ZEKERİYA BİRKAN HABERLERİ

Zekeriya Birkan haber, Zekeriya Birkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zekeriya Birkan: TBMM KararıZekeriya Birkan 7.10.2016
Zekeriya Birkan 4.10.2016
15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Başkanlığı'na AK Parti Burdur Milletvekili Petek...
15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu, üyelerini seçmek üzere toplandı. Komisyon başkanlığına AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, başkanvekilliğine AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, katip üyeliğine AK Parti Erzincan Milletvekili Serkan Bayram ve sözcülüğüne ise AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır seçildi. Komisyon üyeleri şu milletvekillerinden oluşuyor: "AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, Erzincan Milletvekili Serkan Bayram, Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, İstanbul Milletvekili Belma Satır, İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık, Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, CHP İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, İzmir Milletvekili Aytun Çıray, HDP Mardin Milletvekili Mithat Sancar ve MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan.
Zekeriya Birkan: Karacabeyli Şehit UnutulmadıZekeriya Birkan 3.9.2016
Zekeriya Birkan 3.9.2016
Şehit Uzman Çavuş Cemil Turan'ın Adı Parkta Yaşayacak
Törene, AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı ve Karacabey Belediye Meclis Üyesi Gülten Kapıcıoğlu, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Zekeriya Birkan: Karacabey'e Modern StadyumZekeriya Birkan 2.9.2016
Zekeriya Birkan 1.9.2016
Adli Yıl Açılışı
Törene, AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, Bursa Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu, Bölge İstinaf Mahkemesi Başsavcısı Sait Gürlek, Uludağ Üniversitesi Rektörü Yusuf Ulcay, hakim ve savcılar ile avukatlar katıldı.
Zekeriya Birkan 19.8.2016
Fetö'nün Darbe Girişimi ve Faaliyetlerini Araştırma Komisyonu Üyeleri Seçildi
Buna göre, komisyona AK Parti'den Burdur Milletvekili Reşat Petek, Erzincan Milletvekili Serkan Bayram, Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık, Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, CHP'den İstanbul milletvekilleri Zeynel Emre, Aykut Erdoğdu ve Sezgin Tanrıkulu ile İzmir Milletvekili Aytun Çıray, HDP Mardin Milletvekili Mithat Sancar ve MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan seçildi.
Zekeriya Birkan 26.7.2016
Milletvekilleri Birkan ve Aydın İznik'teki Demokrasi Meydanına Destek Verdi
Bursa Ak Parti Milletvekilleri Zekeriya Birkan ve İsmail Aydın Darbe girişiminin 11. gecesinde İznik Demokrasi Meydanına gelerek nöbete destek verdi.
Zekeriya Birkan: Orhangazi'de Demokrasi NöbetiZekeriya Birkan 26.7.2016
Zekeriya Birkan 6.7.2016
CHP Bursa İl Teşkilatında Bayramlaşma Töreni
Törende AK Parti Milletvekili Zekeriya Birkan da hazır bulundu.
Zekeriya Birkan 10.6.2016
AK Parti Genel Sekreter Yardımcıları Belli Oldu
Buna göre, genel sekreterliğin iş ve işlemlerinin daha düzenli ve verimli yürütülmesini sağlamak amacıyla; AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan, Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, İzmir Milletvekili Atilla Kaya ve Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu AK Parti'nin Genel Sekreter Yardımcıları olarak görevlendirildi.
Zekeriya Birkan: Keçiören'de Kırım Rüzgarı EstiZekeriya Birkan 9.6.2016
Zekeriya Birkan 27.5.2016
27 Mayıs Askeri Darbesinin 56. Yılı
Yıldırım, beraberindeki Bursa Milletvekilleri Zekeriya Birkan ve İsmail Aydın ile 27 Mayıs askeri darbesinin 56.
