Arctic Haberleri

Arctic haber, Arctic son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arctic - 16.06.2016
Earth Records İts Warmest Spring
Sea ice in the Arctic Sea and the Greenland ice sheet have melted unusually early this year.
Arctic - 21.03.2016
Dünyanın En Zorlu Maratonunda Romen Sporcu Birinci Geldi
Dünyanın en zorlu maratonu olarak gösterilen 66' 33'' kutup dairesi Maratonu'nda Romen isim Tiberiu U?eriu birinciliğe ismini yazdırdı. Arctic 6633 Ultra Maratonu geçtiğimiz cumartesi günü Kanada'nın Tuktoyaktuk mezrasında sona erdi.
Arctic - 18.01.2016
Arçelik Romanya'da Beyaz Eşya Fabrikası Kuracak
Arçelik, bağlı ortaklığı Arctic üzerinden, Romanya'da toplam 105 milyon euro yatırım ile yeni bir fabrika kurmayı planlıyor.
Arctic - 22.11.2015
Petrol Arama Ruhsatı Kararları
Öte yandan, Özmen Akaryakıt Üretimi ve Petrol Arama San. Tic. AŞ, Arctic Petrol Gaz ve Taşımacılık San.
Arctic - 26.08.2015
Rusya'nın Tazminata Mahkum Edilmesi
Hollanda, Uluslararası Daimi Tahkim Mahkemesi'nin 2013 yılında Greenpeace'e ait Hollanda bandıralı "Arctic Sunrise" gemisine el koyduğu gerekçesiyle tazminata mahkum ettiği Rusya'nın kararı kabul etmemesine tepki gösterdi.
Arctic - 25.08.2015
Rusya'nın 2013'te Greenpeace Üyelerini Tutuklaması
Rusya Dışişleri Bakanlığı, Uluslararası Daimi Tahkim Mahkemesi'nin Rusya'yı, 2013 yılında Greenpeace'e ait Hollanda bandıralı "Arctic Sunrise" gemisine el koyduğu gerekçesiyle tazminata mahkum etmesine tepki gösterdi.
Arctic - 25.08.2015
Rusya'nın 2013'te Greenpeace Üyelerini Tutuklaması
Uluslararası Daimi Tahkim Mahkemesi, Rusya'yı, 2013 yılında Greenpeace'e ait Hollanda bandıralı "Arctic Sunrise" gemisine el koyduğu gerekçesiyle tazminata mahkum etti.
Arctic - 02.08.2015
Avrupa Tedarik Zinciri'ne Türk Yönetici
Profesyonel kariyerini Arçelik, Beko UK, Kofisa Italia, Arctic, Finansbank gibi kurumlarda üst düzey pozisyonlarda görev alarak devam ettiren Tomruk, 2008 yılında Tedarik Zinciri Direktörü olarak Vodafone Türkiye bünyesine katılarak verimlilik ve etkinlik projelerinin sorumluluğunu üstlendi.
Arctic - 09.07.2015
60 Yıldır İşimizi Aşkla Yapıyoruz"
2002- Arçelik'in yenilikçi ve dinamik yapısını anlatan yeni logosu tanıtıldı. Avusturyalı Elektrabregenz, Alman Blomberg, İngiliz Leisure ve Flavel, Romanya'nın lider beyaz eşya şirketi ve Arctic markaları satın alındı.
Arctic - 17.06.2015
Fransız Kültür Merkezi'nde Açık Hava Konseri Cuma Günü
19 Haziran akşamı itibaren gerçekleşecek konsere giriş serbest ve ücretsizdir. Tüm müzikseverler konsere davetlidir ! Alışılmışın dışında pop tınılar, elektronik orkestrasyonlar ve dünya müziklerinden esinlenen düzenlemeleri ile Frànçois & the Atlas Mountains şu an Fransa'nın en başarılı ve yaratıcı müzik grupları arasında yer alıyor. Fransız pop-folk müziğinin parlayan ikonu ve müzik eleştirmenlerinin gözdesi olan grup son albümü "Piano Ombre" vesilesiyle çıktığı dünya turnesi kapsamında 19 Haziran akşamı Fransız Kültür Merkezi bahçesinde bir konser verecek. Frànçois & the Atlas Mountains, söz yazarı, besteci ve yorumcu François Marry'nin önderliğinde kurulan bir grup. La Rochelle en Charente-Maritime kökenli François Marry'nin Bordeaux kentinde başlayan, İngiltere'nin Bristol kentinde süren müzik hayatı 2005 yılında The Atlas Mountains grubu ile birlikte devam etti. Farklı enstrümanlar çalan Amaury Ranger, Pierre Loustaunau, davulcu Jean Thevenin ve İskoçyalı klavyeci Gerard Black'den oluşan The Atlas Mountains'a eşlik eden François Marry büyüleyici sesiyle hem Fransızca hem de İngilizce şarkıları bazen melankolik bazen de şiirsel ve düşsel bir yorumla sunuyor. Frànçois & the Atlas Mountains, İngiliz plak şirketi Domino Records (Arctic Monkeys, Anna Calvi, Franz Ferdinand) ile çalışan ilk Fransız grubu olma özelliğini de taşıyor.
