Yaşar Holding Haberleri

Yaşar Holding haber, Yaşar Holding son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaşar Holding - 30.11.2017
Pınar Su Uludağ Tesisi Açıldı
Yaşar Holding tarafından Bursa'nın İnegöl ilçesinde 30 milyon dolar maliyetle kurulan Pınar Su Uludağ Tesisi törenle açıldı.
Yaşar Holding - 29.11.2017
Pınar Karşıyaka'nın Konuğu Trabzonspor
Bu arada Karşıyaka'nın sponsoru Yaşar Holding, hafta başında yerli ve yabancı oyuncular ile teknik ekibin maaşlarını ödedi.
Yaşar Holding - 23.11.2017
Endüstri 4.0 İçin Egiad Ve Esiad Harekete Geçti
Kimler hangi başlıklarla katıldı? Zirve EGİAD Başkanı Aydın Buğra İlter, ESİAD Başkanı Fadıl Sivri, EBSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdoğan Çiçekçi'nin açılış konuşmalarıyla başladı. Ardından, 5 ana başlık altında konuşmalar gerçekleştirildi. Bu kapsamda, "Endüstri 4.0 ve İlham Verenler" bölümünde ION Academy Kurucusu Ali Rıza Ersoy, Yaşar Holding Bilgi Sistemleri Başkan Yardımcısı Sinan Gerçek söz aldı.
Yaşar Holding - 23.11.2017
Karşıyaka'da İkinci Görüşme Yapıldı
TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta içinde bulunduğu tarihinin en sıkıntılı mali tablosundan kurtulmak için şirketleşerek şubeye dışarıdan yatırım ortağı almayı isteyen Karşıyaka'da ikinci görüşme Yaşar Holding'le yapıldı.
Yaşar Holding - 11.11.2017
Süt Sektöründe İhracat Hedefi
Yaşar Holding İcra Başkanı Mehmet Aktaş, süt ürünlerinde katma değeri yüksek ürünlerin üretilmesiyle 300 milyon dolar olan süt ve süt ürünleri ihracatını 1 milyara dolar seviyesine çıkarmanın zor olmadığını ifade etti.
Yaşar Holding - 07.11.2017
Pınar Karşıyaka İspanya'da
Palacio de los Deportes Spor Salonu'ndaki karşılaşma saat 21.30'da başlayacak. Karşıyaka, Avrupa'da grubunda 4 maçta 3 galibiyetle 3'üncü sırada bulunuyor. Murcia ise 2 galibiyetle yeşil-kırmızılıları takip ediyor. Bonservis engeli nedeniyle sezon başından bu yana lisansı çıkartılamayan Dustin Hogue'un geçen hafta parasını alamadığı gerekçesiyle sözleşmesini fesih ettiği Karşıyaka'da sponsor Yaşar Holding, devreye girerek diğer 4 yabancı oyuncuya birer maaş ödemesi daha yaptı.
Yaşar Holding - 05.11.2017
Karşıyaka'ya Galibiyet Morali
Haftalardır dibe vuran Karşıyaka'da taraftarın çabası ve takımın erken pes etmeyeceğini göstermesinin üzerine siyasilerin de kulüp etrafında birleşmesi, camiaya moral oldu. Karşıyaka'nın CHP'li Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ve AK Parti Milletvekili Kerem Ali Sürekli, kulüple ilgili bir araya geldi, önümüzdeki günlerde kısa vadeli borçlar konusunda Yaşar Holding ve camiayla görüşmeler yapacaklarını açıkladı.
Yaşar Holding - 25.10.2017
Karşıyaka Savaşıyor" Kampanyası
Açıklamasında "Bu kampanyanın düzenlenmesi ve 3 gün gibi kısa bir sürede bu meblağın ödenmesi Karşıyaka Spor Kulübü'nün ne kadar büyük bir camia olduğunu, bu varoluş savaşında yönetimimizin yalnız kalmadığını ve tüm camiamızın kulübüne sahip çıktığını göstermiş, aşağıda belirtilen ve yönetimimizin aşmak için azami çaba sarf ettiği eski dönemlere ait dosyaların çözümlenmesi için tüm camiamıza umut vermiştir." ifadelerini kullanan Altuğ, yönetim kurulunun sezon başından bugüne kadar futbol şubesi için 1 milyon lirası Yaşar Holding'ten olmak üzere 2 milyon 300 bin lira kaynak oluşturduğunu bildirdi.
