Kızılcabölük Haberleri

Kızılcabölük haber, Kızılcabölük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kızılcabölük 12.7.2016
Denizli'de Off-Road Yarışları Yapıldı
Pamukkale Off-Road Spor Kulübü'nün (PADOFF) düzenlediği Kızılcabölük Off-Road yarışları Denizli'de yapıldı.
Kızılcabölük: Kızılcabölükspor Transferde HızlıKızılcabölük 24.6.2016
Kızılcabölük: Maç Bitti Saha KarıştıKızılcabölük 15.5.2016
Kızılcabölük 15.4.2016
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Yarın: 13.00 Eskişehirspor-Torku Konyaspor (Eskişehir Atatürk) 13.00 Çaykur Rizespor-Osmanlıspor (Çaykur Didi) 16.00 Antalyaspor-Galatasaray (Antalya) 19.00 Medicana Sivasspor-Beşiktaş (Sivas 4 Eylül) 17 Nisan Pazar: 13.30 Medipol Başakşehir-Gaziantepspor (Başakşehir Fatih Terim) 13.30 Kasımpaşa-Kayserispor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 Bursaspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Büyükşehir Belediyesi) 19.00 Fenerbahçe-Mersin İdmanyurdu (Ülker) 18 Nisan Pazartesi: 20.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs) PTT 1. Lig Yarın: 15.00 Adanaspor-1461 Trabzon (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 18.30 Vartaş Elazığspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Elazığ Atatürk) 17 Nisan Pazar: 15.30 Alima Yeni Malatyaspor-Altınordu (Malatya İnönü) 16.00 Kayseri Erciyesspor-Şanlıurfaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 18.30 Kardemir Karabükspor-Multigroup Alanyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 18 Nisan Pazartesi: 18.00 Giresunspor-Samsunspor (Giresun Atatürk) 19.00 Balıkesirspor-Adana Demirspor (Balıkesir Atatürk) 19.00 Göztepe-Boluspor (İzmir Atatürk) 20.00 Denizlispor-Karşıyaka (Denizli Atatürk) Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup --------------- Yarın: 15.00 Orduspor-Pendikspor (Ordu 19 Eylül) 17 Nisan Pazar: 15.00 İstanbulspor-Ümraniyespor (Bahçelievler İl Özel İdare) 15.00 Bandırmaspor-BUGSAŞ Spor (Bandırma 17 Eylül) 15.00 Nazilli Belediyespor-Sarıyer (Nazilli İlçe) 15.00 Alpedo Kahramanmaraşspor-Pazarspor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 15.00 Kırklarelispor-Fethiyespor (Kırklareli Atatürk) 15.00 Anadolu Üsküdar 1908-Bayrampaşa (Beylerbeyi 75. Yıl) 15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Hatayspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk) 15.00 Hacettepe-Menemen Belediyespor (Cebeci İnönü) Kırmızı Grup 17 Nisan Pazar: 15.00 Tuzlaspor-Fatih Karagümrük (Tuzla Belediye) 15.00 Tarsus İdmanyurdu-Gümüşhanespor (Tarsus Burhanettin Kocamaz) 15.00 Kocaeli Birlikspor-MKE Ankaragücü (Kocaeli Alparslan Türkeş) 15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Tokatspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 15.00 Eyüpspor-Sivas Belediyespor (Eyüp) 15.00 Manisaspor-Bucaspor (Manisa 19 Mayıs) 15.00 Ankara Demirspor-Aydınspor 1923 (TCDD Ankara Demirspor) 15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü (Seyrantepe DİSKİ) 15.00 Kartalspor-İnegölspor (Kartal) Spor Toto 3. Lig 1. Grup ---------- 17 Nisan Pazar: 15.00 Arsinspor-Silivrispor (Arsin İlçe) 15.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Maltepespor (Ahmet Suat Özyazıcı) 15.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altay (Kazım Karabekir) 15.00 Bursa Nilüferspor-Tire 1922 (Nilüfer) 15.00 Kırıkhanspor-Turgutluspor (Kırıkhan İlçe) 15.00 Kızılcabölükspor-Yeşil Bursa (Kızılcabölük Semt Sahası) 15.
