

Kulübün kendisinden alacaklarını ertelemesini istemesine olumsuz yanıt veren Quaresma'nın bu nedenle takımdan ayrılırken yönetimle arasının açıldığı biliniyordu ancak futbol hayatına Beşiktaş forması altında nokta koymak isteyen Portekizli yıldızın, siyah-beyazlılara geri dönmeyi planladığı ve yönetimin tüm şartlarını kabul edeceği öğrenildi.

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ SICAK BAKMIYOR

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Kartal'da ise yönetimin, hem daha önceki disiplinsiz davranışları hem de yaşı nedeniyle Ricardo Quaresma transferine sıcak bakmadığı belirtildi.

BEŞİKTAŞ FORMASIYLA 227 MAÇTA 38 GOL ATTI

İki dönem top koşturduğu Beşiktaş'ta toplam 227 maçta görev alan Portekizli yıldız; siyah-beyazlılara bu karşılaşmalarda 38 gol, 78 asistlik katkıda bulunmuştu.

Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma: Beşiktaş'a geri dönmek istiyorum
Haber Yorumları (9)
KARTAL: sinirli hareketleri takımı her an 10 kişi bırakacak kabiliyeti olmasa ve şahsi oynamasa pas verse iyi futbolcu takımı olmadık yerlerden kurtarıp galibiyeti getirir. diye düşünüyorum
MERT ÖREN: Futbol bitti kardeşim neyin kafasını yaşıyorsunuz. Eylülde ikinci dalga Martta üçüncü dalga ve aşı bulunacak virüs başka mutasyonlarla dördüncü dalga böyle gidecek. Dünyada on milyar insan var bunun on milyonu bağışıklandı. Binde biri bağışıklandıysa çok uzun sürecek
QUARESMA: geri dönerse bayram olur ama bu yönetimde nerde o vizyon transferde adı geçen oyuncuların çoğu süper ligde düşmemeye oynayan takımlarda oynayabilecek oyuncular uzun yıllar bizim ve fenerbahçenin şampiyonluk görmesi çok zor galatasaray trabzon başakşehir arayı çok açtı yönetim vizyonlarıyla
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title