Kemerkaya Haberleri

Kemerkaya haber, Kemerkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemerkaya - 03.10.2013
64 Belde Belediye Başkanından Basın Açıklaması
Kemerkaya Belediye Başkanı Yavuz: "6360 sayılı kanun büyükşehir statüsü kazanamayan illerdeki beldeler içinde 64 belde belediyesine ve dolayısıyla belde halkına büyük haksızlık yapmıştır"
Kemerkaya - 14.09.2013
Afyonkarahisar'da 48 Belde Köy Oluyor
48 BELEDİYE KÖY OLACAK Yasa sonrasında Afyonkarahisar'da da 48 belde belediyesi köy olacak. Kapanacak belediyeler şunlar: Yaka, Büyükkarabağ, Kemerkaya, Akkonak, Deresinek, Eber, İnli, Karamık, Koçbeyli, Yüreğil, Çiçekteğe, Doğanlı, Kadılar, Kınık, Uluköy, Yıprak, Adayazı, Aşağıpiribeyli, Bademli, Gökçek, Yeşilhisar, Ayazini, Bozhüyük, Akören, Karacaahmet, Alanyurt ve Anıtkaya belediyeleri.
Kemerkaya - 25.08.2013
Trabzon Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu Açıklaması
Beşirli ile Ganita arasında yapacakları yeni dolgu ile vatandaşların sahilden daha çok yararlanacaklarını ifade eden Gümrükçüoğlu, şöyle devam etti: "Beşirli ile Kemerkaya arasında yeni bir dolgu projesini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.
Kemerkaya - 16.08.2013
Trabzon'da Atm'den Hırsızlık İddiası
Kemerkaya Mahallesi'nde ATM'den işlem yapan H.
Kemerkaya - 09.08.2013
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması
Tüm İslam alemi ve Türkiye'nin büyük bir dönemeçten geçtiğini vurgulayan Eroğlu, şunları kaydetti: "Milletimizi yok etmek, başka yere sürmek için 'şark meselesi' adıyla oynadıkları bir oyun var. Bu oyunu Taksim'de de sergilemeye çalıştılar ama milletimizin dik duruşu, Başbakanımızın feraseti, cesareti neticesinde akamete uğradı. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettikçe bu millet şahlanacaktır ve 21'inci asra mührünü vuracaktır. Tabii bu arada AK Parti'ye çok önemli vazifeler düşüyor. AK Parti, bu milletin çimentosudur. Çünkü biz Türkiye'nin her yerinde varız, 76 milyonu kucaklayan bir hükümetimiz, Başbakanımız var. AK Parti, dünyanın en büyük siyasi partilerinden biridir. Şu anda 8,5 milyon üyeye ulaştı. Bugün Türkiye güçlüyse bu, Başbakanımızın karizması, hükümetin çalışmaları yanında siyasi istikrara, sizlerin asli çalışmalarına borçludur. Niye Türkiye üzerinde çok duruyorlar, oyun oynamaya çalışıyorlar? Çünkü Türkiye'nin yıldızı parlıyor. Elbette diğer ülkeler, Türkiye'nin güçlenmesini, büyümesini istemeyebilir. Bu gayet normaldir ama içimizdekilere ne oluyor, onu anlamakta zorlanıyorum. Maksadımız halistir, maksadımız bu milleti hak ettiği yere taşımaktır." Daha sonra, Afyonkarahisar için "beş müjde" olarak nitelendirilen Afyonkarahisar-Seyitgazi-Eskişehir bölünmüş yolu, Işıklar göleti ve sulaması, kız teknik meslek lisesi, Güvenler Mahallesi'ne ortaokul kazandırılması, Bolvadin ilçesindeki Kemerkaya göleti ve sulaması projeleri, AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Sait Açba ve Halil Ürün, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel ile AK Parti İl Başkanı Mehmet Zeybek tarafından açıklandı.
Kemerkaya - 26.06.2013
Trabzon'da Bir Genç Denizde Boğulma Tehlikesi Geçirdi
Arkadaşları ile Kemerkaya Mahallesi Ganita mevkisindeki bir çay bahçesine gidden Oktay Ürtekin (18), serinlemek için denize girdi.
Kemerkaya - 24.06.2013
Bolvadin Osb'ye Yatırımcı Müjdesi
Karaca Tank ve Ağır Makine Ticaret Sanayi Anonim Şirketi, Bolvadin ilçesi Kemerkaya’da bulunan Organize Sanayi Bölgesine, ikinci yatırımcı olarak müracaat etti
Kemerkaya - 27.05.2013
10 Yıl Önce Bulunan Yeraltı Şehri İlgi Bekliyor
Öte yandan, tesadüf eseri ortaya çıkarılan yeraltı şehrinin Bolvadin Kemerkaya yeraltı şehri ile aynı özelliklerde olduğu belirtildi.