Kızılcabölük 5.4.2016
Kızılcabölükspor'un Kritik Randevusu
Spor Toto 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta geçen hafta liderliği Büyükşehir Belediye Erzurumspor'a kaptıran Kızılcabölükspor, yarın son 5 maçında 1 galibiyet alarak şampiyonluk yarışında geriye düşen Tire 1922'yi Kızılcabölük Semt Sahası'nda ağırlayacak.
Kızılcabölük 2.4.2016
Altay-Kızılcabölükspor Notlar
Altay'ın evinde Kızılcabölükspor'la oynadığı maçtan önce iki takım taraftarları arasında dostluk rüzgarları esti.
Kızılcabölük 25.3.2016
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 2. ve 3. Liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup --------------- 27 Mart Pazar: 13.00 Hatayspor-Kırklarelispor (Antakya Atatürk) 13.00 Orduspor-Ümraniyespor (Ordu 19 Eylül) 13.00 Pazarspor-Bandırmaspor (Pazar İlçe) 13.30 BUGSAŞ Spor-Fethiyespor (Ankara OSTİM) 13.30 Sarıyer-İstanbulspor (Yusuf Ziya Öniş) 13.30 Pendikspor-Hacettepe (Pendik) 13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Alpedo Kahramanmaraşspor (Beylerbeyi 75. Yıl) 13.30 Bayrampaşa-Nazilli Belediyespor (İstanbul Büyükşehir Belediye) 13.30 Menemen Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Menemen İlçe) Kırmızı Grup ---------------- 27 Mart Pazar: 13.00 Tokatspor-Kocaeli Birlikspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.00 Gümüşhanespor-Kartalspor (Gümüşhane Yenişehir) 13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Sivas Belediyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 13.30 Tuzlaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Tuzla Belediye) 13.30 Fatih Karagümrük-Ankara Demirspor (Vefa) 13.30 MKE Ankaragücü-Tarsus İdmanyurdu (Ankara 19 Mayıs) 13.30 Keçiörengücü-Manisaspor (Ankara Aktepe) 13.30 Bucaspor-İnegölspor (Yeni Buca) 13.30 Aydınspor 1923-Eyüpspor (Adnan Menderes) Spor Toto 3. Lig 1. Grup ---------- 27 Mart Pazar: 13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Kazım Karabekir) 13.00 Kırıkhanspor-Silivrispor (Kırıkhan İlçe) 13.00 Erzin Belediyespor-Tire 1922 (Erzin İlçe) 13.30 Gölbaşıspor-Turgutluspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 13.30 Zonguldak Kömürspor-Yeşil Bursa (Karaelmas Kemal Köksal) 13.30 Tekirdağspor-Kozan Belediyespor (Namık Kemal) 13.30 Kızılcabölükspor-Maltepespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 13.
Kızılcabölük 22.3.2016
Kızılcabölüklüler Vakfı'nda Yeni Yönetim Seçildi
Denizli’nin Tavas ilçesine bağlı Kızılcabölük Mahallesi’nin oluşturduğu vakıf olan Kızılcabölüklüler Vakfı’nın 10. Olağan Genel Kurulu yapıldı.
Kızılcabölük: Futbol: Haftanın ProgramıKızılcabölük 10.3.2016
Kızılcabölük 29.2.2016
Kızılcabölükspor Mağlubiyeti Unutmak İstiyor
Spor Toto 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta 10 maçlık yenilmezlik ünvanını evinde Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor karşısında, 3-2'lik sonuçla kaybeden lider Kızılcabölükspor, mağlubiyeti unutmak istiyor.
