Nurcan Karakaya Haberleri

Nurcan Karakaya haber, Nurcan Karakaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nurcan Karakaya - 25.6.2019
Kahramanları, duvara resmediyorlar
SİVAS'ta Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın Okul Destek Projesi kapsamında Cumhuriyet Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri atıl durumda bulunan duvara yağlı boyayla Ömer Halisdemir, Fethi Sekin, Eren Bülbül gibi kahramanların portrelerini çiziyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Okul Destek Projesi kapsamında, Sivas Aile, Çalışma ve Hizmetler İl Müdürlüğü binasının yanında atıl durumda bulunan 4,5 metre yüksekliği, 150 metre genişliğinde bulunan duvara Cumhuriyet Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi şehitler Ömer Halisdemir, Fethi Sekin, Eren Bülbül, Nurcan Karakaya ve bebeği Bedirhan Mustafa'ının resmini yağlı boyayla çiziyor.
Nurcan Karakaya - 25.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Okul Destek Projesi kapsamında, Sivas Aile, Çalışma ve Hizmetler İl Müdürlüğü binasının yanında atıl durumda bulunan 4,5 metre yüksekliği, 150 metre genişliğinde bulunan duvara Cumhuriyet Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi şehitler Ömer Halisdemir, Fethi Sekin, Eren Bülbül, Nurcan Karakaya ve bebeği Bedirhan Mustafa'ının resmini yağlı boyayla çiziyor.
Nurcan Karakaya - 25.6.2019
Şehitleri ve Sivas'ın simgelerini duvara resmettiler
Duvara yapılan resimler arasında 15 Temmuz'un simgesi haline gelen Ömer Halisdemir, şehit polis memuru Fethi Sekin, şehit Eren Bülbül, şehit bebek Bedirhan Mustafa Karakaya ve annesi Nurcan Karakaya'nın da bulunduğunu aktaran Tan, "Bunları unutturmayacağız, resimlerle unutturmayacağız.
Nurcan Karakaya - 25.6.2019
Muhsin Yazıcıoğlu'nun evi müze olacak - SİVAS
Ayhan ve Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş, daha sonra şehit bebek Bedirhan Mustafa Karakaya ve annesi Nurcan Karakaya ile Yıldırım mezarlığındaki korgeneral Osman Fazıl Polat'ın mezarlarını ziyaret etti.
Nurcan Karakaya - 25.6.2019
Muhsin Yazıcıoğlu'nun evi müze olacak
Ayhan ve Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş, daha sonra şehit bebek Bedirhan Mustafa Karakaya ve annesi Nurcan Karakaya ile Yıldırım mezarlığındaki korgeneral Osman Fazıl Polat'ın mezarlarını ziyaret etti.
Nurcan Karakaya - 21.6.2019
Hakkari'de terör örgütüne darbe
İl genelinde çalışmalarını aralıksız sürdüren İl Jandarma Komutanlığı görevlileri, Yüksekova ilçesinde gerçekleştirdiği başarılı operasyonla, 31 Temmuz 2018'de Kalana Üs Bölgesi yoluna patlayıcı tuzaklayarak Nurcan Karakaya ve bebeği Bedirhan Karakaya'nın şehit edilmesi olayının faili "Azat" kod adlı terörist Metin Daşdemir ve "Serhildan Gever" kod adlı Yavuz Bozkurt'u yakaladı.
Nurcan Karakaya - 3.6.2019
Ramazan Bayramına doğru
Protokol üyeleri, şehit bebek Bedirhan Mustafa Karakaya ve annesi Nurcan Karakaya'nın da mezarlarını ziyaret ederek dua etti.
Nurcan Karakaya - 3.6.2019
GRAFİKLİ - YPG/PKK'ya mayısta ağır darbe
Yüksekova'da 31 Temmuz 2018'de asker eşi Nurcan Karakaya ile bebeği Bedirhan'ın şehit edildiği saldırının faillerinden PKK'lı terörist Metin Daşdemir ile eylemi gerçekleştirdiği parmak izinden tespit edilen terörist Evin Sevim, 11 Mayıs'ta Diyarbakır'da operasyonla yakalandı.
Nurcan Karakaya - 27.5.2019
Şehit Bedirhan bebeğin adı kütüphanede yaşayacak
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, 31 Temmuz 2018'de, PKK'lı teröristlerin yola tuzakladığı patlayıcının infilak etmesi sonucu asker eşi annesi Nurcan Karakaya (25) ile şehit düşen Mustafa Bedirhan Karakaya'nın ismi Sivas'ın Şarkışla ilçesindeki bir okulda açılan kütüphaneye verildi.
