Yiğitbaşı: Pınar Karşıyaka ile Gurur Duyuyoruz

Yiğitbaşı: Pınar Karşıyaka ile Gurur Duyuyoruz

Yiğitbaşı: Pınar Karşıyaka ile Gurur Duyuyoruz
Cİhlas Haber AjansıN - Haberler | Spor

Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, Pınar Karşıyaka Basketbol Takımının Cumhurbaşkanlığı Kupasını kazanmasından dolayı mutluluk duyduklarını söyledi.

Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı'nın Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kazanmasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Konu hakkında bir açıklama yapan Yiğitbaşı, "Pınar Karşıyaka’nın tüm altyapısı gençler, küçükler kategorileri de Pınar’ın desteğiyle Türk basketboluna yıldızlar yetiştiriyor. Ayrıca çocukların spor aşkını basketbolla pekiştirmek amacıyla bugüne kadar 25 binden fazla çocuğumuz, Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'nde spor yapma ve geleceğin yıldızı olma olanaklarından yararlanıyor. Pınar Karşıyaka takımımızın bu yıl basketbol liginde önce Türkiye Kupası’nı, ardından da Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kazanması bizi çok gururlandırdı. Tüm oyuncularımızı, teknik ekibimizi ve yöneticilerimizi gönülden kutluyoruz." dedi.

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title