Kızılcabölük 28.2.2016
Kızılcabölükspor-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor: 2-3
Stat: Kızılcabölük Semt Sahası HAKEMLER: Kadir Sağlam (xx), Mert Türk (xx), Hamdi Tontu (xx) KIZILCABÖLÜKSPOR: Mehmet (x)- Özkan (x), Sedat (xx), Burak Yılmaz (x) (Dk.87 Emrah), Fatih (x), Ali Kemal (x) (Dk.65 Emre Fırtına x), Kıvanç (x), Süleyman (xx), Emir Can (x), Kerim (xx) (Dk.85 Burak Gökbel), Hakan (x) BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ERZURUMSPOR: Ahmet (xx)- Serhat (x) (Dk.17 Mehmet Yeniler xxx), Doğan Can (xxx), Doğa (xxx), Murat (xx), Halil (xxx) (Dk.70 Ertan xx), Fatih (xx), Fahri (xxx), Savaş (xx) (Dk.46 Hüseyin Cihan xx), Erhan (xx), Mehmet Albayrak (xxx) GOLLER: Dk.22 Mehmet Albayrak, Dk.58 (penaltı) Halil, Dk.76 Ertan (Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor), Dk.67 Kerim, Dk.90 (penaltı) Hakan (Kızılcabölükspor) KIRMIZI KART: Dk.90 Doğan Can (Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor) SARI KARTLAR: Özkan, Fatih (Kızılcabölükspor), Doğan Can, Savaş, Serhat, Mehmet Albayrak, Mehmet Yeniler (Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor) SPOR Toto 3'üncü Lig 1'inci Grup lideri Kızılcabölükspor, kendisi gibi şampiyonluk hesapları yapan Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor'a sahasında 3-2 mağlup oldu.
Kızılcabölük 26.2.2016
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün: 20.00 Medipol Başakşehir-Kayserispor (Başakşehir Fatih Terim) Yarın: 13.30 Mersin İdmanyurdu-Torku Konyaspor (Mersin) 13.30 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi) 16.00 Eskişehirspor-Bursaspor (Eskişehir Atatürk) 19.00 Trabzonspor-Osmanlıspor (Hüseyin Avni Aker) 28 Şubat Pazar: 13.30 Medicana Sivasspor-Antalyaspor (Sivas 4 Eylül) 16.00 Gençlerbirliği-Akhisar Belediyespor (Ankara 19 Mayıs) 19.00 Gaziantepspor-Galatasaray (Kamil Ocak) 29 Şubat Pazartesi: 20.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker) PTT 1. Lig Bugün: 19.00 Balıkesirspor-Göztepe (Balıkesir Atatürk) Yarın: 13.30 Denizlispor-Giresunspor (Denizli Atatürk) 13.30 Şanlıurfaspor-Boluspor (Şanlıurfa GAP Arena) 16.00 Alima Yeni Malatyaspor-Adanaspor (Malatya İnönü) 18.30 Karşıyaka-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (İzmir Atatürk) 28 Şubat Pazar: 13.30 Samsunspor-1461 Trabzon (Samsun 19 Mayıs) 16.00 Adana Demirspor-Multigroup Alanyaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 18.30 Kayseri Erciyesspor-Vartaş Elazığspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 29 Şubat Pazartesi: 18.00 Altınordu-Kardemir Karabükspor (İzmir Atatürk) Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup --------------- 28 Şubat Pazar: 13.00 Hatayspor-Menemen Belediyespor (Antakya Atatürk) 13.30 Ümraniyespor-Pazarspor (Ümraniye Belediye İlçe) 13.30 Nazilli Belediyespor-Orduspor (Nazilli İlçe) 13.30 Kırklarelispor-Bayrampaşa (Kırklareli Atatürk) 13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Alpedo Kahramanmaraşspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk) 13.30 BUGSAŞ Spor-Sarıyer (Ankara OSTİM) 13.30 Fethiyespor-Pendikspor (Fethiye İlçe) 13.30 İstanbulspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Bahçelievler İl Özel İdare) 13.30 Bandırmaspor-Hacettepe (Bandırma 17 Eylül) Kırmızı Grup ------------------ 28 Şubat Pazar: 13.00 Gümüşhanespor-MKE Ankaragücü (Gümüşhane Yenişehir) 13.00 Sivas Belediyespor-Keçiörengücü (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 13.30 Ankara Demirspor-Büyükçekmece Tepecikspor (TCDD Ankara Demirspor) 13.30 Kartalspor-Fatih Karagümrük (Kartal) 13.30 Tarsus İdmanyurdu-Amed Sportif Faaliyetler (Tarsus Burhanettin Kocamaz) 13.30 Bucaspor-Aydınspor 1923 (Yeni Buca) 13.30 İnegölspor-Tokatspor (İnegöl İlçe) 13.30 Eyüpspor-Tuzlaspor (Eyüp) 13.30 Manisaspor-Kocaeli Birlikspor (Manisa 19 Mayıs) Spor Toto 3. Lig 1. Grup ---------- 28 Şubat Pazar: 13.00 Kırıkhanspor-Bursa Nilüferspor (Kırıkhan İlçe) 13.00 Erzin Belediyespor-Arsinspor (Erzin İlçe) 13.30 Gölbaşıspor-Silivrispor (Gölbaşı İlçe) 13.30 Zonguldak Kömürspor-Maltepespor (Karaelmas Kemal Köksal) 13.30 Tekirdağspor-Altay (Namık Kemal) 13.30 Kızılcabölükspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 13.
Kızılcabölük 20.2.2016
Kızılcabölükspor-Kırıkhanspor: 1-0
Stat: Kızılcabölük HAKEMLER: Serkan Ergün (xx), Tuncay Çalıkoğlu (xx), Sefa Özcan (xx) KIZILCABÖLÜKSPOR: Mehmet (xx)- Murat (xx), Kıvanç (xx) (Dk.85 Burak Gökbel), Fatih (xxx), Emrah (xx) (Dk.67 Emre xx), Süleyman (xx), Kerim (xxx), Burak Yılmaz (xx), Emir Can (xx), Hakan (xx), Özkan (xxx) KIRIKHANSPOR: Ömer (xx)- Hüseyin Akmaz (xx), Muhsin (xx), Güven (x) (Dk.66 Hüseyin Kuday x), Emrah (xx), Özcan (xx), Akan (x) (Dk.46 Gökhan Karataş xx), Gökhan Solak (xx), Egecan (xx) (Dk.78 Muhammet x), Hasan Erdi (xx), Bilal (xx) GOL: Dk.42 Kerim (Kızılcabölükspor) SARI KARTLAR: Murat, Hakan (Kızılcabölükspor), Hasan Erdi, Akan, Bilal, Gökhan Solak, Ömer (Kırıkhanspor) SPOR Toto 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta zirve mücadelesi veren Kızılcabölükspor evinde Kırıkhanspor'u 1-0 mağlup ederek liderliğe yükseldi.
Kızılcabölük 19.2.2016
Futbol: Haftanın Programı
Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 22, Spor Toto 2. Lig'de 23, Spor Toto 3. Lig'de ise 26. hafta maçları yapılacak.
Kızılcabölük 31.1.2016
Kızılcabölükspor-Erzin Belediyespor: 1-0
Stat: Kızılcabölük Semt Sahası HAKEMLER: Adnan Deniz Kayatepe (xx), Emre Akova (xx), Hidayet Zeybek (xx) KIZILCABÖLÜKSPOR: Mehmet Doğan (xxx)- Sedat (xx), Özkan (xx), Kerim (xx), Süleyman (xx), Kıvanç (xx) (Dk.90 Burak Gökbel), Burak Yılmaz (xx), Mustafa (xx) (Dk.78 Emrah x), Emircan (xx), Hakan (xxx) (Dk.88 Emre), Ali Kemal (xx) ERZİN BELEDİYESPOR: Yaşar (xxx)- Şahin (xx), Mehmet (xxx), Mizgin (xx), Nureddin (xx), Emrah (xx), İlyas Kubilay (xx) (Dk.70 Ogün x), Yasir (x) (Dk.54 Yunus xx), Onur (xx), Sefa Aktepe (xx), Sayim (xx) (Dk.87 İbrahim) GOL: Dk.52 Hakan (Kızılcabölükspor) SARI KARTLAR: Süleyman (Kızılcabölükspor), Şahin, Mehmet, Yaşar, Sayim (Erzin Belediyespor) SPOR Toto 3'üncü Lig Lig 1'inci Grup'ta zirve mücadelesi veren Kızılcabölükspor, kendi sahasında üst sıraları zorlayan Erzin Belediyespor'u 1-0 mağlup etti.
