Kızılcakışla Haberleri

Kızılcakışla haber, Kızılcakışla son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kızılcakışla - 6.4.2020
Ankara'da arazi anlaşmazlığı kavgasında 3 kişi silahla öldürüldü
Alınan bilgiye göre, Polatlı İlçesi Kızılcakışla Mahallesi'nde bulunan arazide ekim yapan ve aynı aileden oldukları belirtilen İsa K.
Kızılcakışla - 5.4.2020
Ankara'da akraba ailelerin silahlı 'mera' kavgası: 3 ölü, 1 yaralı
ANKARA'nın Polatlı ilçesine bağlı Kızılcakışla köyünde, iki akraba aile arasında mera anlaşmazlığı nedeniyle çıkan silahlı kavgada 3 kişi yaşamını yitirdi, 1 kişi de yaralandı.
Kızılcakışla - 5.4.2020
flaş
Ankara'nın Polatlı ilçesine bağlı Kızılcakışla köyünde, iki akraba aile arasında mera anlaşmazlığı nedeniyle çıkan silahlı kavgada 3 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
Kızılcakışla - 15.2.2020
Şarkışla'da çiftçilere yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi
Şarkışla ilçesine bağlı Kızılcakışla köyünde, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından çiftçilere yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Kızılcakışla - 18.9.2019
Vali Ayhan ve milletvekili Yılmaz, yaralı uzman çavuşu ziyaret etti
Ayhan ve Yılmaz, Kızılcakışla köyünde tedavisi süren Atalay'a geçmiş olsun dileklerini iletti.
Kızılcakışla - 17.9.2019
Yaralı uzman çavuşa ziyaret
Erdem ve Oğuz, Kızılcakışla köyünde tedavisi süren Atalay'a geçmiş olsun dileklerini iletti.
Kızılcakışla - 25.12.2018
Hemşehrisi Mehmetçik'in Mezarını Yeniledi
Sivaslı komiser Gazi Çakır, dua etmek için merkez Doğan Mahallesi'ndeki Şeyh Musa Mezarlığını ziyaretinde, dikkatini çeken bir mezarın 1955 yılında askerlik görevini yaptığı sırada geçirdiği hastalık sonucu 23 yaşında vefat eden Sivas'ın Şarkışla ilçesine bağlı Kızılcakışla köyünden er İbrahim Ercan'a ait olduğunu öğrendi.
Kızılcakışla - 30.5.2018
Şarkışla Kaymakamı Pektaş, Sağlık Yatırımlarını İnceledi
Daha sonra Kızılcakışla köyündeki Aile Sağlık Merkezini gezen Pektaş, burada çalışan sağlık memurundan ihtiyaçlar hakkında bilgi aldı.
Kızılcakışla - 23.5.2018
Kızılcakışla Köyünde Tübitak Bilim Fuarı Açıldı
Kızılcakışla Fatih Ortaokulunda TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı.
Kızılcakışla - 27.4.2018
Sivas'ta Süt Toplama Aracı Devrildi: 1 Ölü
Alınan bilgiye göre, köylerden süt toplayan Bahtiyar Göçmen (28) yönetimindeki 58 ES 173 plakalı süt toplama kamyoneti, Kızılcakışla köyü yakınlarında kontrolden çıkarak tarlaya devrildi.
Kızılcakışla - 23.3.2018
Şarkışla'da Ortaokullar Arası Bilgi Yarışması Yapıldı
Yapılan yarışmada 18 sorudan 14'üne doğru cevap veren Mehmet Emin Tuna Ortaokulu öğrencileri 140 puanla birinci oldu. Anafartalar ve Sefil Selimi Ortaokulu ikinci, Kızılcakışla Fatih Ortaokulu ise üçüncü oldu.
Kızılcakışla - 15.1.2018
Şarkışla'da "Beslenme Dostu Okul" Projesi
Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı iş birliğinde yürütülen, okullarda sağlıklı beslenme ve hareketli yaşam konularında duyarlılığın arttırılmasını hedefleyen "Beslenme Dostu Okul" projesi kapsamında, Şarkışla Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen törenle Merkez Anaokulu, Çağdaş Yaşam Kenan Tunakan Anaokulu, Çocuklar Gülsün Diye Sürmeli Osanmaz Anaokulu, Şehit Doğan Kaya İlkokulu, Aşık Veysel İlkokulu, 15 Temmuz Milli İrade İmam Hatip Ortaokulu, Kızılcakışla Fatih Ortaokulu ve Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürlerine sertifikaları verildi.
