ZEKERİYA BİRKAN HABERLERİ

Zekeriya Birkan haber, Zekeriya Birkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zekeriya Birkan - 19.01.2017
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan ise Dink'in öldürülmesinin ve benzeri suikastların Türkiye'nin birlik ve beraberliğini hedef alan alçakça cinayetler olduğunu kaydetti.
Zekeriya Birkan - 28.12.2016
Anayasa Değişiklik Teklifi Komisyonda
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, İstanbul Milletvekili Markar Eseyan ve Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin, teklifin "Meclisin denetim yetkisini" düzenleyen 7.
Zekeriya Birkan - 11.12.2016
TBMM Fetö Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Toplantısı
Komisyon Başkanı Reşat Petek, Başkanvekili Selçuk Özdağ ile Mihrimah Belma Satır, Serkan Bayram, Zekeriya Birkan, Ravza Kavakçı Kan ve Hüseyin Kocabıyık'tan oluşan komisyon üyeleri, "FETÖ/PDY ile mücadelede alınması gereken önlemler, hukuk, eğitim, istihbarat, medya, ekonomi ve uluslararası ilişkiler alanlarında yeniden yapılanma önerileriyle ilgili müzakere toplantısı" yaptı.
Zekeriya Birkan - 11.12.2016
TBMM Fetö Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Toplantısı
Toplantıda yer alan Komisyon Başkanı Reşat Petek, Başkanvekili Selçuk Özdağ ile Mihrimah Belma Satır, Serkan Bayram, Zekeriya Birkan, Ravza Kavakçı Kan ve Hüseyin Kocabıyık'tan oluşan komisyon üyeleri, bugünkü toplantıya katılan gazeteciler Oğuz Haksever, Banu El, Ersin Çelik, Köksal Akpınar, Rahmi Er ve Recep Yeter ile Prof.
Zekeriya Birkan - 10.12.2016
TBMM Fetö Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu İstanbul'da
TBMM FETÖ Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu üyeleri, Çengelköy Polis Merkezi Amirliği, Çengelköy esnafı, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne çalışma ziyaretinde bulundu Ziyaretlerde Komisyon Başkanı Reşat Petek ile komisyon üyeleri Selçuk Özdağ, Mihrimah Belma Satır, Ravza Kavakçı Kan, Zekeriya Birkan, Hüseyin Kocabıyık, Serkan Bayram ile Emine Nur Günay hazır bulundu.
Zekeriya Birkan - 09.12.2016
2017 Yılı Bütçesi Genel Kurulda
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, "HSYK'nın yapısı ve üyelerinin seçimi hakkında bir yeni düzenlemeye ihtiyaç var, ancak HSYK'nın üzerindeki tüm tartışmalara rağmen 15 Temmuz darbe teşebbüsüne karşı aldığı net tavır ve duruş takdire şayandır.
Zekeriya Birkan - 25.10.2016
Fetö Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan şehit ve gazi yakınlarının, AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray eski YSK Başkanı Tufan Algan'ın, AK Parti Erzincan Milletvekili Serkan Bayram FETÖ üyelerinin kendi aralarında kullandığı şifreli mesajlaşma programı "ByLock"un kuruluşundan bu yana patentini elinde bulunduran David Keynes'in dinlenilmesini istedi.
Zekeriya Birkan - 14.10.2016
Lösemiye Yenilen 12 Yaşındaki Beyza Toprağa Verildi
Kollarına girdiler Cenaze namazı sırasında ayakta durmakta güçlük çeken Beyza'nın babası Bülent Sarı'ya Milletvekili Hüseyin Şahin ve arkadaşları kollarından tutarak destek çıktılar. Minik Beyza'nın cenazesi, götürüldüğü Kavaklaraltı mezarlığında toprağa verildi. Cenazeye Kaymakam Ali Akça, AK Parti Bursa milletvekilleri Hüseyin Şahin ile Zekeriya Birkan, Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, AK Parti İlçe Başkanı Adem Demirel, BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Uğur Baş, İTSO Başkanı Metin Anıl, CHP İlçe Başkanı Halil Büyükışıklar, hayırsever Yusuf Şahin ile kalabalık cemaat katıldı.
