Fatih Terim, Burak Elmas'la bizzat görüştü! Sofiane Feghouli'nin artık takımda kalması mucize olur - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Fatih Terim, Burak Elmas'la bizzat görüştü! Sofiane Feghouli'nin artık takımda kalması mucize olur

Haberler.com - Haberler | Spor

Yeni sezon için kadro planlamasına devam eden Galatasaray'da başkan Burak Elmas, teknik direktör Fatih Terim'le görüşme gerçekleştirdi. Bu toplantıda deneyimli hoca, Feghouli'yi takımda düşünmediğini net bir şekilde iletti. Cezayirli futbolcunun istenmeyen adam durumuna gelmesindeki en önemli nedenin, sözleşme görüşmelerinde sergilediği olumsuz tavır olduğu ifade edildi.

Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu'nda PSV'ye elenen Galatasaray'da yeni sezon kadrosu şekillenmeye başlıyor. Başkan Burak Elmas'la bir toplantı gerçekleştiren Fatih Terim, Sofiane Feghouli konusunda son kararını iletti.

MUSTAFA CENGİZ TARAFINDAN DA HEDEF GÖSTERİLMİŞTİ

Skorer'in haberine göre; Galatasaray'da, Sofiane Feghouli'nin artık hiç düşünülmediği net bir şekilde ortaya çıktı. Sarı-kırmızılılarda en fazla kazanan oyuncular arasında bulunan Cezayirli futbolcu, teknik direktör Fatih Terim tarafından da silindi. Geçen sene istediği süreleri alamayan, maaş indirimine gitmediği için de eski Başkan Mustafa Cengiz tarafından hedef gösterilen Feghouli'nin kaderi değişmedi. Cezayirli futbolcu, "İstenmeyen adam" ilan edildi. Başkan Burak Elmas, tecrübeli futbolcuyla yaptığı toplantıda yeni sezonda kadroda düşünmediklerini söyledi.

Fatih Terim, Burak Elmas'la bizzat görüştü! Sofiane Feghouli'nin artık takımda kalması mucize olur
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (3)
Ali Aksoy:Her yıl en az on futbolcu alıyoruz. Bir iki sene sonra da bunlardan nasıl kurtuluruz diye düşünüyoruz. Borçlar katlanmaya, futbolumuzda geriye gitmeye devam ediyor. Aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar alacağımızı düşünmekten vazgecinceye kadar ön eleme turlarında Avrupa'ya veda etmeye devam edeceğiz.
Maksut HAYTA:Lisansını çıkarma 1 sene yatıp futboldan uzak kalmayı göze alıyorsa canı isterse gitsin. Parayı zaten alacak her şekilde.
Mert :Feghouli gitsin ciguli gelsin..
500