Nurcan Karakaya - 26.5.2019
Vali Akbıyık'tan Şehit Bedirhan Mustafa Karakaya üs bölgesine ziyaret
HAKKARİ Valisi İdris Akbıyık, PKK'lı teröristlerin saldırısında annesi Nurcan Karakaya ile şehit olan 11 aylık Bedirhan Mustafa Karakaya'nın isminin verildiği, Yüksekova'daki 2 bin 700 rakımlı üs bölgesini ziyaret etti.
Nurcan Karakaya - 26.5.2019
DHA YURT BÜLTENİ -11
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------------------------------- Güvenlik kamerasına yansıyan çökme anı Bir vatandaş son anda kurtulması Yol çöken bölge Genel ve detay görüntüler Haber: Ali LEYLAK-Kamera: -ŞANLIURFA - DHA) ============================= Vali Akbıyık'tan Şehit Bedirhan Mustafa Karakaya üs bölgesine ziyaret Hakkari Valisi İdris Akbıyık, PKK'lı teröristlerin saldırısında annesi Nurcan Karakaya ile şehit olan 11 aylık Bedirhan Mustafa Karakaya'nın isminin verildiği, Yüksekova'daki 2 bin 700 rakımlı üs bölgesini ziyaret etti.
Nurcan Karakaya - 12.5.2019
Bedirhan Bebeği ve Annesini Unutmadık, Unutmayacağız"
Hakkari Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı ve Derneğinden, Yüksekova ilçesinde asker eşi Nurcan Karakaya ile bebeği Bedirhan'ın şehit edildiği saldırının failleri olan PKK'lı teröristlerin yakalanması dolayısıyla güvenlik güçlerine teşekkür edildi.
Nurcan Karakaya - 12.5.2019
Dha Yurt Bülteni -17
Bedirhan bebeğin katili PKK'lı teröristlerden biri daha yakalandı (3) 3 TERÖRİST DAHA YAKALANDI Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Yeniışık köyüne düzenlenen operasyonda sağ olarak ele geçirilen PKK'lı Metin Daşdemir olayı ile ilgili 3 teröristin daha yakalandığı belirtildi. Hakkari Valiliği, yakalanan terör örgütü mensuplarından Serhildan Gever kod adlı Yavuz Bozkurt'un bir çok eyleme katıldığını belirtilerek şu açıklamayı yaptı: "İl Jandarma Komutanlığı görevlilerimizce PKK/KCK bölücü terör örgütünün faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve engellenmesine yönelik olarak yürütülen çalışmalar kapsamında; 11.05.2019 günü İlimiz Yüksekova ilçesi Yeniışık köyünde 3 bölücü terör örgütü mensubu yakalanarak gözaltına alınmıştır. Yakalanan örgüt mensuplarından Serhildan Gever (K) Yavuz Bozkurt'un birçok eyleme katıldığı ve 31 Temmuz 2018 tarihinde Kalana Üs Bölgesi yoluna patlayıcı tuzaklayarak Nurcan Karakaya ve bebeği Bedirhan Karakaya'nın şehit edilmesi olayının üçüncü faili olduğu tespit edilmiştir.
Nurcan Karakaya - 12.5.2019
Bedirhan Bebeğin Katili PKK'lı Teröristlerden Biri Daha Yakalandı (3)
3 TERÖRİST DAHA YAKALANDI Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Yeniışık köyüne düzenlenen operasyonda sağ olarak ele geçirilen PKK'lı Metin Daşdemir olayı ile ilgili 3 teröristin daha yakalandığı belirtildi. Hakkari Valiliği, yakalanan terör örgütü mensuplarından Serhildan Gever kod adlı Yavuz Bozkurt'un bir çok eyleme katıldığını belirtilerek şu açıklamayı yaptı: "İl Jandarma Komutanlığı görevlilerimizce PKK/KCK bölücü terör örgütünün faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve engellenmesine yönelik olarak yürütülen çalışmalar kapsamında; 11.05.2019 günü İlimiz Yüksekova ilçesi Yeniışık köyünde 3 bölücü terör örgütü mensubu yakalanarak gözaltına alınmıştır. Yakalanan örgüt mensuplarından Serhildan Gever (K) Yavuz Bozkurt'un birçok eyleme katıldığı ve 31 Temmuz 2018 tarihinde Kalana Üs Bölgesi yoluna patlayıcı tuzaklayarak Nurcan Karakaya ve bebeği Bedirhan Karakaya'nın şehit edilmesi olayının üçüncü faili olduğu tespit edilmiştir.
