Başkan Mustafa Cengiz'in yaptığı Falcao gafı, sosyal medyada gündem oldu

Başkan Mustafa Cengiz'in yaptığı Falcao gafı, sosyal medyada gündem oldu

Haberler.com - Haberler | Spor

Transfer dönemini değerlendirdiği sırada Radamel Falcao'ya ödedikleri 5 milyon euroluk maaşı unutan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, gaf yaptı. Cengiz'in yaptığı gaf, sosyal medyada kısa sürede gündeme oturdu.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, transfer dönemini değerlendirdiği esnada büyük bir gafa imza attı.

Transferde rakiplerinin gerisinde kalmakla eleştirilen Cengiz, "Ben bilmiyor muyum bir oyuncuya yıllık 6 milyon euro maaş vermeyi" dedikten hemen sonra Radamel Falcao'ya verdikleri maaşı hatırladı ve "Birine verdik pardon. 5 milyon verdik. Hepsi düzelecek" dedi.

SOSYAL MEDYADA BİRÇOK YORUM YAPILDI

Mustafa Cengiz'in yaptığı bu gaf kısa süre içerisinde sosyal medyada gündem oldu ve futbolseverler tarafından Galatasaray Başkanı'nın açıklamalarıyla ilgili birçok yorum yapıldı.

Başkan Mustafa Cengiz'in yaptığı Falcao gafı, sosyal medyada gündem oldu
Haber Yorumları (44)
ALİ CENGİZ OYUNLARI TAM GAZ DEVAM: Mustafa Cengiz bizi güldürüyor valla. Dursun özbek''ten sonra ilaç gibi geldi. Transfer yapamayınca okları Fenere çevirdi tabi. Fenere sataşıp kendini aklamaya çalıştı ama olmadı Malcao aklına geldi :D 7 milyon € verdiğiniz adam ayakta duramıyor. 3. başkanınız o kadar para verdik bari işe yara demedi mi Ali Cengiz ? Sanırım ameliyatta beynini de aldırmış başkan :D Ardayı, Malcaoyu , işi bitmiş çöp babeli , sürekli gitsin diye uğraştığınız belhandayı kim aldrıdı başkan cavap ver . Fb kıskançlıkları bunlar
MEHMET EREN: Kardeş Bize ezik diyosunda ezik olduğumuz içinmi sizle berabere kaldık
GAMYONCU BEKO: O parayı oğulcana versen daha fazla iş yapar
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title