Dünya gündeminden düşmeyen Türk İHA'ları şimdi de Netflix belgeselinde

Dünya gündeminden düşmeyen Türk İHA'ları şimdi de Netflix belgeselinde

24.01.2021 17:25 | Son Güncelleme: 24.01.2021 22:33

Türkiye'nin yerli İHA ve SİHA'larının sahadaki başarısı dünyanın gündeminden düşmüyor. Başarısıyla bir çok ülkenin dikkatini çeken Türk İHA'ları şimdi de Netflix'te yayınlanan 'Casusluk Sanatı' adlı belgeselde yer aldı.

Küresel dijital eğlence platformu Netflix'te "Casusluk Sanatı" adlı bir belgesel dizi yayınlandı. Kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği "Gözetim Teknolojileri ve Gökteki Göz" mottosuyla ekrana gelen dizide casusluktaki farklı teknikler ele alınıyor.

BAYRAKTAR TB2 SÜRPRİZİ

Yeni istihbarat teknolojilerinin anlatıldığı, göklerden izlemenin önemine dikkat çekilen dizinin ilk bölümünde izleyicilerin karşısına bir sürpriz çıkıyor. Azerbaycan'ın Karabağ zaferinde kilit rol oynayan Türk İHA'sı Bayraktar TB2 kuyruğunda Türk bayrağıyla izleyicinin karşısına çıktı.

200 MİLYON KULLANICISI VAR

200 milyona yakın kayıtlı kullanıcısı bulunan Netflix, dünyanın en yaygın ve etkili dijital platformlarının başında geliyor. Türk İHA'larının gelişmiş istihbarat teknolojilerini anlattığı bir dizide yer alması Türk savunma sanayiinin geldiği aşamayı ortaya koyuyor.

Dünya gündeminden düşmeyen Türk İHA'ları şimdi de Netflix belgeselinde
Haber Yorumları (2)
XLİ: Başarımız çok güzel ama reklam amaçlı yapılacağını da unutmayalım lütfen aile yapısını bozan insanın duygu dünyasını mahveden bu tür film dizi vs platformlarından uzak duralım. Hem cebimize hem aklımıza hem de çocuklarımıza yatırım amaçlı :)
YAHYA: Bizim hükümetin dediğine göre ülkede 18 senedir günde 5 vakit namaz daha önemlidir.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title