Kızılcabölük 29.1.2016
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 2. ve 3. Liglerde oynanacak maçların programı şöyle: Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ---------------- 31 Ocak Pazar: 13.30 Kırklarelispor-Hacettepe (Kırklareli Atatürk) 13.30 Fethiyespor-Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe) 13.30 Hatayspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Antakya Atatürk) 13.30 Menemen Belediyespor-Pazarspor (Menemen İlçe) 13.30 Sarıyer-Bayrampaşa (Yusuf Ziya Öniş) 13.30 Ümraniyespor-Alpedo Kahramanmaraşspor (Ümraniye Belediye) 13.30 BUGSAŞ Spor-Pendikspor (OSTİM) 13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Orduspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk) 1 Şubat Pazartesi: 13.30 İstanbulspor-Bandırmaspor (Bahçelievler İl Özel İdare) Kırmızı Grup ----------------- 31 Ocak Pazar: 13.00 Gümüşhanespor-Tuzlaspor (Gümüşhane Yenişehir) 13.30 MKE Ankaragücü-Keçiörengücü (Ankara 19 Mayıs) 13.30 Eyüpspor-Manisaspor (Eyüp) 13.30 Kartalspor-Kocaeli Birlikspor (Kartal) 13.30 İnegölspor-Ankara Demirspor (İnegöl İlçe) 13.30 Aydınspor 1923-Fatih Karagümrük (Adnan Menderes) Spor Toto 3. Lig 1. Grup ---------- 31 Ocak Pazar: 13.00 Kırıkhanspor-Gölbaşıspor (Kırıkhan İlçe) 13.00 Arsinspor-Kozan Belediyespor (Arsin İlçe) 13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Tekirdağspor (Kazım Karabekir) 13.30 Silivrispor-Yeşil Bursa (Silivri) 13.30 Bursa Nilüferspor-Zonguldak Kömürspor (Nilüfer) 13.30 Altay-Tire 1922 (Buca İlçe) 13.30 Maltepespor-Turgutluspor (Maltepe Hasan Polat) 13.30 Kızılcabölükspor-Erzin Belediyespor (Kızılcabölük) Bu grupta Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Cizrespor maçı ertelendi.
Kızılcabölük: Spor Toto 3. LigKızılcabölük 19.1.2016
Kızılcabölük 17.1.2016
Kızılcabölükspor-Zonguldak Kömürspor: 2-1
Stat: Kızılcabölük HAKEMLER: Nuri Karahançer (xx), Adnan Akbulut (xx), Mesut Küçükarslan (xx) KIZILCABÖLÜKSPOR: Mehmet (xx)- Özkan (xxx), Fatih (xx), Kerim (xx), Emir Can (xxx), Süleyman (xxx), Burak Yılmaz (xx) (Dk.71 Emre x), Ali Kemal (xx) (Dk.64 Emrah xx), Kıvanç (xxx), Mustafa (xx) (Dk.62 Sedat xx), Hakan (xxxx) ZONGULDAK KÖMÜRSPOR: Ferdi (x)- Hasan Can (xx), Burak (x), Berkan (xx), Batuhan (x), Selçuk (xx), Mert (xx), Suat (x) (Dk.74 Kaan x), Okan (xx), Hüseyin (xx), Onur (x) GOLLER: Dk.76, Dk.82 (penaltı) Hakan (Kızılcabölükspor), Dk.57 (penaltı) Berkan (Zonguldak Kömürspor) KIRMIZI KARTLAR: Dk.86 Fatih, Dk.89 Emre (Kızılcabölükspor) SARI KARTLAR: Emir Can, Kıvanç (Kızılcabölükspor), Suat, Selçuk, Onur, Hasan Can (Zonguldak Kömürspor) SPOR Toto 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta üst üste 4 galibiyet alan Kızılcabölükspor, evinde 9 kişi tamamladığı maçta Zonguldak Kömürspor'u 2-1 mağlup etti.
