CANAN KARATAY HABERLERİ

Canan Karatay haber, Canan Karatay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Canan Karatay - 22.10.2013
Hayykitap'ın Tüyap'ta Okuyucuyla Buluşacak Yeni Kitapları
Hayykitap bu yıl yine gündem yaratacak yepyeni kitaplarla TÜYAP 2013'te yerini alacak.
Canan Karatay - 30.09.2013
Kü 2013 2014 Eğitim Öğretim Akademik Yılı Açılış Töreni
Açıklamada, şu görüşlere yer verildi: "Tören, KÜ Rektörü Prof. Dr. Ekrem Yıldız ve beraberindeki öğretim üyelerinin Atatürk Anıtına çelenk koymasının ardından Mavi Salon'da başlayacak. Prof. Dr. Yıldız'ın açılış konuşması ve protokol konuşmalarının ardından İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, tarafından 'Şişmanlık Hastalık mıdır?"  konulu açılış dersini verecek.
Canan Karatay - 26.09.2013
"Sağlıkta Hizmet Günleri Sempozyumu"
Açıklamada, şunlar kaydedildi: "İki gün sürecek sempozyuma Türkiye de ilk yüz naklini gerçekleştiren ekibin başında olan Prof.Dr. Ömer Özkan, Karatay Diyeti isimli kitabıyla obeziteye savaş açan Prof. Dr. Canan Karatay, ünlü Kalp Damar Cerrahı Prof.
Canan Karatay - 05.09.2013
Prof. Dr. Canan Karatay, Avanos'ta 'Sağlıklı Beslenme' Konulu Söyleyişiye Katılacak
Avanos Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Avanos Kızılırmak Kültür ve Sanat Günleri'nin yazar söyleşilerinin son konuğu Prof.Dr.Prof.Dr.Karatay, Avanos Kızılırmak 4.Kültür ve Sanat Günleri çerçevesinde düzenlenen 'Sağlıklı...
Canan Karatay - 23.04.2013
Bülent Ecevit Üniversitesi Önemli Konukları Ağırlayamaya Devam Ediyor
7 Nisan 2013 tarihinde üç semavi dine ait motif ve ezgilerle tüm dünyaya kardeşlik ve barış mesajları veren Medeniyetler Korosu Konseri ve 9-12 Nisan 2013 tarihleri arasında Türkiye'nin en iyi raketlerini bir araya getiren ve BEÜ'nün ev sahipliğinde gerçekleşen Üniversiteler Arası Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası ile büyük ilgi toplayan Bülent Ecevit Üniversitesi Bahar mevsimini Üniversitenin tamamına hakim kılan etkinlikleri ile dikkat çekiyor. Ünlü tiyatro sanatçısı Ahmet Yenilmez, yazar Ece Temelkuran, ünlü siyaset tarihçisi Doç. Dr. Mehmet Ö. Alkan, Prof. Dr. Saadettin Ökten, Prof. Dr. Ahmet İnam, Prof. Dr. Canan Karatay gibi alanlarında en önemli isimler Bülent Ecevit Üniversitesi'nin Kampüste Bahar '13 kapsamında şu ana kadar konuk ettiği isimlerden sadece bir kaçı oldu.
Canan Karatay - 11.04.2013
Karatay, Beü'nün Konuğu Oldu
Son dönemde, sağlıklı ve uzun yaşamak için nasıl beslenilmesi gerektiği konusunda önemli açıklamalarda bulunan ve "Karatay Diyeti" adlı kitabıyla binlerce kişiye ulaşan Prof.Dr.Canan Karatay, Bülent Ecevit Üniversitesi'nin (BEÜ) davetlisi olarak...
Canan Karatay - 08.04.2013
Prof. Dr. Canan Karatay, Bülent Ecevit Üniversitesi'nin Konuğu Olacak
Son dönemde, sağlıklı ve uzun yaşamak için nasıl beslenilmesi gerektiği konusunda önemli açıklamalarda bulunan ve "Karatay Diyeti" adlı kitabı ile binlerce kişiye ulaşan Prof.Dr.Canan Karatay, Bülent Ecevit Üniversitesinin davetlisi olarak...
Canan Karatay - 06.04.2013
Beslenmede Sünnette Uymaymak
Prof. Dr. Canan Karatay, sağlık açısından en doğru beslenmenin, Hz.Peygamber'in (SAV) sünneti olan günde iki öğün yemek olduğunu belirtti.
