Kızılcabölük Haberleri

Kızılcabölük haber, Kızılcabölük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kızılcabölük 29.10.2017
Kızılcabölükspor - Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor: 2-0
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Burak Özcan (xx), Özgür Fatih Kalaycı (xx), Hüseyin Otyakmaz (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Bahadır (xxx) - Kaan (xxx), Mustafa (xx) (Dk. 62 İlyas xx), Ramazan (xxx), Sedat (xx), Ali Helvacı (xxxx) (Dk.
Kızılcabölük 27.10.2017
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Kasımpaşa-Göztepe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) Yarın: 14.00 Gençlerbirliği-Evkur Yeni Malatyaspor (Ankara 19 Mayıs) 16.30 Medipol Başakşehir-Teleset Mobilya Akhisarspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 19.30 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları) 29 Ekim Pazar: 14.00 Atiker Konyaspor-Osmanlıspor (Konya Büyükşehir Belediye) 14.00 Kardemir Karabükspor-Demir Grup Sivasspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 16.30 Bursaspor-Antalyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye) 19.30 Trabzonspor-Galatasaray (Medical Park) 30 Ekim Pazartesi: 20.00 Fenerbahçe-Kayserispor (Ülker) TFF 1. Lig Bugün: 18.00 Samsunspor-Gaziantepspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) Yarın: 13.00 Balıkesirspor Baltok-Adanaspor (Balıkesir Atatürk) 19.30 Altınordu-Eskişehirspor (Bornova) 29 Ekim Pazar: 13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Denizlispor (Kazım Karabekir) 13.00 Gazişehir Gaziantep-Elazığspor (Gaziantep) 15.30 Adana Demirspor-Akın Çorap Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Grandmedical Manisaspor-Ümraniyespor (Manisa 19 Mayıs) 30 Ekim Pazartesi: 18.00 Çaykur Rizespor-Boluspor (Çaykur Didi) 18.00 MKE Ankaragücü-İstanbulspor (Ankara 19 Mayıs) TFF 2. Lig Kırmızı Grup 29 Ekim Pazar: 13.00 Sivas Belediyespor-Tuzlaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-İnegölspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 14.30 Tokatspor-Menemen Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa) 14.30 Kastamonuspor 1966-Kocaeli Birlikspor (Gazi) 14.30 Hatayspor-Etimesgut Belediyespor (Antakya Atatürk) 15.00 Sancaktepe Belediyespor-Bucaspor (Maltepe Hasan Polat) 19.00 Afjet Afyonspor-Sarıyer (Afyonkarahisar Yeni Şehir) 19.00 Mersin İdmanyurdu-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Mersin) 30 Ekim Pazartesi: 14.30 Keçiörengücü-Eyüpspor (Ankara Aktepe) Beyaz Grup Yarın: 15.00 Pendikspor-Niğde Belediyespor (Pendik) 15.00 Nazilli Belediyespor-Silivrispor (Nazilli İlçe) 29 Ekim Pazar: 14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fethiyespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk) 14.30 Zonguldak Kömürspor-BUGSAŞ Spor (Karaelmas Kemal Köksal) 14.30 Gümüşhanespor-Hacettepe (Bayburt Genç Osman) 15.00 Ottocool Karagümrük-SBS İnşaat Kırklarelispor (Vefa) 18.00 Şanlıurfaspor-Bandırmaspor (Şanlıurfa GAP) 19.00 Altay-Sakaryaspor (İzmir Atatürk) 19.00 Kahramanmaraşspor-Karşıyaka (Kahramanmaraş 12 Şubat) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 14.00 Yomraspor-Çanakkale Dardanel (Yomra İlçe) 15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 15.00 Orhangazi Belediyespor-Erzin Belediyespor (Yalova Atatürk) 29 Ekim Pazar: 14.00 Batman Petrolspor-Erbaaspor (Batman 16 Mayıs) 14.30 Kozan Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (İsmet Atlı) 15.00 Bergama Belediyespor-12 Bingölspor (Bergama 14 Eylül) 15.00 Çatalcaspor-Ofspor (Ziya Altınoğlu) 15.00 Kemerspor 2003-Düzcespor (Dr. Fehmi Öncel) 15.00 Bayrampaşa-Yeni Altındağ Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 2. Grup 29 Ekim Pazar: 14.00 Pazarspor-Yeşil Bursa (Pazar İlçe) 14.00 Yeni Orduspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Ordu 19 Eylül) 14.30 Kayseri Erciyesspor-1461 Trabzon (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi) 15.00 Darıca Gençlerbirliği-Turgutluspor (Darıca İlçe) 15.00 Gölcükspor-Tire 1922 (Gölcük) 15.00 Erokspor-Diyarbekirspor (Esenler) 15.00 Ergeme Velimeşespor-Anadolu Bağcılarspor (Lüleburgaz 8 Kasım) 15.00 Muğlaspor-Anagold 24 Erzincanspor (Muğla Atatürk) 30 Ekim Pazartesi: 14.30 Ankara Demirspor-Kırıkhanspor (TCDD Ankara Demirspor) 3. Grup Yarın: 14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Aydınspor 1923 (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Ankara Adliyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Ankara OSTİM) 29 Ekim Pazar: 13.30 Kızılcabölükspor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Kızılcabölük) 14.
Kızılcabölük: Kızılcabölükspor Yollara DüştüKızılcabölük 23.10.2017
Kızılcabölük 15.10.2017
Kızılcabölükspor - Utaş Uşakspor: 1-4
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Can Cengiz (xx), Tamer Okuldaş (xx), Tolga Özcan (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Bahadır (x) - Sedat (xx), Kaan (x), Ramazan (x), Tayfun (x), Samet (xx), Fatih (xx) İlyas (x), Ali (x) (Dk. 75 Ümit x), Mustafa (xx) Melih (x) (Dk.
