Haberler » Spor » Cengiz Ünder'in asker selamı sonrası hocasından açıklama: Futbol ve siyaset aynı yatakta uyumaz - Spor

Cengiz Ünder'in asker selamı sonrası hocasından açıklama: Futbol ve siyaset aynı yatakta uyumaz

Barış Pınarı Operasyonu'na destek için Twitter'dan asker selamı verdiği gol sevinci fotoğrafını paylaşan Cengiz Ünder'e İtalya'dan tepkiler gelmişti. Milli yıldızın hocası Fonseco konuyla ilgili, "Futbol ile siyaset aynı yatakta uyumaz. Bunlar çok ayrı meseleler. İşimi siyaseti karıştırmayı sevmiyorum" ifadelerini kullandı.

Cengiz Ünder'in asker selamı sonrası hocasından açıklama: Futbol ve siyaset aynı yatakta uyumaz

Serie A takımlarından Roma'nın Teknik Direktörü Paulo Fonseca, Milli futbolcu 'in Barış Pınarı Harekatı'na destek amaçla Twitter'dan verdiği asker selamı paylaşımı hakkında konuştu.

"FUTBOL İLE AYNI YATAKTA UYUMAZ"

Fonseca, konu hakkında ''Cengiz ile aramızda neler konuştuğumuzu size söyleyemem. Sadece şunu söyleyebilirim. Futbol ile aynı yatakta uyumaz. Bunlar çok ayrı meseleler. İşimi siyaseti karıştırmayı sevmiyorum.''

Geçtiğimiz günlerde de Juventus'un Teknik Direktörü Sarri, Merih Demiral hakkında asker selamı açıklamasında bulunmuştu.

ROMA YAPTIRIM UYGULAMAYACAK

Barış Pınarı Harekatı'na destek veren ve asker selamı yaptığı fotoğrafı sosyal medyadan paylaşan Cengiz Ünder için kulübü İtalyan Kulübü Roma'nın kararı belli oldu. Çizme basınında yer alan habere göre, Roma'nın Cengiz Ünder'in bu paylaşımı sonrasında bir yaptırımının ve ikazının olmayacağı kaydedildi.

İşte Cengiz Ünder'in asker selamı paylaşımı:


Haber Videosu: Cengiz Ünder'in asker selamı sonrası hocasından açıklama: Futbol ve siyaset aynı yatakta uyumaz
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.