Kemerkaya - 25.05.2013
Afyonkarahisar'da Yeraltı Şehri Bilmecesi
Tesadüf eseri ortaya çıkarılan yeraltı şehrinin Bolvadin Kemerkaya yeraltı şehri ile aynı özelliklerde olduğu öğrenildi.
Kemerkaya - 22.05.2013
Sgk Trabzon İl Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası Açıldı
SGK Trabzon İl Müdürlüğünün Kemerkaya Mahallesi Atatürk Alanı'ndaki yeni hizmet binası törenle açıldı.
Kemerkaya - 21.05.2013
Zeka, Afyonkarahisar'da 3 Belediyeye Proje Desteği Verdi
Kemerkaya Belediyesi'de 'Kemerkaya Kadınının Emeği, Ahşabın Cazibesi' projesini hazırladı.
Kemerkaya - 14.05.2013
Afyonkarahisar'ın Belde Beldelerine Zeka'dan Proje Desteği
Yapılan açıklamada, ZEKA tarafından 12 Kasım 2012 tarihinde ilan edilen ve 17 milyon TL bütçeye sahip olan Sosyal Kalkınma ve Sosyal Altyapı Mali Destek Programlarının değerlendirmeler sonucunda 97 proje arasından Afyonkarahisar'da Davulga, Kemerkaya ve Uluköy belediyelerinin projelerinin kabul gördüğü aktarıldı.
Kemerkaya - 14.05.2013
Zafer Kalkınma Ajansından 4 Belediyeye Maddi Destek
Afyonkarahisar'dan Davulga, Kemerkaya ve Uluköy ile Kütahya'nın Simav ilçesine bağlı Çitgöl belediyelerinin projelerinin destek almaya hak kazandığı duyurulan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Davulga Belediye Başkanlığı tarafından ajansımıza sunularak destek almaya hak kazanan 'Davulga Belediyesinin Çok Amaçlı Toplantı Salonu Projesi' sözleşmesi imzalandı.
Kemerkaya - 29.04.2013
Afyonkarahisar Yarım Elma Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Köylerde de Yardıma Başladı
Şehir merkezinde belirlenen ailelere sürekli yardımlarına devam eden Yarım Elma Derneği şimdi köylerdeki ihtiyaç sahiplerine de ulaşmaya başladı. Yardım yapacağı kişileri ve aileleri titiz bir elemeden geçirerek yardıma karar verdiklerini belirten Yarım Elma Derneği Sorumlusu Mesut Akkaş, "Afyonkarahisar şehir merkezinde yardım dağıtan bir çok yardım kuruluşumuz var. Hepsinden Allah razı olsun. Biz imkanlarımız ölçüsünde şehir merkezinde yardımlarımızı dağıttıktan sonra köylerdeki ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya karar verdik. Şehir merkezinde bize kayıtla vatandaşlarımıza yardımlarımızı ulaştırdıktan sonra, köylerde de insanlarımıza yardım eli uzatmak istiyoruz. Bu kapsamda köy muhtarları ve köy öğretmenlerinden gelen talepleri geri çevirmeyerek, Bolvadin Kemerkaya Kasabası ile Merkez Karaaclan Köyü'nde ikamet eden toplam 10 aileye 150'şer TL değerinde yardım paketlerini ulaştırdık.
Kemerkaya - 29.04.2013
Yarım Elma Derneği'nden Köylerdeki İhtiyaç Sahiplerine Yardım Paketi
Afyonkarahisar kent merkezinde yardım dağıtan bir çok yardım kuruluşu olduğunu ifade eden Akkaş, şunları kaydetti: "İmkanlarımız ölçüsünde şehir merkezinde yardımlarımızı dağıttıktan sonra köylerdeki ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya karar verdik. Şehir merkezinde bize kayıtla vatandaşlarımıza yardımlarımızı ulaştırdıktan sonra köylerde de insanlarımıza yardım eli uzatmak istiyoruz. Bu kapsamda köy muhtarları ve köy öğretmenlerinden gelen talepleri geri çevirmiyoruz. Bolvadin Kemerkaya beldesiyle, merkez Karaaslan köyünde ikamet eden toplam 10 aileye 150 lira değerinde yardım paketleri dağıttık.
Kemerkaya - 22.04.2013
Trabzon'da Evden Hırsızlık
Kemerkaya Mahallesi'ndeki bir apartman dairesinde oturan M.
Kemerkaya - 22.04.2013
Trabzon'da Hırsızlık İddiası
Edinilen bilgiye göre, Kemerkaya Mahallesi'nde meydana gelen olayda, M.