Kızılcabölük 16.1.2016
Lider Tire 1922, Silivrispor Deplasmanında
Spor Toto 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta 38 puanla liderlik koltuğunda oturan Tire 1922, yarın Silivrispor'a konuk olacak. Silivri Stadı'ndaki maç saat 13.30'da başlayacak. 34 puanla ikinci sırada yer alan Kızılcabölükspor, aynı saatte Zonguldak Kömürspor'u Kızılcabölük Semt Sahası'nda ağırlayacak.
Kızılcabölük 15.1.2016
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Yarın: 13.30 Kasımpaşa-Gaziantepspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 13.30 Kayserispor-Osmanlıspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 16.00 Akhisar Belediyespor-Torku Konyaspor (Manisa 19 Mayıs) 19.00 Galatasaray-Medicana Sivasspor (Türk Telekom Arena) 17 Ocak Pazar: 13.30 Antalyaspor-Medipol Başakşehir (Antalya) 13.30 Çaykur Rizespor-Gençlerbirliği (Çaykur Didi) 16.00 Bursaspor-Trabzonspor (Bursa Büyükşehir Belediye) 20.00 Beşiktaş-Mersin İdmanyurdu (Başakşehir Fatih Terim) 18 Ocak Pazartesi: 19.00 Eskişehirspor-Fenerbahçe (Eskişehir Atatürk) PTT 1. Lig Yarın: 13.30 Vartaş Elazığspor-Göztepe (Elazığ Atatürk) 15.30 Karşıyaka-Adana Demirspor (İzmir Atatürk) 17.30 Samsunspor-Altınordu (Samsun 19 Mayıs) 17 Ocak Pazar: 13.30 Boluspor-Kayseri Erciyesspor (Bolu Atatürk) 13.30 1461 Trabzon-Alima Yeni Malatyaspor (Hüseyin Avni Aker) 16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Balıkesirspor (Kamil Ocak) 16.00 Kardemir Karabükspor-Giresunspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 18.30 Adanaspor-Şanlıurfaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 18 Ocak Pazartesi: 19.00 Multigroup Alanyaspor-Denizlispor (Alanya Oba) Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup --------------- Yarın: 13.30 Ümraniyespor-Nazilli Belediyespor (Ümraniye Belediye) 17 Ocak Pazar: 13.00 Pazarspor-Bayrampaşa (Pazar İlçe) 13.00 Hatayspor-Hacettepe (Antakya Atatürk) 13.30 Sarıyer-Anadolu Üsküdar 1908 (Yusuf Ziya Öniş) 13.30 BUGSAŞ Spor-Alpedo Kahramanmaraşspor (Ankara OSTİM) 13.30 Menemen Belediyespor-Pendikspor (Menemen İlçe) 13.30 Kırklarelispor-Bandırmaspor (Kırklareli Atatürk) 13.30 Fethiyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Muğla Atatürk) 13.30 İstanbulspor-Orduspor (Bahçelievler İl Özel İdare) Kırmızı Grup --------------- Yarın: 13.30 İnegölspor-Tarsus İdmanyurdu (İnegöl İlçe) 17 Ocak Pazar: 13.00 Gümüşhanespor-Kocaeli Birlikspor (Gümüşhane Yenişehir) 13.00 Sivas Belediyespor-Ankara Demirspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 13.00 Bucaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Yeni Buca) 13.30 MKE Ankaragücü-Tokatspor (Ankara 19 Mayıs) 13.30 Keçiörengücü-Fatih Karagümrük (Ankara Aktepe) 13.30 Aydınspor 1923-Tuzlaspor (Adnan Menderes) 13.30 Kartalspor-Manisaspor (Kartal) 13.30 Eyüpspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Eyüp) Spor Toto 3. Lig 1. Grup ---------- 17 Ocak Pazar: 13.00 Arsinspor-Turgutluspor (Arsin İlçe) 13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Yeşil Bursa (Ahmet Suat Özyazıcı) 13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kozan Belediyespor (Kazım Karabekir) 13.00 Kırıkhanspor-Tekirdağspor (Kırıkhan İlçe) 13.30 Kızılcabölükspor-Zonguldak Kömürspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 13.