Kızılcabölük 13.10.2017
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs) Yarın: 14.00 Kardemir Karabükspor-Kayserispor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 16.30 Antalyaspor-Göztepe (Antalya) 16.30 Medipol Başakşehir-Aytemiz Alanyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 19.30 Atiker Konyaspor-Galatasaray (Konya Büyükşehir Belediye) 15 Ekim Pazar: 14.00 Kasımpaşa-Demir Grup Sivasspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 16.30 Trabzonspor-Teleset Mobilya Akhisarspor (Medical Park) 19.30 Fenerbahçe-Evkur Yeni Malatyaspor (Ülker) 16 Ekim Pazartesi: 20.00 Bursaspor-Osmanlıspor (Bursa Büyükşehir Belediye) TFF 1. Lig Bugün: 18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-İstanbulspor (Erzurum Kazım Karabekir) Yarın: 13.00 Ümraniyespor-Elazığspor (Ümraniye Belediye) 15.00 Balıkesirspor Baltok-Gaziantepspor (Balıkesir Atatürk) 18.00 Gazişehir Gaziantep-Akın Çorap Giresunspor (Gaziantep) 15 Ekim Pazar: 13.00 Çaykur Rizespor-Samsunspor (Çaykur Didi) 13.00 MKE Ankaragücü-Boluspor (Ankara 19 Mayıs) 15.30 Altınordu-Adanaspor (Bornova) 18.00 Adana Demirspor-Eskişehirspor (5 Ocak Fatih Terim) 16 Ekim Pazartesi: 18.00 Grandmedical Manisaspor-Denizlispor (Manisa 19 Mayıs) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 14.30 Keçiörengücü-Menemen Belediyespor (Ankara Aktepe) 15.00 Sancaktepe Belediyespor-Sarıyer (Maltepe Hasan Polat) 15 Ekim Pazar: 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Kocaeli Birlikspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 14.30 Hatayspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Antakya Atatürk) 14.30 Tokatspor-Tuzlaspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 14.30 Kastamonuspor 1966-Etimesgut Belediyespor (Gazi) 15.00 İnegölspor-Bucaspor (İnegöl İlçe) 19.00 Mersin İdmanyurdu-Sivas Belediyespor (Mersin) 19.00 Afjet Afyonspor-Eyüpspor (Afyonkarahisar Yeni Şehir) Beyaz Grup Yarın: 14.00 Gümüşhanespor-Karşıyaka (Bayburt Genç Osman) 15.00 Pendikspor-BUGSAŞ Spor (Pendik) 19.00 Altay-Fethiyespor (İzmir Atatürk) 15 Ekim Pazar: 14.30 Hacettepe-Niğde Belediyespor (Cebeci İnönü) 14.30 Zonguldak Kömürspor-Bandırmaspor (Karaelmas Kemal Köksal) 15.00 Nazilli Belediyespor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Nazilli İlçe) 15.00 Ottocool Karagümrük-Konya Anadolu Selçukspor (Vefa) 18.00 Şanlıurfaspor-Sakaryaspor (Şanlıurfa GAP) 19.00 Kahramanmaraşspor-Silivrispor (Kahramanmaraş 12 Şubat) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 14.00 Yomraspor-Erzin Belediyespor (Yomra İlçe) 15.00 Bergama Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Bergama 14 Eylül) 15.00 Çatalcaspor-Çanakkale Dardanel (Ziya Altınoğlu) 15.00 Bayrampaşa-Düzcespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15 Ekim Pazar: 14.00 Bayburt Grup Özel İdare-12 Bingölspor (Bayburt Genç Osman) 14.00 Batman Petrolspor-Yeni Altındağ Belediyespor (Batman 16 Mayıs) 14.30 Kozan Belediyespor-Erbaaspor (İsmet Atlı) 15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Ofspor (Mümin Özkasap) 15.00 Kemerspor 2003-Orhangazi Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi) 2. Grup Yarın: 14.30 Ankara Demirspor-Turgutluspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.00 Darıca Gençlerbirliği-Tire 1922 (Darıca İlçe) 15 Ekim Pazar: 14.00 Pazarspor-1461 Trabzon (Pazar İlçe) 14.00 Yeni Orduspor-Anadolu Bağcılarspor (Ordu 19 Eylül) 14.00 Anagold 24 Erzincanspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Erzincan 13 Şubat) 14.30 Kayseri Erciyesspor-Diyarbekirspor (Kayseri Atatürk) 15.00 Ergene Velimeşespor-Kırıkhanspor (Lüleburgaz 8 Kasım) 15.00 Muğlaspor-Yeşil Bursa (Muğla Atatürk) 15.00 Erokspor-Gölcükspor (Esenler) 3. Grup Yarın: 14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Tekirdağspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Payasspor-Tarsus İdmanyurdu (Payas İlçe) 19.00 Karacabey Birlikspor-Sultanbeyli Belediyespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker) 15 Ekim Pazar: 13.00 Elaziz Belediyespor-Aydınspor 1923 (Elazığ Atatürk) 14.00 Cizrespor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Cizre İlçe) 14.30 Çorum Belediyespor-Arsinspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu) 15.00 Kızılcabölükspor-UTAŞ Uşakspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 15.