Zekeriya Birkan 27.5.2016
AK Parti Milletvekillerinden '27 Mayıs Darbesi' Açıklaması
AK Parti milletvekilleri Hurşit Yıldırım, Zekeriya Birkan ve İsmail Aydın, Meclis'te düzenledikleri basın toplantısında 27 Mayıs darbesini kınadı.
Zekeriya Birkan: Milletvekili Çini BoyadıZekeriya Birkan 19.5.2016
Zekeriya Birkan 19.5.2016
2. İznik Çini ve Kültür Festivali" Başladı
Bursa AK Parti Milletvekili Zekeriya Birkan da festivale katılan konuklara çikolata ikram ederek, çini boyadı.
Zekeriya Birkan: Yeni Anayasa' PaneliZekeriya Birkan 12.5.2016
Zekeriya Birkan 12.5.2016
Bursa'da "Yeni Anayasa" Paneli
Öte yandan panele AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan ve Prof.
Zekeriya Birkan 2.5.2016
Dokunulmazlık" Teklifi, TBMM Anayasa Komisyonunda
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, hiçbir partinin dokunulmazlıklar üzerinden rol kapmaya çalışmaması gerektiğini belirterek, herkesin bir veya iki ay önce söylediğinin arkasında durmasını istedi.
Zekeriya Birkan 25.4.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan da devletin kamu düzenini sağlamak zorunda olduğunu, bu anlamda hiç kimsenin dokunulmaz bulunmadığını belirterek, kamu görevlileri, sendikacılar kim olursa olsun suç işlemeleri halinde hukuk karşısında hesap vereceklerini vurguladı.
Zekeriya Birkan 20.4.2016
TBMM Kit Komisyonu
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, TKİ'nin var olan alım sistemlerinin devletin atıl kalan kaynaklarını kullanmak adına faydalı olduğunu belirterek, kurumun uygulamalarını desteklediğini dile getirdi.
Zekeriya Birkan: Şehit Acısı Bursa'ya Düştü (2)Zekeriya Birkan 16.4.2016
Zekeriya Birkan 16.4.2016
Mardin'deki Terör Saldırısı
Törene, Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdülkadir Karlık, AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu ve Zekeriya Birkan, CHP Milletvekili Erkan Aydın, eski MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun ile şehidin yakınları ve vatandaşlar katıldı.
Zekeriya Birkan: Egea Mayıs'ta Amerika YolcusuZekeriya Birkan 12.4.2016
Zekeriya Birkan 5.4.2016
5 Nisan Avukatlar Günü
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan da Bursa Barosu başkanlığı yaptığını anımsatarak, Diyarbakır'da terör saldırısında hayatını kaybeden Baro Başkanı Tahir Elçi'yi saygıyla andığını söyledi.
Zekeriya Birkan 18.3.2016
Büyükşehir'den Vefa Örneği
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan ise, Büyükşehir Belediyesi'nin tarihi eserlerin geleceğe taşınmasında üstlendiği rolün değerine işaret ederek Başkan Altepe'yi tebrik etti.
Zekeriya Birkan 18.3.2016
Büyükşehir'den vefa örneği
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan ise Büyükşehir Belediyesi'nin tarihi eserlerin geleceğe taşınmasında üstlendiği rolün değerine işaret ederek Başkan Altepe'yi tebrik etti.
Zekeriya Birkan 17.3.2016
Karacabey 5. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı Başladı
Ömer Matlı Kapalı Pazar Yeri'nde düzenlenen açılış törenine, AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Karacabey Kaymakamı Yusuf Gökhan Yolcu, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, Bursa Ticaret Odası Başkanı Özer Matlı, Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem, Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Naci Güncü, Karacabey Ticaret Borsası Başkanı Murad Bertan, bazı eski Bursa milletvekilleri ile çiftçi ve vatandaşlar katıldı.
Şu an buradasınız: Zekeriya Birkan Haberleri | Zekeriya Birkan Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Zekeriya Birkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zekeriya Birkan kimdir, hayatı ve biyografisi. 15 Temmuz Sergisine Büyük İlgi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.4.2020 15:32:26. #1.15#
title