Kızılcabölük 2.1.2016
Denizlispor'da Yalçın Beklemede
Takımının 2'nci yarı hazırlıklarına pazartesi günü başlayacaklarını belirten Ali Yalçın, "Biz teknik heyet olarak yarın transfer yapacakmış gibi hazırlandık. Yabancı bir forvetle yerli bir ön libero ile prensipte anlaştık ve kendilerinden 2-3 gün süre istedik. Bizden haber bekliyorlar" dedi. Ali Yalçın, yönetimin kaynak yaratması durumunda transferlerin hemen gerçekleştirileceğini belirtirken şunları söyledi: "Eğer kaynak yaratılmaz ise kiraya vermeyi düşündüğümüz Fatih Çakır'ı bile göndermeyeceğim. Transfer yapamazsak Al Mubaraki ve Kazım dışında takımdan hiçbir oyuncu ayrılamaz. Sadece gençlerden Mustafa Diler ile Emincan Konuk'u tecrübe kazanmaları için Denizli takımlarından Kızılcabölük ya da Denizli Büyükşehir Belediyespor'a kiraya verebiliriz.
Kızılcabölük 6.12.2015
Kızılcabölükspor-Kozan Belediyespor: 3-2
Stat: Kızılcabölük Semt Sahası HAKEMLER: Gökhan Esen (xx), Aykut Onar (xx), Alper Uslu (xx) KIZILCABÖLÜKSPOR: Mehmet (x)- Murat (xx), Fatih (xxx), Ali Kemal (xx), Özkan (xx), Burak Yılmaz (xxx) (Dk.90 Onur), Kerim (xx), Kıvanç (xxxx) (Dk.87 Burak Gökbel), Süleyman (xxx), Mustafa (xx) (Dk.80 Emircan x), Hakan (xx) KOZAN BELEDİYESPOR: Ogün (x)- Kaan (xx) (Dk.80 Mehmet), Emre (x) (Dk.67 Ömer Can xx), Veysel (xx), Ali (xx), Deniz (xx), Abdullah (x), Hasan (xx) (Dk.58 Murat x), Özcan (x), Uğur (x), Muzaffer (xx) GOLLER: Dk.45 Süleyman, Dk.57, Dk.64 Kıvanç (Kızılcabölükspor), Dk.74 Muzaffer, Dk.84 Ömer Can (Kozan Belediyespor) KIRMIZI KART: Dk.90 Özcan (Kozan Belediyespor) SARI KARTLAR: Hakan, Kıvanç (Kızılcabölükspor), Ali, Ogün, Deniz, Veysel, Muzaffer (Kozan Belediyespor) SPOR Toto 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta şampiyonluk hesapları yapan Kızılcabölükspor sahasında, Kozan Belediyespor'u 3-2 mağlup etti.
Kızılcabölük 4.12.2015
Futbol: Haftanın Programı
Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 14, Spor Toto 2. Lig'de 15, Spor Toto 3. Lig'de ise 18. hafta maçları yapılacak.