Kızılcabölük 4.10.2017
Kızılcabölükspor'da 6 Oyuncu Pfdk'da
TFF 3. Lig 3. Grup'ta evinde 90+5. dakikada yediği golle Ankara Adliyespor'la 1-1 berabere kalan Kızılcabölükspor'da kırmızı kart gören Ramazan Erarslan ve maç sonunda çıkan kavgaya karışan oyuncularla birlikte toplam 6 futbolcu, tedbirli olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK)...
Kızılcabölük 1.10.2017
Kızılcabölükspor-Ankara Adliyespor: 1-1
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Hüseyin Gökberk Arslan (x), Arda Darcan (x), Egemen Savran (x)KIZILCABÖLÜKSPOR: Bahadır (xx)- Sedat (xx), Ramazan (x), Kaan (xxx), Tayfun (xx), Taygun (xx), Fatih (xx), İlyas (xx), Samet (xx) (Dk. 86 Fevzican), Ali (xx) (Dk.
Kızılcabölük 29.9.2017
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs) Yarın:  14.00 Osmanlıspor-Kasımpaşa (Osmanlı) 14.00 Demir Grup Sivasspor-Antalyaspor (Yeni 4 Eylül) 16.30 Kayserispor-Bursaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 19.30 Galatasaray-Kardemir Karabükspor (Türk Telekom) 1 Ekim Pazar: 14.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Atiker Konyaspor (Yeni Malatya) 16.30 Aytemiz Alanyaspor-Gençlerbirliği (Bahçeşehir Okulları) 19.30 Göztepe-Medipol Başakşehir (Bornova) 19.30 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park) TFF 1. Lig Bugün: 18.00 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk) Yarın: 13.00 Denizlispor-Gazişehir Gaziantep (Denizli Atatürk) 13.00 İstanbulspor-Adana Demirspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 15.30 Gaziantepspor-MKE Ankaragücü (Gaziantep) 18.00 Eskişehirspor-Grandmedical Manisaspor (Yeni Eskişehir) 1 Ekim Pazar: 13.00 Samsunspor-Balıkesirspor Baltok (Ankara 19 Mayıs) 13.00 Akın Çorap Giresunspor-Ümraniyespor (Giresun Atatürk) 15.30 Elazığspor-Çaykur Rizespor (Elazığ Atatürk) 18.00 Adanaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (5 Ocak Fatih Terim) TFF 2. Lig Kırmızı Grup 1 Ekim Pazar: 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Etimesgut Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 15.00 Tokatspor-Mersin İdmanyurdu (Gaziosmanpaşa) 15.00 Hatayspor-Sivas Belediyespor (Antakya Atatürk) 15.00 Kastamonuspor 1966-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Gazi) 15.00 Keçiörengücü-Tuzlaspor (Ankara Aktepe) 15.30 İnegölspor-Kocaeli Birlikspor (İnegöl İlçe) 15.30 Sarıyer-Bucaspor (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 Sancaktepe Belediyespor-Eyüpspor (Maltepe Hasan Polat) 19.00 Afjet Afyonspor-Menemen Belediyespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir) Beyaz Grup 1 Ekim Pazar: 14.30 Gümüşhanespor-Silivrispor (Gümüşhane Yenişehir) 15.00 Hacettepe-Karşıyaka (Cebeci İnönü) 15.00 BUGSAŞ Spor-Niğde Belediyespor (Ankara OSTİM) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Sakaryaspor (Karaelmas Kemal Köksal) 15.30 Nazilli Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Nazilli İlçe) 15.30 Pendikspor-Bandırmaspor (Pendik) 18.00 Kahramanmaraşspor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 19.00 Altay-Ottocool Karagümrük (İzmir Atatürk) 19.00 Şanlıurfaspor-Fethiyespor (Şanlıurfa GAP) TFF 3. Lig ? 1. Grup 1 Ekim Pazar: 14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Erbaaspor (Bayburt Genç Osman) 14.30 Yomraspor-Kemerspor 2003 (Yomra İlçe) 14.30 Batman Petrol Spor-Düzcespor (Batman 16 Mayıs) 15.00 Kozan Belediyespor-Yeni Altındağ Belediyespor (İsmet Atlı) 15.30 Bergama Belediyespor-Ofspor (Bergama 14 Eylül) 15.30 Bayrampaşa-Orhangazi Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15.30 Halide Edip Adıvarspor-12 Bingöl Spor (Vefa) 15.30 Çatalcaspor-Erzin Belediyespor (Ziya Altınoğlu) 15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çanakkale Dardanel (Mümin Özkasap) 2. Grup 1 Ekim Pazar: 14.30 Anagold 24 Erzincanspor-Yeşil Bursa (Erzincan 13 Şubat) 14.30 Yeni Orduspor-Kırıkhanspor (Ordu 19 Eylül) 14.30 Pazarspor-Diyarbekirspor (Pazar İlçe) 15.00 Kayseri Erciyesspor-Gölcükspor (Kayseri Atatürk) 15.00 Ankara Demirspor-Tire 1922 (TCDD Ankara Demirspor) 15.30 Ergene Velimeşespor-Turgutluspor (Lüleburgaz 8 Kasım) 15.30 Muğlaspor-1461 Trabzon (Muğla Atatürk) 15.30 Anadolu Bağcılarspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Bağcılar Mahmutbey) 15.30 Darıca Gençlerbirliği-Erokspor (Darıca İlçe) 3. Grup 1 Ekim Pazar: 14.30 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Sultanbeyli Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Cizrespor-UTAŞ Uşakspor (Cizre İlçe) 15.00 Çorum Belediyespor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu) 15.00 Payasspor-Aydınspor 1923 (Payas İlçe) 15.30 Kızılcabölükspor-Ankara Adliyespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 19.