Arctic - 08.06.2015
Fransız Kültür Merkezi'nde Açık Hava Konseri
19 Haziran günü gerçekleşecek konsere giriş serbest ve ücretsizdir. Tüm müzikseverler konsere davetlidir ! Alışılmışın dışında pop tınılar, elektronik orkestrasyonlar ve dünya müziklerinden esinlenen düzenlemeleri ile Frànçois & the Atlas Mountains şu an Fransa'nın en başarılı ve yaratıcı müzik grupları arasında yer alıyor. Fransız pop-folk müziğinin parlayan ikonu ve müzik eleştirmenlerinin gözdesi olan grup son albümü "Piano Ombre" vesilesiyle çıktığı dünya turnesi kapsamında 19 Haziran Cuma akşamı 21:00'da Fransız Kültür Merkezi bahçesinde bir konser verecek. Frànçois & the Atlas Mountains, söz yazarı, besteci ve yorumcu François Marry'nin önderliğinde kurulan bir grup. La Rochelle en Charente-Maritime kökenli François Marry'nin Bordeaux kentinde başlayan, İngiltere'nin Bristol kentinde süren müzik hayatı 2005 yılında The Atlas Mountains grubu ile birlikte devam etti. Farklı enstrümanlar çalan Amaury Ranger, Pierre Loustaunau, davulcu Jean Thevenin ve İskoçyalı klavyeci Gerard Black'den oluşan The Atlas Mountains'a eşlik eden François Marry büyüleyici sesiyle hem Fransızca hem de İngilizce şarkıları bazen melankolik bazen de şiirsel ve düşsel bir yorumla sunuyor. Frànçois & the Atlas Mountains, İngiliz plak şirketi Domino Records (Arctic Monkeys, Anna Calvi, Franz Ferdinand) ile çalışan ilk Fransız grubu olma özelliğini de taşıyor.
Arctic - 26.05.2015
Rus Ordusunun Tatbikatı
Rusya, ordunun savaş hazırlığının denetlenmesi için Devlet Başkanı Vladimir Putin'in talimatıyla ani tatbikat düzenliyor.  Merkez Askeri Bölgesi'nde düzenlenen tatbikata yaklaşık 12 bin asker, 250 uçak ve helikopter ve 700 askeri araç katıldığı belirtildi. 28 Mayıs'a kadar devam edecek tatbikatta, Merkez Askeri Bölgesi'ne bağlı askeri birlikler kendilerine verilen hedefleri yerine getirmeye çalışacak.  Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada tatbikatta hava savunma füze sistemlerinin de kullanılacağı bildirildi. Ayrıca, Rusya'nın ani tatbikatla ilgili Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı'nı (AGİT) bilgilendirdiği belirtildi.  Tatbikatın bugünkü bölümünde, 100 uçağın Komi Özerk Cumhuriyetindeki Pemboy Eğitim Alanı'ndaki temsili düşman hedeflerini kanatlı füzelerle yok ettiği aktarıldı.  Ülkenin büyük havalimanı ve eğitim alanı olan Aşuluk ve Kapustin Yar'da tatbikatın bir kısmının geçeceği kaydedildi.  Rus ordusunun tatbikatının, İsveç, Norveç ve Finlandiya tarafından düzenlenen "The Arctic Challenge 2015" hava savunma tatbikatının yapıldığı döneme denk gelmesi dikkat çekiyor.
Arctic - 25.05.2015
Aa Günün
(07.35)   21- İskandinav ülkelerinde ortak askeri tatbikat İsveç, Norveç ve Finlandiya tarafından düzenlenen "The Arctic Challenge 2015" hava savunma tatbikatı, 9 ülkeden 4 bin personelin katılımı ile bugün başlıyor.
Arctic - 25.05.2015
Cetiri Hiljade Vojnika İ 115 Aviona Na Velikoj Vojnoj Vjezbi U Skandinaviji
U Skandinaviji je danas pocela medunarodna vojna vjezba protuzracne odbrane "The Arctic Challenge 2015" koju su organizirale Švedska, Norveška i Finska, a u kojoj ucestvuju i pripadnici zrakoplovnih snaga SAD-a, Velike Britanije, Njemacke, Francuske, Švicarske i Holandije, javlja Anadolu Agency (AA).
Arctic - 25.05.2015
İskandinav Ülkelerinde Ortak Askeri Tatbikat
İsveç, Norveç ve Finlandiya tarafından düzenlenen "The Arctic Challenge 2015" hava savunma tatbikatı, 9 ülkeden 4 bin personelin katılımı ile bugün başlıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Arctic Haberleri | Arctic Haber - Haberler - Sayfa 2 - Arctic haberleri, son dakika arctic haber ve gelişmeleri burada. Dünyaca Ünlü Indie Pop Sanatçısı Tom Odell, 23 Eylül'de Zorlu PSM'de!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.1.2021 16:24:46. #1.14#
title