WinWin kampanyasının ödüllerini kazanan isimler belli oldu

Fenerbahçe WinWin kampanyasında 5 ev, 20 otomobil ve New York seyahati ödülleri sahiplerini buldu.

Fenerbahçe WinWin kampanyasının sona ermesinin ardından kampanya kapsamında çekiliş karşılığı verilecek büyük ödülleri kazanan isimler belli oldu. Hayalleri süsleyen 5 ev ve 20 otomobil, New York seyahati ödülleri, yapılan çekilişler sonucunda sahiplerini buldu.

İşte kazananlar:

YORUMLAR (14)

 • ANTİ GS:
  galatasarayin soma icin duzenledigi yardim kampanyasi macinin gelirini cebe atti bunlardanda bahsedin 10 tl bileklik unutuldumu
 • FB34:
  Bu 6S lilerin Karpuz kadar kafaları var ama çekirdeği kadar beyinleri yok boşuna laf anlatmayın bence
 • CİK CİK ÖTEMEYEN KANATSIZ KUŞ:
  Bu fenevliler sürekli bizim kupalarımızı göre göre psikolojisi bozulmuş. Cik cikler küme düşmemeye oynuyor kupa beyine tek büyük galatasaraya laf atar olmuş. şikeyle kazan sonra beyin lafı yap. kafası basmayan birleri varsa oda fenevdir. galatasaray doğranırken 17 kulup hakemlerde insandır dediniz beyinsiz cik cikler. galatasaray koyarken ne ağladınız ağlayacaksanız oynamayalım. arkamızdan gidip fifa gidip şikayet eden cik cikler çakallıği tilikiliği en iyi siz bilirsiniz.
 • SEMT-İ SAKARYA:
  Sizin kafanız basmaz böyle şeylere. siz gidin çakallıklar düşünün ne katakulle yapsakta şampiyon olsak diye. gerçi size çalışacak hakemde kalmadı hepsi emekli oldu. .
 • ASLAN TERBİYECİSİ:
  BU GS LİLERİN HİÇ KAFASI ÇALIŞMIYOR. BUNLARA LAF ANLATMAKTAN BIKTIM ARTIK. AMA BU MALA DA ANLATALIM. BU EVLER ARABALARIN HEMEN HEMEN HEPSİ ALİ KOÇ''UN FİNANSAL FAİR PLAY İÇİN PARAYI DİREKT VEREMEDİĞİ İÇİN BUNLARI TARAFTARLAR ARACILIĞI SMS KARŞILIĞI SATTI. 10 LİRA YA BİLEKLİK ALAN BÜYÜK GS TARAFTARI.
 • FENERLİ..:
  6s li özürlü, ezik dediklerin bu kampanyadan 150 milyon lira gelir elde ettiler. Sizin gibi ekranlarda karşılığı olmayan para dilenmediler. Ha bu arada sen 6s bilekliği almışmıydın ???
Tüm 14 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.