Kızılcabölük 28.9.2017
Altay'da Moraller Bozuk
Takımın başında görev yaptığı 31. maçta 3. kez oyundan tamamen koptuklarını belirten Biçer, "Niğde'de ikinci yarının ilk 15 dakikası dağıldık. Geçen sezon deplasmanda Kızılcabölük'e 4-0 kaybettiğimiz maç, bu sezon da Şanlıurfaspor ve Niğde karşısında kontrolümüzü kaybettik.
Kızılcabölük 22.9.2017
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 6. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 4. hafta karşılaşmaları yapılacak.
Kızılcabölük 21.9.2017
Kızılcabölükspor - Ümraniyespor: 2-1
STAT: Kızılcabölük Semt Sahası HAKEMLER: Yiğit Arslan (xx), Emin Yıldırım (xx), Hüseyin Emre Çelimli (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Bahadır (xx) - Sedat (xxx), Kaan (xx), Ramazan (xxx), Tayfun Sabri (xx), İlyas (x) (Dk. 46 Mustafa xxx), Taygun (xx), Fatih (xx), Burak (x) (Dk.
Kızılcabölük 21.9.2017
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Stat: Kızılcabölük Semt SahasıHakemler: Yiğit Arslan, Emin Yıldırım, Hüseyin Emre ÇelimliKızılcabölükspor: Bahadır Kaya, Kaan Dorak, Fatih Küçük, Ramazan Erarslan, Sedat Yahşi, Tayfun Sabri Gümüşoğlu, Gökhan Özer, Taygun Vurgun, Samet Dağlı (Dk. 90 Serkan Özen), Burak Gökbel (Dk.
Kızılcabölük 21.9.2017
21 Eylül Perşembe Dhaspor Gündemi
AVRUPA LİGLERİ 16: 00 Oborishte - Ludogorets Razgrad (Medipol Başakşehir'in rakibi) 20: 00 ASK Bruck/Leitha - Salzburg (Atiker Konyaspor'un rakibi) 21: 00 Villarreal - Espanyol (Enes Ünal) ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3. TUR 13.00 Anagold 24 Erzincanspor - Eskişehirspor (Erzincan 13 Şubat Şehir) 15.00 Eyüpspor - Sakaryaspor (Stat açıklanmadı) 15.00 Kızılcabölükspor - Ümraniyespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 16.
Kızılcabölük 20.9.2017
Kızılcabölükspor Kupa Sınavında
TFF 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Kızılcabölükspor, yarın Ziraat Türkiye Kupası 3. tur mücadelesinde 1. Lig temsilcisi Ümraniyespor'u konuk edecek.
Kızılcabölük 18.9.2017
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3'üncü Tur Heyecanı Başlıyor
Program şu şekilde: 19 EYLÜL SALI 13.00 Tokatspor - Kahramanmaraşspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.00 Anadolu Bağcılar - Konya Anadolu Selçukspor (Mahmutbey) 13.45 Şanlıurfaspor - Pazarspor (Mardin 21 Kasım) 14.30 Diyarbekirspor - İstanbulspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 15.00 Payasspor - Amed Sportif Faaliyetler (Payas İlçe) 15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor - Niğde Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 15.30 Menemen Belediyespor - Darıca Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül) 15.30 Muğlaspor - Etimesgut Belediyespor (Muğla Atatürk) 15.30 Bandırmaspor - Çorum Belediyespor (Bandırma 17 Eylül) 15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Gazişehir Gaziantep (Bodrum İlçe) 16.00 Van Büyükşehir Belediyespor - Kayserispor (Van Atatürk Şehir) 17.00 Balıkesirspor Baltok - Kars 36 (Balıkesir Atatürk) 19.00 Boluspor - Sinopspor (Bolu Atatürk) 19.00 Kemerspor 2003 - Sivas Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi) 19.00 Mersin İdmanyurdu - Orhangazi Belediyespor (Mersin) 20 EYLÜL ÇARŞAMBA 13.00 İnegölspor - Evkur Yeni Malatyaspor (İnegöl İlçe) 14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor - Gümüşhanespor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Batman Petrolspor - Göztepe (16 Mayıs Şehir) 15.00 Sancaktepe Belediyespor - Elazığspor (Maltepe Hasan Polat) 15.00 Erzin Belediyespor - Fatih Karagümrük (Erzin Şehir) 15.00 Hatayspor - Ergene Velimeşespor (Antakya Atatürk) 15.00 Kozan Belediyespor - Adanaspor (İsmet Atlı) 15.00 Hacettepe - Yeni Altındağ Belediyespor (Cebeci İnönü) 15.00 Keçieröngücü - Silivrispor (Aktepe) 15.00 Kastamonuspor 1966 - Ofspor (Kastamonu Gazi) 15.00 Denizlispor - Düzcespor (Denizli Atatürk) 15.30 Tuzlaspor - Zonguldak Kömürspor (Tuzla Belediye) 15.30 Bergama Belediyespor - Sarıyer (Bergama 14 Eylül) 15.30 Yeşil Bursa - Karşıyaka (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 15.30 Kocaeli Birlikspor - Edirnespor (Alparslan Türkeş) 16.00 Akın Çorap Giresunspor - Cizrespor (Giresun Atatürk) 17.00 Altay - Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (İzmir Atatürk) 19.00 Adana Demirspor - Bayrampaşa (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Gaziantepspor - Tire 1922 (Gaziantep) 19.00 Altınordu - Sultanbeyli Belediyespor (Bornova) 19.00 Bucaspor - Pendikspor (Yeni Buca) 19.00 Manisaspor - Arsinspor (Manisa 19 Mayıs) 19.00 Samsunspor - Ankara Demirspor (Stat açıklanmadı) 20.30 Fethiyespor - Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe) 20.30 Bursaspor - Tarsus İdmanyurdu (Bursa Büyükşehir Belediye) 21 EYLÜL PERŞEMBE 13.00 Anagold 24 Erzincanspor - Eskişehirspor (Erzincan 13 Şubat Şehir) 15.00 Eyüpspor - Sakaryaspor (Stat açıklanmadı) 15.00 Kızılcabölükspor - Ümraniyespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 16.