Yaşar Holding - 25.10.2017
Karşıyaka'da Başkan Altuğ'dan Kampanya Açıklaması
Yönetimin sezon başından bugüne kadar futbol şubesi için 1 milyon TL'si Yaşar Holding'den olmak üzere 2.
Yaşar Holding - 23.10.2017
Karşıyaka Taraftarlarından Dev Adım
Eski futbolcularından Okan Şahingöz'ün 340 bin TL tutarındaki yetiştiricilik bedelini çarşamba gününe kadar ödemediği takdirde FIFA'dan 9 puan silme cezası daha alacak Kaf-Kaf'ta taraftarın sosyal medyada örgütlenerek başlattığı kampanyada toplanan paradan 13 bin 423 euro, Okan'ın Hollanda'daki 3 alacaklı kulübünden birine ödendi. Çarşamba gününe kadar Okan'ın Hollanda'daki 2 eski kulübüne daha ödeme yapılması gerekiyor. Taraftarın kampanyasında şimdiye kadar eski yöneticilerin de desteğiyle 130 bin TL civarında para toplandığı öğrenildi.  BÜYÜKORAL'DAN ÇAĞRI Karşıyaka Divan Kurulu Başkanı Cihan Büyükoral, 6 Kasım'da yapılacağı açıklanan mali kongrede gündeme hem divan hem de yönetim seçiminin eklenebileceğini söyledi. Divan olarak 2 aydır Yaşar Holding, eski başkanlar ve camia büyükleriyle yaptıkları görüşmelerden sonuç alamadıklarını belirten Büyükoral, "Bu kritik dönemde divan kurulu başkanlığına aday olmayacağımı, güçlü bir divan oluşması gerekliliğini dile getirmeme rağmen tüm camiayı kucaklayacak bir divan yönetimi çıkmamıştır.
Yaşar Holding - 22.10.2017
Pınar Karşıyaka Ligde Kayıp
Yerli oyunculara sponsor Yaşar Holding'in desteğiyle birer maaş ödeyen Karşıyaka'da yabancıların geciken Ekim ayı maaşlarını alamadıkları takdirde çarşamba günü Avrupa'da oynanacak Ewe Baskets deplasmanına gitmeme resti çektikleri iddia edildi.
Yaşar Holding - 20.10.2017
Pınar Karşıyaka'da İkinci Boykot
Ağustos, Eylül ve Ekim ayındaki maaşlarını alamayan yerli oyuncular, dün akşamki idmana katılmayarak Antrenör Aleksandar Trifunoviç'le toplantı yaptı. Basketbolcular toplantının ardından bireysel olarak ağırlık çalışması gerçekleştirdi. Galatasaray maçı öncesi patlayan boykot krizi üzerine sponsor Yaşar Holding yerli basketbolculara ikişer maaş ödedi.
Yaşar Holding - 19.10.2017
Karşıyaka'da '9 Puan' Tehlikesi
POTODA DA SIKINTI BİTMİYOR Karşıyaka, futbol gibi basketbol şubesinde de mali sıkıntıyı aşamadı. Yönetim, 15 Ekim'e kadar ödenmesi gereken transfer yasağının yaklaşık 700 bin TL tutarındaki ikinci taksidini yatıramadı. Transfer yasağının 1.5 milyon TL tutarındaki ilk taksitini karşılayan, 4 yabancıya da birer maaş ödemesi yapan sponsor Yaşar Holding'in yönetime ikinci taksiti ödemeyeceğini daha önce bildirdiği öğrenildi.
Yaşar Holding - 18.10.2017
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile Aile Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Kadın Zirvesi'nde
Yerli ve yabancı önemli katılımcılar zirvede Esas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emine Sabancı, Procter and Gamble Türkiye ve Kafkaslar Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Tankut Turnaoğlu, TEB KOBİ Bankacılığı Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili Turgut Boz, SUTEKS Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nur Ger, Garantisi Bankası CEO'su Ali Fuat Erbil ve Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İdil Yiğitbaşı gibi Türk iş dünyasının önde gelen yöneticileri de panelist olarak katılacak.
