Yamula Barajı Haberleri

Yamula Barajı haber, Yamula Barajı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yamula Barajı - 29.01.2014
Yerel Seçimlere Doğru
Kocasinan ilçesinin bir türlü köy görünümünden kurtulamadığını savunan Özbek, şöyle devam etti: "İlk olarak Besi Organize Sanayi Bölgesi kuracağız. Gecekondularla ilgili projelerimiz var. Halkın ve devletin denetiminde bir belediyecilik anlayışı gerçekleştiriceğiz. Bütün yaptığımız harcamalar ve faaliyetler açık seçik ortada olacak, gizilimiz saklımız olmayacak. Gençlerimiz için profesyonel spor kompleksi kurulacak. Yeni evlenecekler artık bir ağaç dikip öyle nikah masasına oturacak. Kadın sağlığına ve terapi merkezlerine ağırlık vereceğiz. Piknik ve mesire alanı projelerimiz var. 100 yıllık değişmeyen imar planları oluşturacağız. Yamula Barajını ağaçlandırma çalışmalarımız olacak.
Yamula Barajı - 19.12.2013
Ayen Enerjı A.s. Sgbf-Uretım Tesıslerının Bulundugu Adresler 19.12.2013 13:42:21
KAP:AYEN ENERJI A.S. / AYEN [] SGBF-URETIM TESISLERININ BULUNDUGU ADRESLER 19.12.2013 13:42:21
Yamula Barajı - 03.07.2013
"Çift Kanatla Uçuyoruz"
SPOR ŞEHRİ KAYSERİ Kayseri için yıllardır bir gayretin içinde olduklarına vurgu yapan Başkan Özhaseki, sözlerine şöyle devam etti: "Şehrin altyapısıyla ve üstyapısıyla ilgili çok uzun boylu bir sorunumuz kalmadı. Tabi iyileştirmeler, yenilemeler de devam ediyor. Şimdi büyük projeler devri geldi. Şehirde devasa projeler yapıyoruz. Ama bir taraftan da bütün bu altyapının ve üstyapının üstüne kültürü, sanatı, sporu ve estetiği de ilave etmek gerekiyor. Eğer bunları yaparsak adeta çift kanatlı kuş gibi oluruz. Bunları ilave etmezsek kocaman bir huzurevine döneriz. Şu anda Kayseri'de aklınıza gelebilecek her türlü sporu yapabileceğiniz bir ortam doğdu. Erciyes Dağı'nda kayak yapılabiliyor. Yamula Barajı'nda su sporları yapılabiliyor.
Yamula Barajı - 20.06.2013
Suya Hasret Bereketli Topraklar, Suya Kavuştu
Orman ve Su İşleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, son 10,5 yılda Kayseri'de sulamama alanında başta Sarıoğlan Barajı, Sarıoğlan Sulaması, Bahçelik Barajı, Yamula Barajı, Zamantı Tüneli olmak üzere toplam 26 sulama projesinin tamamlandığı bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yamula Barajı Haberleri | Yamula Barajı Haber - Haberler - Sayfa 9 - Yamula Barajı haberleri, son dakika yamula barajı haber ve gelişmeleri burada. AK Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Mustafa Çelik Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.3.2021 08:11:33. #1.15#
title