Kızılcabölük: Turgutluspor 2'de 2 İstiyorKızılcabölük 26.11.2015
Kızılcabölük 22.11.2015
Kızılcabölükspor-Turgutluspor: 1-2
Spor Toto 3. Ligi 1. Grupta Kızılcabölükspor, sahasında Turgutluspor'a 2-1 mağlup oldu.
Kızılcabölük: Kızılcabölük Spor Tesisi AçıldıKızılcabölük 15.11.2015
Kızılcabölük 14.11.2015
Kızılcabölükspor-Altay: 2-1
Stat: Kızılcabölük Semt HAKEMLER: Mehmet Güngör (xx), Enes Vahit Çavuş ( xx), İdris Albayrak (xx) KIZILCABÖLÜKSPOR: Mehmet (xx)- Sedat (xx), Özkan (xxx), Melih (xx), Süleyman (xxx), Kıvanç (xx), Burak (xx), Hakan (xxx), Mustafa (xxx) (Dk.90 Kerim), Atakan (xx) (Dk.81 Cihat), Ali Kemal (xx) ALTAY: Burak (x)- Orhan (xx), Bedri (x) (Dk.53 Kubilay xx), Yiğit (xx), Hüsamettin (xx), Batuhan (x) (Dk.76. Cahit Enis x), Osman Berk (x) (Dk.76 Abdullah x), Ulaş (x), İsmet (xx), Furkan (xx), Serkan (xx) GOLLER: Dk.34 (penaltı) Süleyman, Dk.72 Hakan (Kızılcabölükspor), Dk.90+2 (penaltı) Yiğit (Altay) SARI KARTLAR: Özkan (Kızılcabölükspor), Ulaş (Altay) SPOR Toto 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta Kızılcabölükspor, yeni yapılan Kızılcabölük Semt Sahası'ndaki ilk maçında Altay'ı 2-1 mağlup etti.
Kızılcabölük 13.11.2015
Futbol: Haftanın Programı
Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken, Spor Toto 2. Lig'de 12., Spor Toto 3. Lig'de ise 14. hafta karşılaşmaları oynanacak Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup.
Kızılcabölük: Altay'ın Yeni Evi Buca StadıKızılcabölük 11.11.2015
Kızılcabölük 9.11.2015
Altay Hedefi Tutturdu
İlk yarının sonuna kadar oynayacakları 6 maç için 3'er haftalık periyotlarla hedefler koyduklarını dile getiren Serdar Sabuncu, "Kızılcabölükspor, Kırıkhanspor ve Bursa Nilüferspor karşılaşmalarından en az 5 puan çıkarmalıyız.
Kızılcabölük 9.10.2015
Dha Haftalık Spor Gündemi
9 EKİM CUMA 2015 ************************************************* 19.30 BEŞİKTAŞ-OSMANLISPOR (Özel maç-Antalya Madran) Maç: Tolga YILDIRIM 8 Resim: Süleyman EKİN 10 EKİM CUMARTESİ 2015 ************************************************* SPOR TOTO 2'NCİ LİG KIRMIZI GRUP ------------------------ 19.00 MANİSASPOR-ANKARA.
Kızılcabölük: Kırıkhan Spor'da Ömer Kısa JestiKızılcabölük 30.9.2015
Kızılcabölük 3.9.2015
Aydın'dan Kısa Kısa
-"Mahalle yolları bir an önce yapılsın" talebi AK Parti Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Ümit Özdemir, Koçarlı ilçesine bağlı Kızılcabölük, Bağarcık, Akmescit, Kullar, Gaffarlar, Yağcıdere, Dereköy, Mersinbelen mahallelerinin yollarının bir an önce yapılmasını istedi.
Şu an buradasınız: Kızılcabölük Haberleri | Kızılcabölük Haber - Haberler - Sayfa 7 - Kızılcabölük haberleri, son dakika kızılcabölük haber ve gelişmeleri burada. Kızılcabölükspor-Sancaktepe Belediyespor: 0-0.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.4.2020 23:30:39. #1.14#
title