Kemerkaya - 15.04.2013
Trabzon Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu'nun Esnaf Ziyaretleri
Gümrükçüoğlu, bölgedeki otopark kapasitesi artırmak için katlı otoparklar yapacaklarını kaydederek, şunları söyledi: "Tanjant yolu üzerinde, Hacı Kasım Camisi karşısında Hazine adına kayıtlı arsayı Milli Eğitim Müdürlüğü'nden 1.5 milyon liraya devraldık. Arsanın yanında bulunan küçük diğer arsaları almak için hak sahipleri ile görüşmelerimiz sürüyor. Bunun yanında belediyemizin eski imar müdürlüğü hizmet binası olarak kullandığı Kemerkaya Mahallesi'ndeki arsayı katlı otopark yapımı şartıyla satışını ihale ettik.
Kemerkaya - 14.04.2013
Gümrükçüoğlu Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor
Gümrükçüoğlu ayrıca bölgede otopark kapasitesinin daha da artırmak katlı otoparklar yapacaklarını kaydederek, "Tanjant yolu üzerinde Hacı Kasım Camii karşısında hazine adına kayıtlı olan arsayı Milli Eğitim Müdürlüğü'nden 1.5 milyon TL'ye devraldık. Arsanın yanında bulunan küçük diğer arsaları almak için hak sahipleri ile görüşmelerimizi sürüyor. Bunun yanında Belediyemizin eski imar müdürlüğü hizmet binası olarak kullandığımız Kemerkaya Mahallesi'ndeki arsayı katlı otopark yapımı şartıyla satışını ihale ettik.
Kemerkaya - 20.03.2013
Engelli Gençler Kunduracılığa El Attı
Merkezin Kemerkaya Mahallesi'nde hizmet veren ek binasında Dünya Bankası'nın hibe desteğiyle satın alınan makinelerle oluşturulan atölyede, Karadeniz İş Okulu ile yapılan protokol çerçevesinde eğitilebilir düzeyde zihinsel engeli gençlere meslek öğretiliyor.
Kemerkaya - 18.03.2013
Trabzon'da Yarın Zorunlu Su Kesintisi Uygulanacak
Kesinti uygulanacak mahalleler ve saatleri şöyle; "03.00-22.00 Saatleri Arası: 1,2,3 No'lu Erdoğdu, Aydınlıkevler, Yeşiltepe, İnönü Mahalleleri 03.00-15.00 Saatleri Arası: Fatih, Toklu, Yenimahalle, Gülbaharhatun, Kurtuluş Mahalleleri, 07.00-24.00 Saatleri Arası: Soğuksu, Çamoba, Beştaş Mahalleleri 10.00-20.00 Saatleri Arası 1, 2 No'lu Beşirli Mahalleleri, 10.00-05.00 Saatleri Arası: Karşıyaka Mahallesi, 10.00-16.00 Saatleri Arası: Yalı, Ortahisar, Hızırbey, Pazarkapı, Çarşı, Kemerkaya, İskenderpaşa Mahalleleri, 10.
Kemerkaya - 16.03.2013
Trabzon'da Su Kesintisi Gerçekleştirilecek
Açıklamada, 19 Mart Salı günü 03.00-22.00 saatleri arasında 1, 2 ve 3 Nolu Erdoğdu, Aydınlıkevler, Yeşiltepe ve İnönü Mahallesi'ne, 03.00-15.00 saatleri arasında Fatih, Toklu, Gülbaharhatun, Kurtuluş ve Yeni Mahalle'ye, 07.00-24.00 saatleri arasında Soğuksu, Çamoba ve Beştaş Mahallesi'ne, 10.00-20.00 saatleri arasında 1 ve 2 Nolu Beşirli Mahallesi'ne, 10.00-05.00 saatleri arasında Karşıyaka Mahallesi'ne, 10.00-16.00 saatleri arasında Yalı, Ortahisar, Hızırbey, Pazarkapı, Çarşı, Kemerkaya ve İskenderpaşa Mahallesi'ne, 10.
Kemerkaya - 15.03.2013
Trabzon'da 19 Mart Salı Günü Sular Kesilecek
Kesinti uygulanacak mahalleler ve saatleri şöyle; "03.00-22.00 Saatleri Arası: 1,2,3 Nolu Erdoğdu, Aydınlıkevler, Yeşiltepe, İnönü Mahalleleri 03.00-15.00 Saatleri Arası: Fatih, Toklu, Yenimahalle, Gülbaharahatun, Kurtuluş Mahalleleri, 07.00-24.00 Saatleri Arası: Soğuksu Çamoba, Beştaş Mahalleleri 10.00-20.00 Saatleri Arası 1, 2 Nolu Beşirli Mahalleleri, 10.00-05.00 SaatleriAarası: Karşıyaka Mahallesi, 10.00-16.00 Saatleri Arası: Yalı, Ortahisar, Hızırbey, Pazarkapı, Çarşı, Kemerkaya, İskenderpaşa Mahalleleri, 10.