Zekeriya Birkan - 13.10.2016
Fetö Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, 15 Temmuz şehit yakınlarını ve gazilerin öncelikli olarak dinlenmesi gerektiğine işaret etti.
Zekeriya Birkan - 07.10.2016
Fetö Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, darbenin her yönüyle araştırılacağını, her talebin mutlaka dikkate alınacağını dile getirdi.
Zekeriya Birkan - 07.10.2016
15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Üyelerinin Seçimine Dair Karar Resmi Gazete'de...
Komisyonun diğer üyeleri ise şu isimlerden oluştu: AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, CHP İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray, AK Parti İzmir Miilletvekili Hüseyin Kocabıyık, AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, HDP Mardin Milletvekili Mitahat Sancar.
Zekeriya Birkan - 07.10.2016
TBMM Kararı
Meclis Araştırması Komisyonundaki diğer üyeler ise AK Parti milletvekilleri Zekeriya Birkan (Bursa), Emine Nur Günay (Eskişehir), Ravza Kavakçı Kan (İstanbul), Hüseyin Kocabıyık (İzmir) ve Burhanettin Uysal (Karabük), CHP milletvekilleri Zeynel Emre (İstanbul), Aykut Erdoğdu (İstanbul), Mustafa Sezgin Tanrıkulu (İstanbul) ve Aytun Çıray (İzmir), HDP Milletvekili Mithat Sancar (Mardin), MHP Milletvekili Mehmet Erdoğan'dan (Muğla) oluşuyor.
Zekeriya Birkan - 04.10.2016
15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Başkanlığı'na AK Parti Burdur Milletvekili Petek...
15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu, üyelerini seçmek üzere toplandı. Komisyon başkanlığına AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, başkanvekilliğine AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, katip üyeliğine AK Parti Erzincan Milletvekili Serkan Bayram ve sözcülüğüne ise AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır seçildi. Komisyon üyeleri şu milletvekillerinden oluşuyor: "AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, Erzincan Milletvekili Serkan Bayram, Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, İstanbul Milletvekili Belma Satır, İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık, Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, CHP İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, İzmir Milletvekili Aytun Çıray, HDP Mardin Milletvekili Mithat Sancar ve MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan.
Zekeriya Birkan - 03.09.2016
Şehit Uzman Çavuş Cemil Turan'ın Adı Parkta Yaşayacak
Törene, AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı ve Karacabey Belediye Meclis Üyesi Gülten Kapıcıoğlu, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Zekeriya Birkan - 01.09.2016
Adli Yıl Açılışı
Törene, AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, Bursa Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu, Bölge İstinaf Mahkemesi Başsavcısı Sait Gürlek, Uludağ Üniversitesi Rektörü Yusuf Ulcay, hakim ve savcılar ile avukatlar katıldı.
Zekeriya Birkan - 19.08.2016
Fetö'nün Darbe Girişimi ve Faaliyetlerini Araştırma Komisyonu Üyeleri Seçildi
Buna göre, komisyona AK Parti'den Burdur Milletvekili Reşat Petek, Erzincan Milletvekili Serkan Bayram, Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık, Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, CHP'den İstanbul milletvekilleri Zeynel Emre, Aykut Erdoğdu ve Sezgin Tanrıkulu ile İzmir Milletvekili Aytun Çıray, HDP Mardin Milletvekili Mithat Sancar ve MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan seçildi.
Zekeriya Birkan - 26.07.2016
Milletvekilleri Birkan ve Aydın İznik'teki Demokrasi Meydanına Destek Verdi
Bursa Ak Parti Milletvekilleri Zekeriya Birkan ve İsmail Aydın Darbe girişiminin 11. gecesinde İznik Demokrasi Meydanına gelerek nöbete destek verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Zekeriya Birkan Haberleri | Zekeriya Birkan Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Zekeriya Birkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zekeriya Birkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Serbest Bölge Camii İbadete Açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.5.2021 12:23:05. #1.16#

title