Kızılcabölük 12.9.2017
Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur Programı Açıklandı
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, tek maç eleme usulüne göre oynanacak 3. tur mücadelelerinin programı şu şekilde: 19 EYLÜL SALI 13.00 Tokatspor - Kahramanmaraşspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.00 Anadolu Bağcılar - Konya Anadolu Selçukspor (Mahmutbey) 13.45 Şanlıurfaspor - Pazarspor (Mardin 21 Kasım) 14.30 Diyarbekirspor - İstanbulspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 15.00 Payasspor - Amed Sportif Faaliyetler (Payas İlçe) 15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor - Niğde Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 15.30 Menemen Belediyespor - Darıca Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül) 15.30 Muğlaspor - Etimesgut Belediyespor (Muğla Atatürk) 15.30 Bandırmaspor - Çorum Belediyespor (Bandırma 17 Eylül) 15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Gazişehir Gaziantep (Bodrum İlçe) 16.00 Van Büyükşehir Belediyespor - Kayserispor (Van Atatürk Şehir) 17.00 Balıkesirspor Baltok - Kars 36 (Balıkesir Atatürk) 19.00 Boluspor - Sinopspor (Bolu Atatürk) 19.00 Kemerspor 2003 - Sivas Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi) 19.00 Mersin İdmanyurdu - Orhangazi Belediyespor (Mersin) 20 EYLÜL ÇARŞAMBA 13.00 İnegölspor - Evkur Yeni Malatyaspor (İnegöl İlçe) 14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor - Gümüşhanespor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Batman Petrolspor - Göztepe (16 Mayıs Şehir) 15.00 Sancaktepe Belediyespor - Elazığspor (Maltepe Hasan Polat) 15.00 Erzin Belediyespor - Fatih Karagümrük (Erzin Şehir) 15.00 Hatayspor - Ergene Velimeşespor (Antakya Atatürk) 15.00 Kozan Belediyespor - Adanaspor (İsmet Atlı) 15.00 Hacettepe - Yeni Altındağ Belediyespor (Cebeci İnönü) 15.00 Keçieröngücü - Silivrispor (Aktepe) 15.00 Kastamonuspor 1966 - Ofspor (Kastamonu Gazi) 15.00 Denizlispor - Düzcespor (Denizli Atatürk) 15.30 Tuzlaspor - Zonguldak Kömürspor (Tuzla Belediye) 15.30 Bergama Belediyespor - Sarıyer (Bergama 14 Eylül) 15.30 Yeşil Bursa - Karşıyaka (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 15.30 Kocaeli Birlikspor - Edirnespor (Alparslan Türkeş) 16.00 Akın Çorap Giresunspor - Cizrespor (Giresun Atatürk) 17.00 Altay - Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (İzmir Atatürk) 19.00 Adana Demirspor - Bayrampaşa (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Gaziantepspor - Tire 1922 (Gaziantep) 19.00 Altınordu - Sultanbeyli Belediyespor (Bornova) 19.00 Bucaspor - Pendikspor (Yeni Buca) 19.00 Manisaspor - Arsinspor (Manisa 19 Mayıs) 19.00 Samsunspor - Ankara Demirspor (Stat açıklanmadı) 20.30 Fethiyespor - Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe) 20.30 Bursaspor - Tarsus İdmanyurdu (Bursa Büyükşehir Belediye) 21 EYLÜL PERŞEMBE 13.00 Anagold 24 Erzincanspor - Eskişehirspor (Erzincan 13 Şubat Şehir) 15.00 Eyüpspor - Sakaryaspor (Stat açıklanmadı) 15.00 Kızılcabölükspor - Ümraniyespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 16.
