VOLKAN BOZKIR HABERLERİ

Volkan Bozkır haber, Volkan Bozkır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Volkan Bozkır - 20.05.2021
Son dakika: BM 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır: "Filistinlilerin Şeyh Cerrah'da evlerinden tahliye edilmesi uluslararası hukuka göre savaş suçu teşkil...
Gelen son dakika haberlerine göre BM 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır: "Filistinlilerin Şeyh Cerrah'da evlerinden tahliye edilmesi uluslararası hukuka göre savaş suçu teşkil edebilir.
Volkan Bozkır - 20.05.2021
Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurulu Başkanı Volkan Bozkır, BM Genel Kurulu'nun Filistin'e ilişkin toplantısında, "İsrail orantısız güç...
Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurulu Başkanı Volkan Bozkır, BM Genel Kurulu'nun Filistin'e ilişkin toplantısında, "İsrail orantısız güç kullandığı saldırıları ile uluslararası hukuka aykırı hareket etti.
Volkan Bozkır - 20.05.2021
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu toplandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı girişimlerin ses getirdiğini vurgulayan Eronat, "Bugün Birleşmiş Milletler'de Volkan Bozkır'ın başkan olarak orada bulunması da Filistin ve Müslüman dünyası için bir şanstır.
Volkan Bozkır - 19.05.2021
Çavuşoğlu, Filistin'deki gelişmeleri ele almak amacıyla düzenlenecek BM Genel Kurulu toplantısına katılacak
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır başkanlığında 20 Mayıs'ta düzenlenecek, Filistin'deki gelişmelerin değerlendirileceği BM Genel Kurulu toplantısına iştirak edecek.
Volkan Bozkır - 18.05.2021
İsrail'in Mescid-i Aksa ve Filistinlilere yönelik saldırıları TBMM Genel Kurulu gündeminde
BM'nin, perşembe günü Kudüs gündemiyle toplanacağına işaret eden Özkoç, "Sayın Volkan Bozkır'ın Birleşmiş Milletler Genel Kurulu Başkanlığını yürütüyor olması bu noktada bir avantaja çevrilmeli ve Türkiye, BM nezdinde gerekli adımların atılması için etkin çaba göstermeli.
Volkan Bozkır - 17.05.2021
CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
Hükümete boş hayalleri bırakması ve gerçekçi olması tavsiyesinde bulunan Öztrak, Birleşmiş Milletler Genel Kurulunun Başkanlığını yapan Volkan Bozkır'dan gerektiği gibi yararlanılması gerektiğini kaydetti.
Volkan Bozkır - 11.05.2021
Son dakika haberi! Bakan Çavuşoğlu, Suudi mevkidaşı Bin Ferhan'la görüşmesinin ardından değerlendirmelerde bulundu: (2)
BM Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır'la görüştüklerini anlatan Çavuşoğlu, şunları kaydetti: "Kendisiyle görüştük.
Volkan Bozkır - 07.05.2021
BM 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır'dan İsrail polisinin Mescid-i Aksa'ya müdahalesine tepki Açıklaması
Birleşmiş Milletler 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır, İsrail polisinin Kudüs'te Mescid-i Aksa'daki cemaate müdahalesinden üzüntü duyduğunu belirterek, 1,8 milyar Müslüman için kutsal sayılan Mescid-i Aksa dahil tüm ibadet yerlerine saygı gösterilmesi çağrısı yaptı.
Volkan Bozkır - 07.05.2021
BM 75. Genel Kurul Başkanı Bozkır'dan BM Güvenlik Konseyi reformu çağrısı Açıklaması
BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır, BM Güvenlik Konseyinin birçok konuda bölünmüş olduğunu ve sorumluluğunu yerine getiremediğini belirterek, Güvenlik Konseyi reformunun herkesin çıkarına olduğunu, "daha temsili, hesap verebilir ve şeffaf" bir konseye...
Volkan Bozkır - 07.05.2021
"Trafikte Küçük Hata Yoktur" projesi on binlerce kişiye ulaştı
Panele, Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı başkanlığında, İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Birleşmiş Milletler Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır'ın danışmanı ve diplomat Öncü Keçeli, Dışişleri Bakanlığı Çok Taraflı Ulaştırma Daire Başkanı Fethi Etem, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü Trafik ve Sürücü Eğitimleri Daire Başkanı Abdullah Süslü, İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Başkanı Mehmet Yavuz, WHO Türkiye Temsilcisi Prof.