Kızılcakışla - 19.10.2017
Sivas'ta 58 Halı Sahanın Yapımında Sona Gelindi
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a, projeye verdiği destekten dolayı teşekkür eden Gül, şunları kaydetti: "Proje kapsamında Altınyayla'da 1, Akıncılar'da 1, Divriği'de 1, Gemerek'te 3, Gürün'de 5, Hafik'te 1, İmranlı'da 1, Kangal'da 1, Koyulhisar'da 1, Suşehri'nde 3, Şarkışla'da 6, Ulaş'ta 2, Yıldızeli'nde 15, Zara'da 3 ve Sivas Merkezde ise 14 köyde halı sahalar gençlere kazandırılıyor. Sivas merkezde Kurtlapa ve Yakupoğlan köylerinde, Altınyayla'da, Kale Mahallesi'nde, Divriği'de YİBO'da, Koyulhisar'da, Aksu'da, Gemerek'de, Eskiyurt, Yeniköy ve Eğerci köylerinde, Gürün'de, Beypınar, Eskihamal, Ayvalı, Çamlıca ve Yolgeçen köylerinde, Hafik'te, Merkez'de, Kangal'da, Çetinkaya'da, Suşehri'nde, Çataloluk, Sarıca ve Esenkaya köylerinde, Şarkışla'da, Akçakışla, Samankaya, Gürçayır, Cemel, Tepe ve Kızılcakışla köylerinde, Ulaş'ta, Yenikarahisar ve Baharözü köylerinde, Yıldızeli'nde Büyükakören, Esmebaşı, Kalın, Karalar, Kargın, Yolkaya, Kavak, Kümbet, Çağlayan, Yavu, Güneykaya, Yusufoğlan, Karacaören, Çobansaray ve Sarıyar köylerinde, Zara'da ise Korkut, Yapak ve Şerefiye köylerinde halı sahaların yapım işi tamamlandı.
Kızılcakışla - 27.9.2017
Sivas İl Özel İdaresinin Altyapı Çalışmaları
İlçeye bağlı Kızılcakışla, Maksutlu, Başören-Tavladere, Osmanpınar Bahçeler, Karacaören, Saraç, Sivrialan, Höyük, Emlak Kale köylerinde ikinci kat asfalt çalışmaları ile Sarıkaya ve Maksutlu köy yollarında stabilize bakım onarım çalışmaları ise tamamlandı.
Kızılcakışla - 5.9.2017
Traktör Devrildi : 3 Yaralı
Edinilen bilgilere göre kaza ilçeye bağlı Kızılcakışla Köyü'nde meydana geldi.
Kızılcakışla - 28.8.2017
15 Günlük Buzağı Düştüğü Çukurdan Çıkarıldı
İlçeye bağlı Kızılcakışla Köyü'nde bir şirkete ait hayvan çiftliğindeki 15 günlük yavru buzağı gübre çukuruna düştü.
Kızılcakışla - 28.8.2017
Dha Yurt Bülteni - 5
İlçeye bağlı Kızılcakışla Köyü'nde bir şirkete ait hayvan çiftliğindeki 15 günlük 'Yaramaz' adlı yavru buzağı gübre çukuruna düştü.
Kızılcakışla - 18.6.2017
Sivas'ta Zincirleme Trafik Kazası: 1 Ölü, 7 Yaralı
Kaza, Sivas-Kayseri karayolu Şarkışla ilçesi Kızılcakışla köyü yakınlarında meydana geldi.
Kızılcakışla - 3.5.2017
Trafik ve İlk Yardım Haftası
Hafta dolayısıyla Kızılcakışla Fatih İlkokulu ile ilçede faaliyet gösteren bir sürücü kursu, 60.
Kızılcakışla - 3.7.2016
Derleme Gün İçerisinde Yurt Genelinde Meydana Gelen "Trafik Kazaları" ile İlgili Haberlerimizi...
Seyfettin Yılmaz'ın (52) kullandığı 58 DV 681 plakalı otomobil ile Hidayet Derdiyok'un (62) kullandığı 58 HA 834 plakalı otomobil Kızılcakışla Köyü mevkisinde çarpıştı.
Kızılcakışla - 3.7.2016
Sivas'ta Trafik Kazaları: 4 Yaralı
Seyfettin Yılmaz'ın (52) kullandığı 58 DV 681 plakalı otomobil ile Hidayet Derdiyok'un (62) kullandığı 58 HA 834 plakalı otomobil Kızılcakışla Köyü mevkisinde çarpıştı.
Kızılcakışla - 28.5.2016
Öğretmen İçin Okulda Tören Düzenlendi
Törenin ardından Kızılcakışla köyüne götürülen Ergün'ün cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığında toprağa verildi.
Kızılcakışla - 24.5.2016
Şarkışla'da Tübitak Bilim Fuarı Açıldı
Serginin açılışını, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Ergen, Milli Eğitim Şube Müdürleri Yasin Türkoğlu ve Mahir Çoşgun, Okul Müdürü Yusuf Doğan ve Kızılcakışla Köyü Muhtarı Ahmet Aldaş yaptı.
Kızılcakışla - 18.4.2016
Kutlu Doğum Haftası
Daha sonra ilçeye bağlı Kızılcakışla köyünde, Kızılcakışla İlkokulu ile Fatih Ortaokulu'nun düzenlediği etkinliğe katılan protokol üyeleri, okulun bahçesinde öğrencilerin hazırladıkları programı izledi.
Kızılcakışla - 22.1.2016
Okullarda Karne Heyecanı
Kaymakam Akif Pektaş, Kayapınar ve Kızılcakışla köylerindeki karne dağıtım törenine katıldı.
Kızılcakışla - 12.6.2015
Okullarda Karne Heyecanı
Kızılcakışla Fatih İlk/Orta okulunaki karne dağıtım töreninde öğrencilere karnelerini veren Ergen, öğrencilere yaz tatilini iyi değerlendirmeleri tavsiyesinde bulundu.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kızılcakışla Haberleri | Kızılcakışla Haber - Haberler - Kızılcakışla haberleri, son dakika kızılcakışla haber ve gelişmeleri burada. Ankara'da 3 kişinin öldüğü 'mera' kavgasında, gözaltı sayısı 5'e çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 01:25:53. #1.15#
title