Haber : Bakan Nebati görevden alınacağı yönündeki iddiaları kendine has üslubuyla yanıtladı: Hepsi boş dedikodu - Haberler

Haberi Paylaş

Bakan Nebati görevden alınacağı yönündeki iddiaları kendine has üslubuyla yanıtladı: Hepsi boş dedikodu

 - Güncelleme:

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, son dönemde kendisinin de dahil edildiği kabine revizyonu ve ekonomi yönetiminde fikir ayrılıkları yaşandığı iddialarıyla ilgili konuştu. Konuyla ilgili yöneltilen soruya esprili bir dille yanıt veren Bakan Nebati, "Yok danışmanlarla kavga etmişim, yok başkasıyla ters düşmüşüm hepsi boş dedikodu" ifadesini kullandı. Nebati, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında ekonomide eşgüdüm içinde adımlar attıklarını söyledi.

Türkiye'nin son dönemdeki en büyük problemlerinden birinin hayat pahalılığı olduğu tüm kesimler tarafından artık kabul edilirken, çözüm üretmek adına neredeyse her gün yeni kararlar alınmaya devam ediyor.

Vatandaşların yükselen tepkileri sonrasında Kabine'de değişiklik yapılacağına dair iddialar da kamuoyunda sık sık yer almayı sürdürürken, ortaya atılan son iddia ise ekonomi alanında olmuştu.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin görevden alınarak yerine başka bir ismin getirileceği dedikodusu kulaktan kulağa dolanırken, Bloomberg son döneme damga vuran iddiayı bakanın kendisine yöneltti.

Bakan Nebati, son dönemde kendisinin de dahil edildiği kabine revizyonu iddiaları ve ekonomi yönetiminde fikir ayrılıkları yaşandığı iddialarının anımsatılması üzerine iddiaları esprili dille yalanlarken, "Yok danışmanlarla kavga etmişim, yok başkasıyla ters düşmüşüm hepsi boş dedikodu" dedi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında ekonomide eşgüdüm içinde adımlar attıklarını söyledi.

Recep Tayyip Erdoğan Kabine Değişikliği Nureddin Nebati Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

ismail bey :

Haziranı atlatır, temmuzda yüzde 15 enflasyon çıkınca affını ister.

bilal bozkurt:

Alınsa iyi olur

ibrahim durmus:

Gözlerinizi kapatın. 6 ay sonra açın. Ben yokum. :)

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title