Yamula Barajı Haberleri

Yamula Barajı haber, Yamula Barajı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yamula Barajı - 16.08.2014
Kocasinan Belediyesi'nden Kayserililere Yeni Mesire Alanı
Yamula Barajı’na kıyısı bulanan alanda incelemelerde bulunan Başkan Çelik, bölge halkı ile sohbet edip yapılacak çalışmalarla ilgili olarak bilgi verdi.
Yamula Barajı - 25.07.2014
Özhaseki: Allah Kimseyi Vatansız Etmesin
"HERKESİN KATKISI VAR" Konuşmasında, Kayseri'de yapılan belediye yatırımlarıyla ilgili değerlendirmeler de yapan Başkan Mehmet Özhaseki şöyle devam etti: "Geçmişte raylı sisteme, Yamula Barajı'na, stadyuma, doğalgazın dağıtılmasına ve daha pek çok projeye izin verilmiyordu.
Yamula Barajı - 17.06.2014
Ayen Enerjı A.s. Ozel Durum Acıklaması 17.06.2014 11:04:16
KAP:AYEN ENERJI A.S. / AYEN [] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 17.06.2014 11:04:16
Yamula Barajı - 04.06.2014
Suları Çekilen Baraj Gölünde El Bombası Bulundu
Kayseri'de kuraklık nedeniyle suyu çekilen Yamula Barajı gölü kıyısında parça tesirli el bombası bulundu.
Yamula Barajı - 30.04.2014
Başkan Çelik: Kocasinan Turizme Katkı Sağlayacak
Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, turizmde çok iyi değerlere sahip olan Kocasinan'ın yeni projelerle Kayseri turizmine katkı sağlayacağını söyledi. Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Başaran Ulusoy ile birlikte Başkan Mustafa Çelik'e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek başarı dileklerinde bulundu. Kocasinan Belediyesi hakkında misafirlerine bilgi veren Başkan Çelik, "Nevşehir'den Yozgat'a kadar çok geniş bir coğrafyada yer alıyoruz. Bizim 372 bin, Melikgazi Belediyesi'nin 500 bin nüfusu var. Sınırlarımız içinde tarımla uğraşan epeyce de köyümüz var. Seçimlerden önce Kayseri'de oyunu en fazla artıran merkezdeki ilçe olma hedefini belirlemiştik; hamdolsun onu sağladık, oyumuzu yüzde 51,6'dan yüzde 57,5'e çıkardık. Seçim sonrasında yaptığımız basın toplantısında, 'Bundan sonraki hedefimiz inşallah Kocasinan'ı büyütmek dedik'. İki kelimeyle özetledik. Önümüzdeki beş senede yapacağımız iş; Kocasinan'ı büyütmek: Eğitimde, inşaatta, sanayide, tarımda ve turizmde Kocasinan'ı büyüteceğiz" diye konuştu. Başkan Çelik şöyle devam etti, "Turizmci bir Valimiz var. Sizler de turizmcisiniz, bizim de turizm bilgimiz var. Kocasinan olarak turizm konusunda da iyi değerlere sahibiz. Tabii ki başta Erciyes'imiz var ama bunun yanında bizim iki barajımız var. Kayseri'nin denizi sayılabilecek bir Yamula Barajı, yine aynı şekilde Bayramhacı Barajımız var.
Yamula Barajı - 28.04.2014
Kocasinan Belediyesi'nden "Balık Avlama Yarışması" Etkinliği
Kocasinan Belediyesi tarafından Kayseri'nin denizi olan Yamula Barajı'nda balık avlama yarışması düzenleneceği bildirildi.
Yamula Barajı - 09.03.2014
Yerele Seçimlere Doğru
Özhaseki, 5 bin günde 10 binden fazla iş yaptıklarını belirterek, şunları kaydetti: "Bu şehirde altyapı sorunu kalmadı. Ne su sorunu var, ne kanal sorunu var, ne de arıtma tesisi sorunu var. 50 yıllık su ihtiyacımızı karşılayacak rezervimiz var. Onun yanında yedek su kaynağı olarak Yamula Barajı var.
Yamula Barajı - 18.02.2014
Çocuklar Kayseri'nin Tarihi ve Kültürünü "Boyayarak" Öğrenecek
Kitapta Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den Mimar Sinan'a, Erciyes'ten, Sultansazlığı'na, tarihi Kayseri Kalesi'nden, Yamula Barajı'na, Harikalar Diyarı'ndan Hunat Camii'ne kadar Kayseri'nin değerlerine ait resimlerin boyamaları ile bilgileri bulunuyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yamula Barajı Haberleri | Yamula Barajı Haber - Haberler - Sayfa 8 - Yamula Barajı haberleri, son dakika yamula barajı haber ve gelişmeleri burada. Tarımsal Yenilik ve Bilgi Sistemleri Bölge Grup Toplantısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 04:31:27. #1.14#
title