Acun Ilıcalı, vergi rekortmenleri listesinde 41 basamak geriledi

Acun Ilıcalı, vergi rekortmenleri listesinde 41 basamak geriledi

20.11.2019 11:02 | Son Güncelleme: 20.11.2019 11:22

Geçtiğimiz yıl Türkiye'nin gelir vergisi rekortmenleri listesinde 42'nci sırada yer alan Acun Ilıcalı, bu yıl 41 basamak birden gerileyerek 83. sırada yer aldı.

Türkiye'nin 2018 yılı gelir vergisi rekortmenleri açıklandı. İlk iki sıradaki isim adının açıklanmasını istemezken 3. sırada Rahmi Koç yer aldı. Ünlü isimlerden de yalnızca Acun Ilıcalı ilk 100'e girmeyi başardı.

ACUN ILICALI 41 BASAMAK BİRDEN GERİLEDİ

Son dönemlerde işinde elde ettiği başarıdan çok özel hayatıyla gündeme gelen Acun Ilıcalı, vergi rekortmenleri listesinde 83. sırada kendine yer bulabildi. Ilıcalı, geçen yıl 42. sırada yer almıştı.

"AYLIK GELİRİNİZ NE KADAR?" SORUSUNA YANIT VERMİŞTİ

Öte yandan geçtiğimiz günlerde konuk olduğu canlı yayında "Aylık geliriniz ne kadar?" sorusuna Acun Ilıcalı "Bizim bunu 6 saat hep beraber hesaplamamız lazım. Meksika'dan ne kazandık falan diye. İyi kazanıyorum diyelim" yanıtını vermişti.

KIVANÇ İLK 100'DE YER ALMADI

Acun Ilıcalı'nın 41 basamak birden gerilemesinin yanı sıra geçtiğimiz yıl 83. sırada yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, bu yıl ilk 100'e giremedi.

Acun Ilıcalı, vergi rekortmenleri listesinde 41 basamak geriledi
Haber Yorumları (42)
KRAL: Ne üretiyor ki boş muhabbetten başka da o kadar para kazanıyor.
MAGO: Şeyma''ya ödüyor paraları ne yapsın adam. Bir kadın ne hale getirdi adamı.
SACMA: 1 milyon Euro civari falan vergi. Cok sacma ve cok AZ. O kadar gelire göre... Akmanyada 200 kisiyi calistiran kücük sirket bu para BIR ayda ödüyor vergi olarak.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title