Yaşar Holding - 15.10.2017
Pınar Karşıyaka'ya Transfer Yasağı Tehlikesi
FIBA Şampiyonlar Ligi ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde aldığı üst üste 3 galibiyetten sonra ligde Gaziantep Basketbol'a 74-73 yenilen Pınar Karşıyaka, yeniden transfer yasağı alma tehlikesiyle karşı karşıya. Sezon başında 3 takside bölünen transfer yasağı kapsamındaki borcun 1.5 milyon TL'lik ilk kısmını geçen ay Yaşar Holding'in desteğiyle yatıran Kaf-Kaf, son ödeme tarihi 15 Ekim olan yaklaşık 700 bin TL tutarındaki ikinci taksidi henüz ödeyemedi.
Yaşar Holding - 09.10.2017
Türkonfed'den, 'Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinde Kadının Rolü' Zirvesi
Zirvede, Esas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emine Sabancı, Procter and Gamble Türkiye ve Kafkaslar Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Tankut Turnaoğlu, Garantisi Bankası CEO'su Ali Fuat Erbil, SUTEKS Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nur Ger, TEB Genel Müdür Yardımcısı Turgut Boz ve Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İdil Yiğitbaşı gibi Türk iş dünyasının önde gelen yöneticileri de panelist olarak katılacaklar.
Yaşar Holding - 09.10.2017
Türkonfed'den, 'Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinde Kadının Rolü' Zirvesi
Zirvede, Esas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emine Sabancı, Procter and Gamble Türkiye ve Kafkaslar Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Tankut Turnaoğlu, Garantisi Bankası CEO'su Ali Fuat Erbil, SUTEKS Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nur Ger, TEB Genel Müdür Yardımcısı Turgut Boz ve Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İdil Yiğitbaşı gibi Türk iş dünyasının önde gelen yöneticileri de panelist olarak katılacaklar.
Yaşar Holding - 09.10.2017
Anadolu Efes'i 92-85 Mağlup Eden Pınar Karşıyaka'da Kara Bulutlar Dağıldı
Sezon öncesi transfer yasaklarıyla boğuşan, 7 transferle yeniden oluşturduğu kadrosuyla ağustos ve eylül ayındaki ilk paralarını bile ödeyemeyen yeşil-kırmızılılarda yabancı oyuncular karşılaşma öncesinde antrenman boykotu yaptı. Sponsor Yaşar Holding, devreye girerek 5 yabancıdan 4'üne maaş ödeyip boykotun sona ermesini sağlasa da yerlilere ödeme yapılamayınca Şube Başkanı Serdar Işıldar, sezonun başlamasına saatler kala hem görevinden hem ana yönetimden istifa etti.
Yaşar Holding - 09.10.2017
Karşıyaka'da Başkan Altuğ, Teknik Direktör Atilla Güneş'e Sahip Çıktı
MASTAFA AŞAN FEDERASYON'DA Karşıyaka'da takımın en tecrübeli isimlerinden Mustafa Aşan, ödenmeyen peşinat alacakları için kulübe Futbol Federasyonu kanalıyla ihtar çekti. Sezon başında Yaşar Holding'in sağladığı mali destekle geçen yıldan kalan alacağı ödenen ön liberoya 1 ay içinde parasının yatırılması gerekiyor.
Yaşar Holding - 08.10.2017
Karşıyaka'da Çöküş Devam Ediyor
ŞUBELERDE BAŞKAN YOK Karşıyaka'nın içinde bulunduğu kritik süreçte hem futbol hem de basketbol şubeleri başkansız kaldı. Puan silme cezaları ve kötü gidişatla 3'üncü Lig'e düşme korkusunu şimdiden hissetmeye başlayan futbol şubesinde sezon başında şube yönetimi belirlenmedi. Futbol takımına sponsor olduğu açıklanan Şevket Pehlivan, yönetim dışından şube başkanlığına getirildi.  Pehlivan, 2 hafta önce istifa edip sponsorluğunu da sonlandıracağını açıklayınca şube başkansız kaldı. Basketbol şubesinde de 12 milyon TL maliyetle kurulan yeni takımın ödemeleri henüz ilk aydan aksadı. Sponsor Yaşar Holding, ödemeleri transfer yasağını açmaya kaydırınca yönetim Ağustos ayı peşinatları ve Eylül ayı maaşlarını dağıtamadı.
Yaşar Holding - 06.10.2017
Pınar Karşıyaka'da Yabancılara Müjde
TAHİNCİOĞLU Basketbol Süper Ligi'nde yeni sezon öncesi ağustos ayındaki peşinat ve eylülde ödenmesi gereken maaşlarını alamadıkları için 5 yabancı oyuncudan Dj Kennedy, Dustin Hogue ve Dominic Waters'ın dün antrenman boykotu yaptığı Pınar Karşıyaka, krizi Yaşar Holding'in desteğiyle çözdü.
