OZAN ARİF HABERLERİ

Ozan Arif haber, Ozan Arif son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ozan Arif - 13.02.2019
Ozan Arif, Yaşamını Yitirdi (Arşiv)
OZAN Arif olarak tanınan halk ozanı ve bestekar Arif Şirin (69), Samsun'da kanser tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
Ozan Arif - 13.02.2019
Ozan Arif, Yaşamını Yitirdi
OZAN Arif olarak tanınan halk ozanı ve bestekar Arif Şirin (69), Samsun'da kanser tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
Ozan Arif - 13.02.2019
Ozan Arif, Yaşamını Yitirdi
OZAN Arif olarak tanınan halk ozanı ve bestekar Arif Şirin (69) tedavi gördüğü Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sabaha karşı hayatını kaybetti.
Ozan Arif - 29.06.2018
Hayrat'ta Kamyonet Dereye Uçtu: 7 Yaralı
Kaza, saat 17.00 sıralarında Hayrat-Of ilçe karayolu üzerinde meydana geldi. Ergün Yeşilyurt'un kullandığı 61 FR 399 plakalı kamyonet, yola devrilen beton mikserine çarpmamak için manevra yaptı, sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu dereye uçtu. Kazada kamyonetteki sürücü Ergün Yeşilyurt ile Ramazan, Ogün, Samet, Ahmet Mete, Ozan Arif ve Yunus Emre Albayrak yaralandı.
Ozan Arif - 29.06.2018
Dha Yurt Bülteni - 20
Kaza, saat 17.00 sıralarında Hayrat-Of ilçe karayolu üzerinde meydana geldi. Ergün Yeşilyurt'un kullandığı 61 FR 399 plakalı kamyonet, yola devrilen beton mikserine çarpmamak için manevra yaptı, sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu dereye uçtu. Kazada kamyonetteki sürücü Ergün Yeşilyurt ile Ramazan, Ogün, Samet, Ahmet Mete, Ozan Arif ve Yunus Emre Albayrak yaralandı.
Ozan Arif - 22.02.2018
MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya'dan Ozan Arif Yorumu: "Allah Islah Etsin Onu"
MHP Genel Başkan Yardımcısı, Ozan Arif’in MHP Genel Bahçeli’ye hakaretten ceza alması ile ilgili, "Allah ıslah etsin onu" dedi.
Ozan Arif - 22.02.2018
Bahçeli'ye Hakaret Davasında Karar
"Ozan Arif" olarak bilinen sanatçı Arif Şirin hakkında sosyal medyadan paylaştığı şiirle MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye hakaret ettiği iddiasıyla açılan davanın karar duruşması, Ankara 36.
Ozan Arif - 22.09.2017
Bahçeli'ye Hakaret İddiası
MHP'nin avukatı Yücel Bulut, kamuoyunda "Ozan Arif" olarak bilinen sanatçı Arif Şirin hakkında, MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye yönelik sözleri nedeniyle kamu davası açıldığını bildirdi.
Ozan Arif - 22.09.2017
Ozan Arif'e Kamu Davası
MHP Genel Merkez avukatı Yücel Bulut, Ozan Arif olarak bilinen sanatçı Arif Şirin hakkında kamu davası açıldığını duyurdu.
Ozan Arif - 22.09.2017
Dha Ankara - Ozan Arif'e Kamu Davası
MHP Genel Merkez avukatı Yücel Bulut, Ozan Arif olarak bilinen sanatçı Arif Şirin hakkında kamu davası açıldığını duyurdu.
Ozan Arif - 22.09.2017
Ozan Arif'e Hapis Cezası İstemiyle Dava Açıldı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Avukatı Yücel Bulut, halk arasında “Ozan Arif” olarak bilinen Arif Şirin hakkında hapis cezası istemiyle kamu davası açıldığını açıkladı.
Ozan Arif - 22.09.2017
Ozan Arif Hakkında Bahçeli'ye Hakaret Ettiği Gerekçesiyle Dava Açıldı
Ozan Arif hakkında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye hakaret ettiği gerekçesiyle tanzim edilen iddianame çerçevesinde hapis cezası ile cezalandırılması istemiyle dava açıldı.
Ozan Arif - 07.09.2017
Universiade Oyunları'nda Hentbol Takımımız Yarı Final Hedefinde
Oyunlara katılacak kadronun A Milli Takım kadrosu ağırlıklı olduğunu belirten Öztürk, şöyle devam etti: "Bunun yanı sıra milli takıma aday oyuncular da burada. İlk hedefimiz gruptan çıkmak. Çeyrek finalde Brezilya veya Macaristan gelebilir. O rakipleri de geçme ihtimalimiz yüksek. İkinci olarakta Üniversiade Oyunları'nda en az yarı final oynamak istiyoruz." Ankara'daki kamplarının 3 Temmuz'a kadar süreceğini anlatan Öztürk, "Takıma ve oyuncularıma güveniyorum. İyi işler yapacaklarına inanıyorum. Madalya ne olur, onu bilemem" diyerek sözlerini tamamladı. Güney Kore'nin Gwangju kentinde, 4-14 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek Universiade Oyunları'na katılacak milli takımda yer alan sporcular şöyle: Çoşkun Göktepe, İzzet Doğan, Recep Dege, Mikail Yıldırım, Tuğberk Çatkın, Onur Ersin, Orkun Söz, Muhammet Taş, Oğulcan Güney, Enis Yatkın, Uğur Erceylan, Adnan Tayfur, Ozan Arifoğlu, Adnan Diri, Yiğit Eröz, Serhat Yahşi.
Ozan Arif - 04.07.2017
Fikr-i Asım Derneği'nden, Ozan Arif'e Suç Duyurusu
EDİRNE'nin Keşan İlçesi'nde Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği yöneticileri, ülkücü kimliğiyle tanınan şair Ozan Arif'in, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye hitaben yazdığı içinde 'şerefsiz' ifadesi geçen şiiri nedeniyle savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Ozan Arif - 04.07.2017
Dha Yurt Bülteni-7
Görüntü Dökümü: ------------------------- -Baraj gölünden görüntüler (Amöter kamera) -Kıyıdaki ölü balıklar -Vücudu kazarmış ölmek üzere olan balık -Detay görüntüler Haber: Hüsne AKKAYA/SİVAS, (271 mb) ==================================================== 6)FİKRİ ASIM DERNEĞİ'NDEN, OZAN ARİF'E SUÇ DUYURUSU EDİRNE'nin Keşan İlçesi'nde Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği yöneticileri, ülkücü kimliğiyle tanınan şair Ozan Arif'in, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye hitaben yazdığı içinde 'şerefsiz' ifadesi geçen şiiri nedeniyle savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Ozan Arif - 30.06.2017
Ozan Arif Hakkında Suç Duyurusu
Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, yazdığı şiirde MHP lideri Devlet Bahçeli'ye hakaret ettiği iddiasıyla Ozan Arif (Arif Şirin) hakkında suç duyurusunda bulundu.
Ozan Arif - 28.06.2017
Ozan Arif Hakkında Suç Duyurusu
MHP'nin avukatı Yücel Bulut, Ozan Arif hakkında, kamuoyuna yansıyan hakaret içerikli ifadeleri nedeniyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulduğunu bildirdi.
Ozan Arif - 28.06.2017
Devlet Bahçeli Ozan Arif'i Mahkemeye Verdi
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin vekili Avukat Yücel Bulut, Ozan Arif olarak bilinen sanatçı Arif Şirin ile ilgili hukuki süreç başlattıklarını açıkladı.
title