Deutsche Welle

Deutsche Welle, Almanya'nın Bonn ve Berlin kentlerinden yurtdışına 30 farklı dilde radyo, televizyon ve internet üzerinden yayın yapan medya kuruluşudur.

DEUTSCHE WELLE HABERLERİ

Deutsche Welle - 17.4.2020
Almanya'nın Kovid-19'la mücadelesinin anatomisi
Bu arada bir ilave not da Almanya'nın eleştiri kültürüyle ilgilidir. New York Times'tan BBC'ye kadar dünyanın prestijli yayın organları, Almanya'nın salgınla mücadelede "ne kadar başarılı" olduğuyla ilgili haberler yaparken, Alman resmi haber ajansı Deutsche Welle'nin "Almanya'nın salgınla mücadelesinde kurgular ve gerçekler" başlıklı haberi 8 Nisan tarihinde yayımlayarak Almanya'nın başarılı olamadığı noktalara da dikkati çekmesi eleştirel düşüncenin içselleştirilmesi açısından mühim.
Deutsche Welle - 18.2.2020
Uygur Türklerinin "dini inançları nedeniyle" gözaltına alındığına ilişkin belge basına sızdı
"Birileri konuşmalı ve dünyaya ne olduğunu anlatmalı" Norveç'te yaşayan, ABD'de eğitim gören Uygur akademisyen Abduveli Eyüp, söz konusu belgeyi Alman yayın kuruluşu Deutsche Welleye (DW) de iletti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Deutsche Welle Haberleri | Deutsche Welle Haber - Haberler - Sayfa 3 - Deutsche Welle haberleri, son dakika deutsche welle haber ve gelişmeleri burada. Boateng: Hiçbir çocuk dünyaya ırkçı olarak gelmiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 00:14:50. #1.15#
title