Yaşar Holding - 05.10.2017
Karşıyaka'da Gergin Bekleyiş
Basketbol takımına eylül ayında ödemesi gereken ilk maaşları henüz yatıramayan yeşil-kırmızılılarda yabancı oyuncular, paraları ödenmediği takdirde Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde pazar günü Anadolu Efes'le oynanacak ilk maça çıkmayacak. Karşıyaka, yeni yabancılarından Dustin Hogue'un 100 bin dolar tutarındaki bonservis bedelini de henüz ödeyip oyuncusuna lisans çıkaramadı. Futbolda krizi aşmak için federasyon gelirleri karşılığında borçları devralması planlanan bir fon şirketiyle görüşen yönetim, basketbol takımının maaşlarını da yarın Yaşar Holding'in desteğiyle yatırmaya çalışacak.
Yaşar Holding - 04.10.2017
Pınar Karşıyaka'da Yabancı Oyuncular Yönetime Rest Çekti
Başkan Mutlu Altuğ'un bu gelişme üzerine dün divan kurulu ve eski yöneticilerle yapılan toplantıda sıkıntılı duruma sponsor Yaşar Holding'in de dikkatini çekmek için maça genç oyuncularla çıkma ihtimalini dillendirdiği belirtildi.
Yaşar Holding - 03.10.2017
Pınar Karşıyaka, Avrupa Arenasında Aralıksız 8'inci Sezonunu Geçirecek
Yaşar Holding'in sponsor olduğu potada geçmiş yıllardaki tablonun aksine oyuncularına halen ağustos ve eylül ayındaki ödemeleri yapamayan, yasağı açmasına rağmen yeni transferlerinden Hogue'u 100 bin dolar bonservisi ödemediği için oynatamayan Karşıyaka'da Antrenör Aleksandar Trifunovic, sıkıntıları aşıp daha iyi olmaya çalıştıklarını söyledi.
Yaşar Holding - 29.09.2017
Karşıyaka'da Yönetim Devam
TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta borçları nedeniyle aldığı puan silme cezaları ve üst üste 3 yenilgiyle sarsılan düşme hattındaki Karşıyaka'da taraftarların son Bugsaşspor maçı sonrası, "Parasız yönetim istemiyoruz" tezahüratıyla istifaya davet ettiği yönetim, görevine devam edecek. Başkan Mutlu Altuğ'un kulübün içinde bulunduğu sıkıntılı durumda kongreye gitmek gibi bir düşüncesinin olmadığı, kaynak arayışında bir süredir adı borçları devralacağı şeklinde geçen fon şirketi ve Yaşar Holding'le görüşmeleri sürdürdüğü belirtildi.
Yaşar Holding - 27.09.2017
Anadolu Markaları" İzmir Toplantısı
Anadolu Markaları İzmir Toplantısı, Yaşar Holding İcra Başkanı Mehmet Aktaş, Sun Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Ünlütürk, İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Perihan İnci ve Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak'ın konuşmacı olarak katılarak başarı hikayelerini paylaştıkları "İzmir'e Yön Verenler" paneliyle son buldu.
Yaşar Holding - 22.09.2017
Pınar Karşıyaka'nın Rakipleri Belli
FIBA Şampionlar Ligi'ne yeni sezonda 3. eleme turundan itibaren dahil olacak Pınar Karşıyaka'nın muhtemel iki rakibi netleşti. İlk turda Estonya ekibi Kalev Cramo, Makedon temsilcisi Karposh Sokoli'yi eleyerek ikinci turda Macar Alba Fehervar'ın rakibi oldu. Bu turda maçlar 24 ve 26 Eylül tarihlerinde oynanacak. Rakibe üstünlük sağlayan taraf, 3. turda Pınar Karşıyaka'nın rakibi olacak.  Kaf-Kaf, 29 Eylül'de konuk olacağı rakibini 2 Ekim'de İzmir'deki rövanşta gruplara kalmak için ağırlayacak. Mali sıkıntıları nedeniyle oyuncularına henüz eylül ayındaki ilk maaşlarını ödeyemeyen ve takımın dağılması tehlikesiyle karşı karşıya gelen Pınar Karşıyaka'da sponsor Yaşar Holding'le yeniden görüşmeyi bekleyen yönetimin kaynak arayışı da sürüyor.
