Abdülkadir Parmak'tan Barış Pınarı Harekatı'na destek!

Abdülkadir Parmak'tan Barış Pınarı Harekatı'na destek!

Trabzonspor'un milli oyuncusu Abdülkadir Parmak, Barış Pınarı Harekatı'na, "Mehmetçiğimizin Allah yardımcısı olsun, ayağınıza taş değmesin." paylaşımıyla destek verdi.

Abdülkadir Parmak'tan Barış Pınarı Harekatı'na destek!

Trabzonspor'un başarılı oyuncusu Abdülkadir Parmak'tan Barış Pınarı Harekatı'na destek geldi. Twitter hesabından, "#BarışPınarıHarekatı'na katılan mehmetçiğimizin Allah yardımcısı olsun, ayağınıza taş değmesin. #türkmilletiordusununyanında" paylaşımında bulunan milli oyuncu, gönülleri fethetti. Sosyal medya kullanıcıları, 24 yaşındaki oyuncunun bu twitini beğeni yağmuruna tuttu.

İşte o paylaşım:

TRABZONSPOR'DAN TÜYLERİ DİKEN DİKEN EDEN PAYLAŞIM

Trabzonspor Kulübü de Mehmetçiklerimize destek için "Türk Milleti, ordusunun yanında. Her şart ve koşulda sizinleyiz." başlığıyla tüyleri diken diken eden bir video paylaştı.

YORUMLAR (19)

 • SDAW:
  Bizde sporda Trabzosnpor ola rak bir savaş başlatsak, yıllardır malum oyunlar. Ama Ali koç arka plandan yapılandırdı futbolu, federasyon elde, fener elde. Oh gelecek yıllarda balon başarılar ile övünen asalak bir kesim olacak sanırım.
 • HADEBE:
  Pontus rumları inattır şuan yağdanlık yapıyor hamsi akıllılar
 • OFLİ:
  SENİNLE AVA GİDELİM BİZ BURNUN İYİ KOKU ALIYOR ANLAŞILAN . . .
 • HARUN:
  TC vatanina goz diken alcaklara haddini bildirmeye gidiyor bu siyaestmi oluyor saman yiyen, , senin oyunla benim oyum asla bir olmamali. . . terorste hadini bildirmeyi siyaset sanacak kadar beyin fukarasi sen sakin oy filan kuullanma . . .
Tüm 19 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.