Kızılcabölük 12.9.2017
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 19, 20 ve 21 Eylül tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak 3. tur karşılaşmalarının programı şöyle: 19 Eylül Salı: 13.00 Tokatspor-Kahramanmaraşspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.00 Anadolu Bağcılar-Konya Anadolu Selçukspor (Mahmutbey) 13.45 Şanlıurfaspor-Pazarspor (Mardin 21 Kasım) 14.30 Diyarbekirspor-İstanbulspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 15.00 Payasspor-Amed Sportif Faaliyetler (Payas İlçe) 15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Niğde Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 15.30 Menemen Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül) 15.30 Muğlaspor-Etimesgut Belediyespor (Muğla Atatürk) 15.30 Bandırmaspor-Çorum Belediyespor (Bandırma 17 Eylül) 15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gazişehir Gaziantep (Bodrum İlçe) 16.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kayserispor (Van Atatürk Şehir) 17.00 Balıkesirspor Baltok-Kars 36 (Balıkesir Atatürk) 19.00 Boluspor-Sinopspor (Bolu Atatürk) 19.00 Kemerspor 2003-Sivas Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi) 19.00 Mersin İdmanyurdu-Orhangazi Belediyespor (Mersin) 20 Eylül Çarşamba: 13.00 İnegölspor-Evkur Yeni Malatyaspor (İnegöl İlçe) 14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Gümüşhanespor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Batman Petrolspor-Göztepe (16 Mayıs Şehir) 15.00 Sancaktepe Belediyespor-Elazığspor (Maltepe Hasan Polat) 15.00 Erzin Belediyespor-Fatih Karagümrük (Erzin Şehir) 15.00 Hatayspor-Ergene Velimeşespor (Antakya Atatürk) 15.00 Kozan Belediyespor-Adanaspor (İsmet Atlı) 15.00 Hacettepe-Yeni Altındağ Belediyespor (Cebeci İnönü) 15.00 Keçieröngücü-Silivrispor (Aktepe) 15.00 Kastamonuspor 1966-Ofspor (Kastamonu Gazi) 15.00 Denizlispor-Düzcespor (Denizli Atatürk) 15.30 Tuzlaspor-Zonguldak Kömürspor (Tuzla Belediye) 15.30 Bergama Belediyespor-Sarıyer (Bergama 14 Eylül) 15.30 Yeşil Bursa-Karşıyaka (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 15.30 Kocaeli Birlikspor-Edirnespor (Alparslan Türkeş) 16.00 Akın Çorap Giresunspor-Cizrespor (Giresun Atatürk) 17.00 Altay-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (İzmir Atatürk) 19.00 Adana Demirspor-Bayrampaşa (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Gaziantepspor-Tire 1922 (Gaziantep) 19.00 Altınordu-Sultanbeyli Belediyespor (Bornova) 19.00 Bucaspor-Pendikspor (Yeni Buca) 19.00 Manisaspor-Arsinspor (Manisa 19 Mayıs) 19.00 Samsunspor-Ankara Demirspor (Stat açıklanmadı) 20.30 Fethiyespor-Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe) 20.30 Bursaspor-Tarsus İdmanyurdu (Bursa Büyükşehir Belediye) 21 Eylül Perşembe: 13.00 Anagold 24Erzincanspor-Eskişehirspor (Erzincan 13 Şubat Şehir) 15.00 Eyüpspor-Sakaryaspor (Stat açıklanmadı) 15.00 Kızılcabölükspor-Ümraniyespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 16.
Kızılcabölük: Kızılcabölük'ün Zirve KeyfiKızılcabölük 27.8.2017
Kızılcabölük: Tff 3. LigKızılcabölük 26.8.2017
Kızılcabölük: Kızılcabölükspor-Cizrespor: 4-1Kızılcabölük 26.8.2017
Kızılcabölük 25.8.2017
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 21.45 Aytemiz Alanyaspor-Kardemir Karabükspor (Bahçeşehir Okulları) 21.45 Galatasaray-Demir Grup Sivasspor (Türk Telekom) Yarın: 19.45 Evkur Yeni Malatyaspor-Antalyaspor (Malatya İnönü) 19.45 Beşiktaş-Bursaspor (Vodafone Park) 21.45 Kayserispor-Osmanlıspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 21.45 Göztepe-Trabzonspor (Bornova) 27 Ağustos Pazar: 19.45 Medipol Başakşehir-Atiker Konyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 21.45 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs) 21.45 Akhisar Belediyespor-Kasımpaşa (Manisa 19 Mayıs) TFF 1. Lig Bugün: 19.45 Samsunspor-Adana Demirspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 21.45 Balıkesirspor Baltok-Altınordu (Balıkesir Atatürk) Yarın: 19.45 Çaykur Rizespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Çaykur Didi) 20.00 Eskişehirspor-Denizlispor (Yeni Eskişehir) 21.45 Gaziantepspor-Manisaspor (Gaziantep) 27 Ağustos Pazar: 19.45 İstanbulspor-Akın Çorap Giresunspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 19.45 Boluspor-Gazişehir Gaziantep (Bolu Atatürk) 21.45 Elazığspor-MKE Ankaragücü (Elazığ Atatürk) 21.45 Adanaspor-Ümraniyespor (5 Ocak Fatih Terim) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 16.00 Sivas Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 16.30 Tokatspor-Afjet Afyonspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 16.30 Hatayspor-Kastamonuspor 1966 (Antakya Atatürk) 16.30 Etimesgut Belediyespor-Eyüpspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 17.