Nurcan Karakaya - 11.5.2019
Bedirhan Bebek ve Annesinin Şehit Edilmesi Olayının Üçüncü Faili de Yakalandı
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde Kalana Üs Bölgesi yoluna patlayıcı tuzaklayarak Nurcan Karakaya ve bebeği Bedirhan Karakaya'nın şehit edilmesi olayının üçüncü failide yakalandı.
Nurcan Karakaya - 11.5.2019
Bedirhan Bebeği Şehit Eden Teröristlerden Biri Daha Yakalandı
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde asker eşi Nurcan Karakaya ile bebeği Bedirhan'ın şehit edildiği saldırının üçüncü faili PKK'lı terörist Yavuz Bozkurt'un operasyonla yakalandığı bildirildi.
Nurcan Karakaya - 11.5.2019
Bedirhan Bebeğin Anneannesi Teröristler İçin İdam İstedi
HAKKARİ'nin Yüksekova ilçesinde geçen yıl üs bölgesindeki astsubay eşini ziyaretten dönerken saldırıda 11 aylık bebeği Bedirhan Mustafa Karakaya ile şehit olan Nurcan Karakaya'nın (25) annesi Suudiye Karakaya (58), olayın faili olan PKK'lı teröristin yakalandığı haberini alınca büyük...
Nurcan Karakaya - 11.5.2019
Bedirhan Bebek ve Annesini Şehit Eden Diğer Terörist de Yakalandı
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde Kalana Üs Bölgesi yoluna patlayıcı tuzaklayarak Nurcan Karakaya ve bebeği Bedirhan Karakaya'nın şehit edilmesi olayının faillerinden biri daha Diyarbakır'da yakalandı.
Nurcan Karakaya - 11.5.2019
Bedirhan Bebeği Şehit Eden Teröristlerden Biri Daha Yakalandı
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde asker eşi Nurcan Karakaya ile bebeği Bedirhan'ın şehit edildiği saldırının faillerinden PKK'lı terörist Metin Daşdemir ile eylemi gerçekleştirdiği parmak izinden tespit edilen terörist Evin Sevim'in, Diyarbakır'da operasyonla yakalandığı bildirildi.
Nurcan Karakaya - 11.5.2019
Bedirhan Bebeğin Katili PKK'lı Teröristlerden Biri Daha Yakalandı (2)
BİR TERÖRİST DE DİYARBAKIR'DA GÖZALTINA ALINDI Hakkari Valiliği, bugün Yeniışık köyüne düzenlenen operasyonda sağ olarak ele geçirilen PKK'lı Metin Daşdemir olayı ile ilgili bir kişinin de Diyarbakır'da gözaltına alındığını açıkladı. Parmak izinden tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu Evin Sevim' ile ilgili şu açıklama yapıldı: "31 Temmuz 2018 tarihinde Kalana Üs Bölgesi yoluna patlayıcı tuzaklayarak Nurcan Karakaya ve bebeği Bedirhan Karakaya'nın şehit edilmesi olayının faili olarak yakalanan 'Azat' kod adlı Metin Daşdemir ile birlikte eylemi gerçekleştirdiği parmak izinden tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu Evin Sevim, İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerince Diyarbakır ilinde yakalanarak gözaltına alınmıştır.
Nurcan Karakaya - 11.5.2019
Valisi Akbıyık Bedirhan Bebeği Şehit Eden Terörist Yakalandı (2)
BUGÜN İKİNCİ TERÖRİST DE DİYARBAKIR'DA YAKALANDI Hakkari Valiliği, Bedirhan bebek ile annesinin şehit edilmesi olayına ilişkin bugün ikinci teröristin de Diyarbakır'da yakalandığını açıkladı. Hakkari Valiliği'nden konuya ilişkin şu açıklama yapıldı; "31 Temmuz 2018 tarihinde Kalana Üs Bölgesi yoluna patlayıcı tuzaklayarak Nurcan KARAKAYA ve bebeği Bedirhan KARAKAYA'nın şehit edilmesi olayının faili olarak yakalanan Azat (K) Metin DAŞDEMİR ile birlikte eylemi gerçekleştirdiği parmak izinden tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu Evin SEVİM, Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerince Diyarbakır İlinde yakalanarak gözaltına alınmıştır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nurcan Karakaya Haberleri | Nurcan Karakaya Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Nurcan Karakaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nurcan Karakaya kimdir, hayatı ve biyografisi. İstanbul Üniversitesi öğrencilerinden Barış Pınarı Harekatı'na destek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 02:45:37. #1.15#
title