Younes Belhanda, Al İttihad ile El Sıkıştı

Galatasaray'ın Faslı oyuncusu Younes Belhanda, Suudi Arabistan Ligi ekiplerinden Al İttihad ile el sıkıştı. Deneyimli oyuncu, Arabistan ekibinden yıllık 5,5 milyon euro kazanacak.

Galatasaray'ın tecrübeli oyuncusu Younes Belhanda ile ilgili flaş bir iddia geldi. Suudi Arabistan ekibi Al İttihad'ın istediği Younes Belhanda, Florya'da Galatasaray yönetimi ile görüştü. Faslı oyuncu, Al İttihad'ın kendisine yıllık 5,5 milyon euro teklif ettiğini belirterek takımdan ayrılmak istediğini söyledi.

SUUD EKİBİ, GALATASARAY'A 9 MİLYON EURO ÖNERDİ

Bip Spor'da yer alan habere Arabistan ekibi, Galatasaray'a Belhanda için 9 milyon euro önerdi. Galatasaray bu teklifi düşünmek için süre istedi.

RODRİGUES'İ DE TRANSFER ETMİŞLERDİ

Al Ittihad, daha önce Galatasaray'dan Garry Rodrigues'i de transfer etmişti.

YORUMLAR (6)

  • HASTA GALATASARAYLI:
    BU PARAYA BU ADAMI SATABİLİRLERSE YILIN KAZIĞI OLARAK TARİHE GEÇER VE BİZDE 1 TAŞLA ÇOK KUŞ VURMUŞ OLURUZKİ TRANSFERE BÜTÇE AÇILIR VE BU MALDANDA KURTULMUŞ OLURUZ
  • JABBAR:
    doğru haberse ki asparagasdır. . . o paraya bu oyuncuyu satmayan yönetici ya para saymasını bilmiyordur. yada hiç dayak yememiştir . . . . :)))
  • BATTALGAZİ44:
    Eski parayla 30 trilyon. . . Çok paralar verilyor bu futbolculara daha doğrusu futbola devlet bunlardan yüksek vergi almalı bence. (tabi aldığınıda doğru yerde kullanmalı yoksula, sokakta kalana, açlıktan ölen çocuklara yardım etmeli)
Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.