Yaşar Holding - 21.09.2017
Karşıyaka Büyük Şokta
Sezon başında alacakları için Futbol Federasyonu'na başvuran mevcut oyuncuları Yaşar Holding'in 1 milyon TL nakit desteği, Folkart ve CMS Jant gibi reklam sponsorlarından gelen paralarla takımda tuttuktan sonra, "Hazırlanın çıkıyoruz" sloganıyla şampiyonluk hedefi koyan yeşil-kırmızılılar, puan silme cezaları tabelaya yansıtılınca düşme tehlikesiyle burun buruna gelecek.
Yaşar Holding - 18.09.2017
Pınar Karşıyaka Çekildi
FIBA Şampiyonlar Ligi'nde 29 Eylül'de çıkacağı ilk eleme sınavına kadar İzmir'de antrenmanlarını sürdürecek Karşıyaka, bu periyotta özel maç ayarlamaya çalışacak. Şimdiye kadar oynadığı özel karşılaşmalarda 3 galibiyet, 2 yenilgi alan Kaf-Kaf, geçen hafta Slovenya'da oynaması gereken Nizhny Novgorod maçını da sakatlıklar yüzünden iptal etmişti. Transfer yasağının ilk taksidini Yaşar Holding'in desteğiyle yatıran yönetim, kadroya eylül ayı maaşlarını ödeyebilmek için para arayışında.
Yaşar Holding - 14.09.2017
Pınar Karşıyaka'da Yasak Telaşı
FIBA'yla anlaşıp borcu 3 takside böldüklerini söyleyen Basketbol Şube Başkanı Serdar Işıldar, "İlk ödemeyi Yaşar Holding'in desteğiyle yaptık.
Yaşar Holding - 12.09.2017
Pınar Karşıyaka Transfer Yasağını Kaldırma Telaşı
Eski basketbolcularından Josh Carter, Justin Carter ve Juan Palacios'a FIBA kanalıyla kesinleşmiş toplam 656 bin dolar ve 15 bin euro borcu bulunan Pınar Karşıyaka, bu parayı ödemeden veya oyuncularla anlaşıp taksitlendirmeden yeni transferlerine lisans çıkartamayacak. 2 hafta sonra, 29 Eylül'de oynayacağı FIBA Şampiyonlar Ligi 3'üncü eleme turu ilk maçına kadar sorunu çözmeyi amaçlayan yeşil kırmızılı yönetim, takımın isim sponsoru Yaşar Holding'ten destek bekliyor.
Yaşar Holding - 06.09.2017
Karşıyaka'da Sponsor Krizi Basketbola da Sıçradı
KARŞIYAKA yönetiminin, temmuz ayında futbol şubesine sponsor olan HB Pehlivanoğlu İnşaat'ın logosunu Sakaryaspor ile deplasmanda oynanan ligin ilk maçında formanın sırtında kullanması, kulübe daha önce forma reklamı veren Folkart Yapı ile yapılan sözleşmeye aykırı olduğu gerekçesiyle krize yol açarken, aynı sorun bu kez basketbola sıçradı. Pınar markasıyla 20 yıldır aralıksız basketbol şubesine sponsor olan Yaşar Holding'in, HB Pehlivanoğlu'nun reklamının, basketbol takımının sırtında kullanılmasına onay vermediği öğrenildi.
Yaşar Holding - 04.09.2017
Pınar Karşıyaka'dan Yaşar Holding'e Destek Çağrısı
TAHİNCİOĞLU Basketbol Süper Ligi'nde sezon öncesi antrenmanlarını tam kadro sürdüren Pınar Karşıyaka'da Şube Başkanı Serdar Işıldar, isim sponsoru Yaşar Holding'e destek çağrısı yaptı.
Yaşar Holding - 15.08.2017
Pınar Karşıyaka'dan İddialı Takım
Takımın isim sponsoru Yaşar Holding'ten sponsorluk için gelecek 6 milyon TL'nin 3.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yaşar Holding Haberleri | Yaşar Holding Haber - Haberler - Sayfa 4 - Yaşar Holding haberleri, son dakika yaşar holding haber ve gelişmeleri burada. Karşıyaka'dan Şirketleşme İçin İkinci Kongre.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.5.2021 21:18:07. #1.16#

title