Kemerkaya - 15.03.2013
Trabzon'da 19 Mart'ta Zorunlu Su Kesintisi
Kesinti uygulanacak mahalleler ve saatleri şöyle; 03.00-22.00 saatleri arası 1, 2 ve3 Nolu Erdoğdu, Aydınlıkevler, Yeşiltepe, İnönü Mahalleleri. 03.00-15.00 saatleri arası Fatih, Toklu, Yenimahalle, Gülbaharahatun, Kurtuluş Mahalleleri. 07.00-24.00 saatleri arası Soğuksu Çamoba, Beştaş Mahalleleri. 10.00-20.00 saatleri arası 1 ve 2 Nolu Beşirli Mahalleleri. 10.00-05.00 saatleri arası Karşıyaka Mahallesi. 10.00-16.00 saatleri arası Yalı, Ortahisar, Hızırbey, Pazarkapı, Çarşı, Kemerkaya ve İskenderpaşa Mahalleleri.
Kemerkaya - 13.02.2013
Belediye'den, Sağlıklı Hayat İçin Spora Davet
Başkan Gümrükçüoğlu, bütün Trabzonluları her gün Kemerkaya ile Beşirli mahalleleri arasında yaptıkları 5.
Kemerkaya - 11.02.2013
Trabzon'da Hırsızlık Olayları
Kemerkaya Mahallesi'nde, A.
Kemerkaya - 25.01.2013
Trabzon'da Hırsızlık Olayları
Kemerkaya Mahallesi'nde ise, M.
Kemerkaya - 31.12.2012
Kemerkaya - 24.12.2012
Trabzon'da İş Yerinden Hırsızlık
Merkeze bağlı Kemerkaya Mahallesi'nde, E.
Kemerkaya - 17.12.2012
SYDV'den Büyük Yardım
Murat ARISOY/AFYONKARAHİSAR, (DHA) Foto: Afyon fotolar ---Kutu--- Kapanan beldeler şöyle: Yaka, Büyükkarabağ, Kemerkaya, Akkonak, Deresinek, Eber, İnli, Karamık, Koçbeyli, Yüreğil, Çiçektepe, Doğanlar, Kadılar, Kınık, Uluköy, Yıprak, Adayazı, Aşağıpiribeyli, Bademli, Gömü, Gökçek, Yeşilhisar, Ayazini, Bozhüyük, Gazlıgölakören, Karacaahmet, Alanyurt, Anıtkaya, Ballık, Başağaç, Karadirek, Kızık, Kusura, Menteş, Örenkaya, Sorkun, Yavaşlar, Güney, Nuh, Tokuşlar, Karapınar, Kırca, Üçkuyu, Yakasinek, Atlıhisar, Balçıkhisar, Efe, Karacaören, Kayabelen === Havalimanı Afyon için 'hava' alınan yer TÜRKİYE'nin ilk bölgesel havalimanı Zafer Havalimanı'nın Kütahya'da açıldığını belirten Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Kemal Demirkırkan, "Merkez İlçe'nin asli görevinin Afyon'a yapılması gereken yatırımlarla ilgili doğru olanları takdir etmek, hatalı olanları eleştirmektir" dedi.
Kemerkaya - 10.12.2012
Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, Oda Başkanları ile Buluştu
Beşirli ile Kemerkaya mahalleleri arasında sahilde yapılacak yeni dolgu çalışmaları hakkında da bilgiler veren Başkan Gümrükçüoğlu, Ganita Tüneli ile Beşirli arasında yapılacak ve 3 bölümden oluşacak dolgu projesi ile vatandaşların denize girebilecekleri plaj, balık tutma, gezinti ve sosyal donatı alanları planladıklarını kaydetti.
Kemerkaya - 05.12.2012
Trabzon'da İş Yerinden Hırsızlık
Merkeze bağlı Kemerkaya Mahallesi'nde M.
Kemerkaya - 05.12.2012
Trabzon'da İş Yerinden Hırsızlık
Merkeze bağlı Kemerkaya Mahallesi'nde, N.
Kemerkaya - 19.11.2012
Kuyumcuda Hırsızlık Güvenlik Kamerasına Yansıdı
Kemerkaya Mahallesi Kunduracılar Caddesi'nde S.
Kemerkaya - 15.11.2012
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (2)
Foto.İŞTE KAPANACAK BELEDİYELER.
title