Canan Karatay - 30.03.2013
Bakan Şahin: "Ölümü Bekleyen Yaşlılar İstemiyoruz"
Başakşehir Belediyesi tarafından Cevahir Kongre Merkezi'nde düzenlenen "1. Uluslar arası Yaşlanma Sanatı Kongresi"ne Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in yanı sıra Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Prof. Dr. Canan Karatay ve çok sayıda davetli katıldı.
Canan Karatay - 26.03.2013
AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu TBMM'de Konuştu Açıklaması
Bakın; Prof. Dr. Canan Karatay zeytinyağı ile ilgili neler söylüyor: 'İnsan hücreleri sağlıklı olması lazım.
Canan Karatay - 08.03.2013
Trump Alışveriş Merkezi'nde 9-10 Mart Etkinlikleri
Prof. Dr. Canan Karatay D&R'da yeni kitabını imzalıyor, küçük yıldız Emir Berke Zincidi sevenleriyle buluşuyor.
Canan Karatay - 21.02.2013
Obezite Ve Diyabete Çözüm Var!
Prof. Canan Karatay, yeni kitabında bu kez diyabete çözüm sunuyor.
Canan Karatay - 21.02.2013
En çok 'basılan' kitaplar!
Seyyar tezgahlarından kitapçı raflarına kadar sızan korsan kitaplarda en çok 'basılanlar' listesi:
Canan Karatay - 20.02.2013
Korsanlar 'Best-seller'dan 'Long-seller'a Geçti
Bugüne kadar en çok satan 50 kitabı basarak yaz aylarında sattıktan sonra kenara çekilen korsanlar, strateji değiştirdi.
Canan Karatay - 16.02.2013
Karatay Diyeti'yle Obezite ve Diyabete Çözüm Var!
İnsülin direncini kırmanın, hipoglisemiyi önlemenin ABC'si!İnsanlar bilinçli olarak yaşadıklarında, sağlıklarını korumakta güçlük çekmiyorlar ve mutlu oluyorlar. İşte bu sebeple sağlığımızın sorumluluğunu kendi elimize almak ve korumak, en ucuz ve kolay yoldur. Hastalanmamak elimizdedir, yalnız kendi elimizdedir, başka kimsenin elinde değildir! Bizler buna karar verip yaşam biçimimizde köklü ve sağlıklı değişikler yapabildiğimiz zaman obeziteyi, diyabeti, kalp krizini, inme dediğimiz felç hastalıklarını ve diğer kronik dejeneratif hastalıkları önleyebiliriz.Prof. Canan Efendigil Karatay, satış rekorları kıran ilk üç kitabıyla Türkiye'de bir 'sağlıklı halk hareketi' başlattı. Bu kitapları okuyanlar hem kolayca zayıfladı hem de kalıcı kilo verdiren geleneksel Türk mutfağıyla tanıştı.Ezber bozan Profesör Canan Efendigil Karatay, bu kez diyabete çözüm sunuyor. Ona göre şişmanlık, obezite ve diyabet birbirinden ayrılamaz hastalıklar. Hatta çoğu kez bunlara kalp ve damar hastalıkları da eşlik ediyor. Dolayısıyla beslenme ve yaşam biçimini Karatay prensiplerine göre yeniden düzenlemek, birçok metabolik hastalıktan da kurtulmak anlamına geliyor.Elinizdeki kitap diyabet hastalarından gelen yoğun talebe yanıt vermek için yazıldı. Prof. Canan Karatay her zamanki anlaşılır üslubuyla obezite ve diyabet hastalığının nasıl geliştiğini ve nasıl düzeltilip önlenebileceğini anlatıyor.
Canan Karatay - 09.02.2013
Prof.Dr. Canan Karatay'dan Şok Açıklama
Mehmet Ali Önel yönetimindeki Deşifre Programı'na konuk olan Prof. Dr Canan Karatay zehir zemberek açıklamalarda bulundu.
Canan Karatay - 19.12.2012
Tekahed'in Paneline Prof. Dr. Aydın ve Prof. Dr. Karatay Katıldı
Tekirdağ Aile Hekimleri Derneği (TEKAHED) tarafından Çorlu'da düzenlenen panelde Prof.Dr.Ahmet Aydın ve Prof.Dr.Canan Karatay konuşmacı olarak yer aldılar.