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sarıyer (Bodrum İlçe) 17.00 Tuzlaspor-İnegölspor (Tuzla Belediye) 17.00 Menemen Belediyespor-Kocaeli Birlikspor (Bergama 14 Eylül) 20.00 Bucaspor-Keçiörengücü (Yeni Buca) 20.00 Mersin İdmanyurdu-Amed Sportif Faaliyetler (Mersin) Beyaz Grup Yarın: Sakaryaspor-Karşıyaka (Başlangıç saati ve stadı henüz açıklanmadı) Altay-Zonguldak Kömürspor (Başlangıç saati ve stadı henüz açıklanmadı) 16.30 Niğde Belediyespor-Şanlıurfaspor (Niğde 5 Şubat) 17.00 Fatih Karagümrük-Gümüşhanespor (Vefa) 17.00 Nazilli Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Nazilli İlçe) 17.00 Silivrispor-Bandırmaspor (Silivri) 17.00 SBS İnşaat Kırklarelispor-BUGSAŞ Spor (Kırklareli Atatürk) 19.00 Konya Anadolu Selçukspor-Pendikspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk) 20.00 Fethiyespor-Hacettepe (Fethiye İlçe) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 16.00 Yomraspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Yomra İlçe) 16.00 12 Bingölspor-Çatalcaspor (Bingöl Şehir) 16.30 Yeni Altındağ Belediyespor-Ofspor (Cebeci İnönü) 16.30 Düzcespor-Halide Edip Adıvarspor (Düzce 18 Temmuz) 16.30 Erzin Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Erzin İlçe) 17.00 Kemerspor 2003-Kozan Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel) 17.00 Orhangazi Belediyespor-Bergama Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 17.00 Bayrampaşa-Batman Petrolspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 20.00 Dardanelspor-Erbaaspor (Çanakkale 18 Mart) 2. Grup Yarın: 16.00 1461 Trabzon-Kırıkhanspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 16.00 Diyarbekirspor-Anadolu Bağcılar (Seyrantepe Spor Kompleksi) 16.30 Kayseri Erciyesspor-Pazarspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Saha) 17.00 Tire 1922-Anagold 24 Erzincanspor (Tire 4 Eylül) 17.00 Turgutluspor-Yeşil Bursa (Turgutlu 7 Eylül) 17.00 Gölcükspor-Yeni Orduspor (Gölcük) 17.00 Erokspor-Muğlaspor (Esenler) 17.00 Darıca Gençlerbirliği-Ergene Velimeşespor (Darıca İlçe) 19.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Ankara Demirspor (Van Atatürk) 3. Grup Yarın: 16.00 Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Aydınspor 1923 (Şanlıurfa GAP) 16.30 Ankara Adliyespor-Payasspor (Ankara OSTİM) 16.30 Osmaniyespor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (Osmaniye 7 Ocak) 17.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Çorum Belediyespor (Avcılar Atatürk) 17.00 Karacabey Birlikspor-Elaziz Belediyespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker) 17.00 Kızılcabölükspor-Cizrespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 17.
Kızılcabölük 24.8.2017
Tff 3. Lig'de Yeni Sezon Heyecanı
İlk haftanın programı Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, TFF 3. Lig'de gruplarda tamamı 26 Ağustos Cumartesi günü oynanacak ilk hafta karşılaşmalarının programı şöyle: 1. Grup 16.00 Yomraspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Yomra İlçe) 16.00 12 Bingölspor-Çatalcaspor (Bingöl Şehir) 16.30 Kemerspor 2003-Kozan Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel) 16.30 Yeni Altındağ Belediyespor-Ofspor (Cebeci İnönü) 16.30 Düzcespor-Halide Edip Adıvarspor (Düzce 18 Temmuz) 16.30 Erzin Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Erzin İlçe) 17.00 Orhangazi Belediyespor-Bergama Belediyespor (Minarelli Çavuş Spor Tesisleri) 17.00 Bayrampaşa-Batman Petrolspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 20.00 Dardanelspor-Erbaaspor (Çanakkale 18 Mart) 2. Grup 16.00 1461 Trabzon-Kırıkhanspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 16.00 Diyarbekirspor-Anadolu Bağcılar (Seyrantepe Spor Kompleksi) 16.30 Kayseri Erciyesspor-Pazarspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Saha) 17.00 Tire 1922-Anagold 24 Erzincanspor (Tire 4 Eylül) 17.00 Turgutluspor-Yeşil Bursa (Turgutlu 7 Eylül) 17.00 Gölcükspor-Yeni Orduspor (Gölcük) 17.00 Erokspor-Muğlaspor (Esenler) 17.00 Darıca Gençlerbirliği-Ergene Velimeşespor (Darıca İlçe) 19.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Ankara Demirspor (Van Atatürk) 3. Grup 16.00 Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Aydınspor 1923 (Şanlıurfa GAP) 16.30 Ankara Adliyespor-Payasspor (Ankara OSTİM) 16.30 Osmaniyespor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (Osmaniye 7 Ocak) 17.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Çorum Belediyespor (Avcılar Atatürk) 17.00 Karacabey Birlikspor-Elaziz Belediyespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker) 17.00 Kızılcabölükspor-Cizrespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 17.
Kızılcabölük: Denizlispor Yorgun DüştüKızılcabölük 5.8.2017
Kızılcabölük 4.8.2017
Koçarlı'da Kömür Madeni Protestosu
Gazetecilere açıklama yapan mahalle sakinlerinden Akın Kurt, "Bu bölgede tarlalarımız var. Kömür madeni nedeniyle arazilerimizde göçükler oluşuyor. Dört büyükbaş hayvanım telef oldu. Tarlalarımıza ulaşım sağladığımız eski Kızılcabölük yolu, maden nedeniyle alttan toprak alınması nedeniyle çatlıyor ve çöküyor.
Kızılcabölük: Dha Yurt Bülteni-8Kızılcabölük 16.7.2017
Kızılcabölük 6.7.2017
Film Kostümlerinin Üretildiği Mahalleye Festivalli Tanıtım
Dokuma tezgahlarında çalışarak geçimini sağlayan mahalleli, yılda bir kez yapılan Kızılcabölük Kültür, Sanat, Tekstil ve Moda Festivali sayesinde yıl boyunca ürettikleri dokumaları sergileme imkanı buluyor.
Kızılcabölük 5.7.2017
Koçarlı Ziraat Odasından Çiftçiye Destek
Oda Başkanı Başkanı Mutlu Öztürk, Akmescit, Tığlılar, Kızılcabölük ve Çeşme mahallelerinde arazileri zarar gören 35 çiftçiyi ziyaret etti.
