Galatasaray, Instagram'da 7 milyon takipçiyi geçti

Galatasaray, sosyal medya platformu Instagram'da takipçi sayısının 7 milyonu geçtiğini duyurdu.

Galatasaray Kulübü, sosyal medya platformu Instagram'da takipçi sayısının 7 milyonu geçtiğini duyurdu.

Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "İlklerin ve enlerin kulübü olan Galatasaray, sosyal medyada da Türkiye'ye öncülük etmeye devam ediyor. Galatasaray Spor Kulübü resmi Instagram hesabı 7 milyon takipçiyi geçti." ifadeleri kullanıldı.

Galatasaray'ın sosyal medyada en çok takip edilen Türk spor kulübü olduğu vurgulanırken, "Galatasaray, 2013 yılında katıldığı Instagram platformunda geride bıraktığı 6 yılda 7 milyon takipçiye ulaştı. Teşekkürler Galatasaray ailesi." denildi.

Kaynak: AA
YORUMLAR (9)

  • BALIK:
    7 milyon az bile..o değil de bir kanatlıların müzesine bakıyorum bir de Galatasaray’ımızın müzesine bakıyorum ve sonra diyorum ki...
  • OBJEKTİF:
    Rakiplerine açık ara fark atmış müzesindeki kupa sayısı 2. olan takımın neredeyse 2 katına ulaşmış Türkiye''nin en başarılı kulübü için mi diyorsun bunları? Takım tutmak güzel şey herkes aynı takımı desteklese işin keyfi kalmaz lakin keşke biraz objektif olabilsek. . .
  • YURTTA SULH KONSEYİ:
    ne kadar salağım gaza geldim fenerol diye 300 lira bağış yaptım cebimde yemek parası bile kalmadı keşke galatasarayı tutsaydım nerden buldum bu dilenci fakir takımı
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.