Canan Karatay - 18.12.2012
Prof. Dr. Canan Karatay: Hz. Muhammed(Sav), 2 Öğün Yemek Yerdi
Tekirdağ Aile Hekimleri Derneği tarafından Çorlu Belediyesi Tiyatro Salonu'nda düzenlenen konferansta konuşan Prof.Dr.Canan Karatay, diyabet ve obezite hakkında bilgiler verdi.Hz.Muhammed'in(SAV) günde 2 öğün yemek yediğini belirten Karatay, İbni...
Canan Karatay - 24.05.2012
Canan Karatay'dan Yepyeni Bir Kitap!
'Türkiye'yi zayıflatan profesör' olarak ünlenen Prof. Canan Efendigil Karatay'ın merakla beklenen üçüncü kitabı çıktı.
Canan Karatay - 24.05.2012
Prof. Dr. Canan Karatay'dan Yeni Kitap
Prof. Canan Efendigil Karatay'ın merakla beklenen üçüncü kitabı çıktı: Karatay Mutfağı.
Canan Karatay - 10.03.2012
"Artık Kitap Okuyoruz"
FUARA YAZAR YAĞMURU Fuarda; Gülten Dayıoğlu, Üstün Dökmen, Muzaffer İzgü, Can Dündar, Cemil Kavukçu, Murat Gülsoy, İpek Çalışkan, Ayfer Tunç, Ahmet Ümit, Mine Soysal, Sedat Sever, Yekta Kopan, Işık Öğütçü, Füsun Önal, Cüneyt Ülsever, Bejan Matur, Canan Tan, Doğu Yücel, Zeynep Oral, Haluk Şahin, Canan Karatay ve Sevil Atasoy gibi birbirinden ünlü şair ve yazar okurlarıyla buluşacak.
Canan Karatay - 09.03.2012
Kitapseverler Bursa'da Buluşacak
Bursa Fuarı'nın 10'uncu yılı nedeniyle bir kitap hazırladıklarını da söyleyen Kavukçuoğlu, bu kapsamda sergi açacaklarını da kaydetti. 9 gün sürecek etkinliklere 600 yazarın katılacağını söyleyen Kavukçuoğlu, "Fuarda Gülten Dayıoğlu, Üstün Dökmen, Muzaffer İzgü, Can Dündar, Cemil Kavukçu, Murat Gülsoy, İpek Çalışlar, Ayfer Tunç, Ahmet Ümit, Mine Soysal, Sedat Sever, Yekta Kopan, Işık Öğütçü, Füsun Önal, Cüneyt Ülsever, Bejan Matur, Canan Tan, Doğu Yücel, Zeynep Oral, Haluk Şahin, Canan Karatay, Sevil Atasoy ve pek çok değerli şair, yazar, bilim insanı yer alacak" dedi.
Canan Karatay - 09.03.2012
Bursa Kitap Fuarı 10 Yaşında
Bursa'da düzenlenecek etkinliklere Gülten Dayıoğlu, Üstün Dökmen, Muzaffer İzgü, Can Dündar, Cemil Kavukçu, Murat Gülsoy, İpek Çalışlar, Ayfer Tunç, Ahmet Ümit, Mine Soysal, Sedat Sever, Yekta Kopan, Işık Öğütçü, Füsun Önal, Cüneyt Ülsever, Bejan Matur, Canan Tan, Doğu Yücel, Zeynep Oral, Haluk Şahin, Canan Karatay, Sevil Atasoy ve pek çok değerli şair, yazar, bilim insanı katılıyor.
Canan Karatay - 03.12.2011
Bu Diyet Ortalığı Karıştırdı!
Prof. Dr. Canan Karatay'ın kolesterolla ilgili söyledikleri Kardiyoloji dünyasında adeta bomba etkisi yaptı.
Canan Karatay - 28.11.2011
Ezberbozan Diyet Önerileri
Yemeğin ardından gelen çaya şeker atılmadı masada. Şeker kullanan ben, Canan Hoca'dan çekindiğim için çayı şekersiz içtim ama pişman değilim! İstanbul Bilim Üniversitesi'nin kurucu rektörü olan Canan Karatay Efendigil, Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü öğretim görevlisi Ali Başak Karatay ile evli.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Canan Karatay Haberleri | Canan Karatay Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Canan Karatay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Canan Karatay kimdir, hayatı ve biyografisi. Prof. Dr. Canan Karatay: Bugün de Telefon Dolandırıcılarına Karşı Uyarıyorum.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 02:06:30. #1.16#

title