Canlı yayında Hikmet Karaman'a imada bulunan Fatih Terim, taraftarına umut saçtı - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Canlı yayında Hikmet Karaman'a imada bulunan Fatih Terim, taraftarına umut saçtı

Haberler.com - Haberler | Spor

Süper Lig'in 6. haftasında Galatasaray, deplasmanda Kayserispor'a 3-0 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Fatih Terim, Kayserispor'un hocası Hikmet Karaman'a taş atarak, "Herhalde Hikmet hoca maçı anlatmıştır röportajda bu kadar uzun kaldığına göre, ben bir daha uzun anlatmayayım. Benim yerime de anlatmış sağ olsun" dedi. Terim taraftarın karamsarlığa kapılmaması gerektiğini söylerken, "Eski günlerimize döneceğimiz kesin" ifadelerini kullandı.

Süper Lig'de son 2 haftadır puan yüzü göremeyen Galatasaray'da Fatih Terim, Kayserispor yenilgisinin ardından konuştu. Taraftara umut aşılayan Terim, "1 Ocak'ta bambaşka bir Galatasaray olacak" dedi.

Fatih Terim'in açıklamalarından satır başları:

"Herhalde Hikmet hoca anlatmıştır röportajda bu kadar uzun kaldığına göre, ben bir daha uzun anlatmayayım. Benim yerime de anlatmış sağ olsun.

Kaybetmek istemeyiz ama futbolun içerisinde bunlar var. Sezon başı olması, ileride olmasından, hoşlanmamamıza rağmen iyidir. Biz Galatasaray'ız. Bu gibi şeyleri çok gördük. Altından kalkmasını biliriz, bildik. Eski günlerimize ve yahut oynadığımız çok iyi maçlara döneceğimiz kesin. Orada 2 puan, burada 3 puan verdik. Sadece sezon başı başka puanlarda olabilirdik, olamıyoruz. 19 şut atıp 2 isabetli olursa, 10'a yakın pozisyonu değerlendiremezsen. Kalemizde pozisyon yokken kenarda faul yapıp gol yersen mağlup oluyorsun.

Bilmelidir ki Galatasaraylılar, biz doğru yoldayız. Neticeler yanlış olabilir, bize yardım etmeyebilir. Bunların hepsini bir tarafa koyacak, çok çabuk ayağa kalkacak tecrübeye ve Galatasaraylılığa sahibiz. Üzülmelidirler. Biz üzülüyoruz çok. Karamsarlığa kapılmanın manası yok. Futbolda bazen istedikleriniz olmuyor. Biz hangi futbolcunun ne olduğunu bilecek kadar Galatasaraylıyız.

1 Ocak'ta bir daha müthiş bir Galatasaray takımı olacak. Kim mücadele eder, kim etmez, kim yüreğinde hisseder, hissetmez biliyoruz."

Canlı yayında Hikmet Karaman'a imada bulunan Fatih Terim, taraftarına umut saçtı
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (3)
Uğur Duran:Fatih Hocam yıllardır seni her yerde savundum. Kebapçı'yı bastığında bile seni savundum. Hem Rakip takım taraftarının yanında, hemde sana muhalif Galatasaraylılara savundum. Milli takım tazminat olayında da savundum ama son 4 maçtır takımın gidişatına yanlış müdahalelerinden dolayı bu işin senden geçtiğini düşünüyorum. Bence artık torunlarınla vakit geçirme zamanın geldi.. Bırak artık bu işi gençler yapsın. Şimdi bırakırsan omuzlarda taşınırsın, daha sonra çok geç olabilir.
baklavacı çeto :hadi ordan sen de terimcik
Muhsin Biçim:YA bi bırak GİT BE EGOLU adam
500
title