AHMET GÜNDOĞDU HABERLERİ

Ahmet Gündoğdu haber, Ahmet Gündoğdu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Gündoğdu: Din Görevlilerinden ÇağrıAhmet Gündoğdu 20.12.2016
Ahmet Gündoğdu 10.12.2016
Başkentte Görme Engelliler İçin Futbol Sahası Açıldı
TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, Çukurambar Mahallesi'nde yaptırılan sahanın açılışında, herkesin engelli olabileceğini ancak önemli olanın, insanın basiret ve zihniyet engeli taşımaması olduğunu belirterek şöyle devam etti: "Basiretin ve zihniyetin engelli olmamasının ne demek olduğunu 15 Temmuz gecesi gördük.
Ahmet Gündoğdu: 24 Kasım Öğretmenler GünüAhmet Gündoğdu 24.11.2016
Ahmet Gündoğdu 2.10.2016
Kalkınma Bakanı Elvan, Muharrem İftarına Katıldı
Kalkıma Bakanı Lütfi Elvan, Türkmen Alevi Bektaşi Vakfı ve Türk Kızılayı'nın ortaklaşa düzenlediği Muharrem iftarına katıldı. Hacı Bayram-ı Veli Camii'nin avlusunda gerçekleştirilen iftar programında Elvan'ın yanı sıra TBMM İdari Amiri Ahmet Gündoğdu ve Cumhurbaşkanlığı Bilişim Daire Başkanı Mücahit Küçükyılmaz da katıldı.
Ahmet Gündoğdu 15.9.2016
TBMM İdare Amiri Gündoğdu Açıklaması
AK Parti Ankara Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, "Ölçümüz akrabalık bağı değil dava bağı olmalı. Kan bağı değil dava bilinci, ülke bilinci, bayrak bilinci, ezan bilinci, vatan bilinci olmalı." dedi.
Ahmet Gündoğdu: AK Parti'den CHP'ye Bayram ZiyaretiAhmet Gündoğdu 13.9.2016
Ahmet Gündoğdu: AK Parti Heyeti CHP'yi Ziyaret EttiAhmet Gündoğdu 13.9.2016
Ahmet Gündoğdu 13.9.2016
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
CHP'yi ilk olarak TBMM İdare Amiri ve Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu başkanlığındaki AK Parti heyeti ziyaret etti.
Ahmet Gündoğdu 24.8.2016
Milli İrade Kahramanları 15 Temmuz Zaferini Anlattı
Kalaba Kent Meydanında düzenlenen ve kahramanlık destanı yazan Keçiörenli şehitlerin yakınları ile gazilerin yanı sıra, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Akit Gazetesi Ankara Temsilcisi Serdar Arseven, Salim Gönen, gazeteciler, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda vatandaşın katıldığı program, şehitler için okunan Sela ve Kur'an Kerim Tilaveti ile başladı.
Ahmet Gündoğdu: Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerAhmet Gündoğdu 5.8.2016
Ahmet Gündoğdu 4.8.2016
Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Algül, Görevine Başladı
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu'nun yerine atanan ve görevine başlayan Tuğamiral Algül, Çanakkale Valisi Hamza Erkal'ı makamında ziyaret etti.
Ahmet Gündoğdu 21.7.2016
AK Parti'li Gündoğdu: Darbenin Kirini Temizlememize Neden Karşı Çıkıyorsunuz?
Meclis İdare Amiri AK Parti Ankara milletvekili Ahmet Gündoğdu, CHP'nin Türkiye'de 3 ay süre ile olağanüstü hal uygulanmasına yönelik Bakanlar Kurulu kararına tepki göstermesini eleştirdi.
Ahmet Gündoğdu 21.7.2016
Ohal Kararı Alınması
TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, "Bu ülkede yanlış yapmayan herkes olağanüstü halden memnun olacak, yanlış yapan herkes de korksun, korkacak.
Ahmet Gündoğdu: Gölbaşı Demokrasi NöbetindeAhmet Gündoğdu 20.7.2016
Ahmet Gündoğdu 20.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Katılımcılara hitap eden TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, vatandaşların "İdam isteriz" sloganına, "Siz ne istediniz de AK Parti yerine getirmedi.
Ahmet Gündoğdu 19.7.2016
Tuğamiral Gündoğdu Adliyede (2)
Tuğamiral TUTUTLANDIÇanakkale'de, darbe girişimi soruşturması kapsamında gözaltına alınıp işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu tutuklandı.
Ahmet Gündoğdu 19.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimi
Çanakkale'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu, sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.
Ahmet Gündoğdu 19.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimi
Çanakkale'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu adliyeye sevk edildi.
Ahmet Gündoğdu 16.7.2016
Çanakkale'de 20 Subay ve 467 Askeri Öğrenci Gözaltına Alındı
Çanakkale Valisi Hamza Erkal, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensubu askerlerin darbe girişimi ve Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu’nun gözaltına alınmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Şu an buradasınız: Ahmet Gündoğdu Haberleri | Ahmet Gündoğdu Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Ahmet Gündoğdu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Gündoğdu kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM İdari Amiri Gündoğdu: Masumiyet Karinesi Esastır.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.3.2020 09:27:48. #1.14#
title