Kızılcabölük 12.5.2017
Dünyanın En Küçük Kuran-ı Kerim'i Sergilendi
GELENEKSEL Türk el sanatı ustaları Kayseri'de buluştu. 52 el sanatının en iyi icracıları Büyükşehir Belediyesi'nin Türk El Sanatları Şöleni'ne katıldı. Şölende dünyanın en küçük el yazması Kuran-ı Kerim'i ile saç teline yazılmış besmele de sergilendi Kayseri Büyükşehir Belediyesi, el sanatları şöleni düzenledi. Mimarsinan Parkı Kurşunlu Otoparkı alanında AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Vali Süleyman Kamçı, Büyükyehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'in katılımıyla açılan şölende, 52 Türk el sanatı standı açıldı. Şölende tespih, cam üfleme sanatı, eyüp oyuncakları, topaç, baston yapımı, bakır İşleme, Keşan Dokuma, Hat-ı Gubari ve Mütteka, Hakkaklık, deve kemiği işleme sanatı, bıçak ve kılıç yapımı, filografi, hasır sandalye yapımı, telkari, Uzak Asya Türk Sanatları, Kızılcabölük dokuma, yorgan yapımı ve sepet örücülüğü sanatı gibi 52 ayrı Türk el sanatının yapımları gösterildi.
Kızılcabölük 12.5.2017
Dha Yurt Bülteni-11
Çocuk Yaşam Merkezi'nin yetim çocuklar için özel tasarlandığını belirten Tosun şunları söyledi: "Erkekler için 35, kızlar için ise 20 villa tipi ev bulunuyor. Binaların her birinin 350 metrekare ve 2 kattan oluşuyor. Binalarda 18 çocuk kalacak. Villaların üst katlarında yatak odaları, bakım elemanlarına ait oda, tuvalet ve duşlar, alt katlarda ise mutfak, yemek odası, etüt odası, okuma odası, oyun odası, şadırvan ve tuvaletler yer alıyor. İdari hizmet binalarının yanı sıra, cami, ilk ve ortaokul seviyesinde eğitim verecek 3 okul, büyük bir rehabilitasyon merkezi, poliklinik binası, toplantı merkezi binası, açık ve kapalı spor salonu, sosyal tesis, personel lojmanı, misafir lojmanı, çocukların yeteneklerini gösterebilecekleri geniş bir kültür merkezi, aile görüş binası, çocuk parkları, ekim-dikim amaçlı tarlalar, mesire alanları ve hayvanat bahçesi bulunuyor. Yaşam Merkezi'nin açılışının 18 Mayıs'ta yapacağız." Görüntü Dökümü ------------------------- İHH yaşam merkezi binaları Genel görüntüsü Bina yakın plan Binanın içi Basın danışmanı açıklaması (SÜRE: 2' 53 ')(BOYUT: 91.9mb) Haber-Kamera: Ferhat DERVİŞOĞLU/REYHANLI(Hatay), ================================================= DÜNYANIN EN KÜÇÜK KUR'ANI KERİM'İ SERGİLENDİ UNUTULMAYA  yüz tutmuş el sanatlarımızın da aralarında bulunduğu geleneksel Türk el sanatları Kayseri'de buluştu. 52 el sanatının en iyi icracıları Büyükşehir Belediyesi'nin Türk El Sanatları Şöleni'ne katıldı. Şölende dünyanın en küçük el yazması Kuran-ı Kerim'i ile yine dünyanın en küçük el yazması olan saç teline yazılmış besmele de sergilendi Büyükşehir Belediyesi Türkiye'nin en kapsamlı el sanatları şölenlerinden birisini gerçekleştirdi.. MimarsinanParkı Kurşunlu Otoparkı alanında eski bakan ve Kayseri milletvekili Taner  Yıldız,  Vali Süleyman Kamçı, Büyükyehir Belediye başkanı Mustafa Çelik'in katılımıyla  açılan  şölende 52 ayrı Türk el sanatının standı açıldı. Ülkemizin alanında en iyi ustalarını buluşturan  şölende,tespih, cam üfleme sanatı, eyüp oyuncakları, topaç, baston yapımı, bakır İşleme, Keşan Dokuma, Hat-ı Gubari ve Mütteka, Hakkaklık, deve kemiği işleme sanatı, bıçak ve kılıç yapımı,filografi, hasır sandalye yapımı, telkari, Uzak Asya Türk Sanatları, Kızılcabölük dokuma, yorgan yapımı ve sepet örücülüğü sanatı gibi 52 ayrı Türk el sanatının yapımları gösterildi.
Kızılcabölük: Denizli'den Kısa KısaKızılcabölük 11.5.2017
Kızılcabölük: Unutulan Sanatları Kayseri UnutmadıKızılcabölük 11.5.2017
Kızılcabölük 8.5.2017
Kızılcabölükspor'da Duran Yeniden Başkan
SPOR Toto 3'üncü Lig ekiplerinden Kızılcabölükspor'un dün yapılan olağan genel kurulunda tek listeyle seçime giren Başkan Osman Duran, yeniden başkanlık görevine getirildi.
Kızılcabölük 8.5.2017
Müziğin Ustaları - Özay Gönlüm'ü Anma Konseri
Özay Gönlüm'ü Anma Konseri, 8 Mayıs'ta CRR Konser Salonu'nda sizlerle...Özay GönlümAilesi Denizli'nin Tavas ilçesine bağlı Kızılcabölük beldesindendir.
Şu an buradasınız: Kızılcabölük Haberleri | Kızılcabölük Haber - Haberler - Sayfa 4 - Kızılcabölük haberleri, son dakika kızılcabölük haber ve gelişmeleri burada. Truva Filminin Kostümleri Başkent'te Sergileniyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.3.2020 11:42:02. #1.14#
title