Volkan Bozkır - 05.05.2021
BM 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır'dan Ermenistan'a "soykırım" yanıtı Açıklaması
BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır, "soykırım" iddialarını gündeme getiren Ermenistan'a, "Soykırım suçunun yetkili bir yargı organı tarafından belirlenmesi gerekir yani bir olayı soykırım olarak tanımlamak için, yetkili bir uluslararası mahkeme bu yönde bir...
Volkan Bozkır - 04.05.2021
BM 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır'dan Suriye'ye sınır ötesi yardımların kesintisiz devam etmesi çağrısı
BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır, Suriye'ye insani yardım talebinin 2020'de yüzde 20 arttığını belirterek, hayati derecede önem taşıyan sınır ötesi yardımların kesintisiz devam etmesi çağrısı yaptı.
Volkan Bozkır - 09.04.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 10 Nisan 2021
(Ankara/10.00) DÜNYA DİPLOMASİ 1- Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır, Hatay Valiliğini, Reyhanlı BM Aktarma Sahası'nı, Cilvegözü Sınır Kapısı'nı ve Boynuyoğun Kampı'nı ziyaret edecek.
Volkan Bozkır - 09.04.2021
Son dakika haber! Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, BM 75. Genel Kurul Başkanı Bozkır'ı kabul etti
Son dakika gündem haberi... Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır'ı kabul etti.
Volkan Bozkır - 09.04.2021
Son dakika haberleri: BM 75. Genel Kurul Başkanı Bozkır, Aliyev tarafından kabul edildi
Son dakika haberlerine göre Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'deki resmi temasları kapsamında Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından kabul edildi.
Volkan Bozkır - 09.04.2021
BM 75. Genel Kurul Başkanı Bozkır, Bakü'de şehitlikleri ziyaret etti
Azerbaycan'ın başkenti Bakü'deki resmi temasları kapsamında şehitlikleri ziyaret eden Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır, Azerbaycan'ın bütün uluslararası konularda çok önemli rol oynadığını söyledi.
Volkan Bozkır - 09.04.2021
BM 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır Azerbaycan'da
Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır, çalışma ziyareti kapsamında Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye geldi.
Volkan Bozkır - 08.04.2021
Son dakika haberi! Katar Emiri Al Sani BM 75. Genel Kurul Başkanı Bozkır'la uluslararası ve bölgesel meseleleri görüştü
Son dakika gelişmesine göre Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani, Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır'ı başkent Doha'da kabul etti.
Volkan Bozkır - 06.04.2021
BM 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır: "Birleşmiş Milletler olarak size şunu garanti edebilirim ki benim başkanlığım döneminde hiçbir ülkedeki...
BM 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır: "Birleşmiş Milletler olarak size şunu garanti edebilirim ki benim başkanlığım döneminde hiçbir ülkedeki askeri darbe destek bulmayacak"
Volkan Bozkır - 05.04.2021
GÜNDEM ÖZETİNE
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ve AB Komisyonu Başkanı Ursula Von Der Leyen ile Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır'ı ayrı ayrı kabul edecek.
Volkan Bozkır - 05.04.2021
TBMM Başkanı Şentop, BM 75. Genel Kurul Başkanı Bozkır'ı kabul edecek
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır'ı yarın kabul edecek.
Volkan Bozkır - 01.04.2021
BM 75'inci Genel Kurul Başkanı Bozkır, Türkiye'ye gelecek
BİRLEŞMİŞ Milletler (BM) 75'inci Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun daveti üzerine Türkiye'ye resmi bir ziyaret gerçekleştirecek.
Volkan Bozkır - 01.04.2021
BM 75. Genel Kurul Başkanı Bozkır, Türkiye'ye geliyor
Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun davetine icabetle, ülkemize resmi bir ziyaret gerçekleştirecek.
Volkan Bozkır - 31.03.2021
BM 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır, Türkiye, Katar ve Azerbaycan'ı ziyaret edecek
BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır, 1-12 Nisan tarihlerinde Türkiye, Katar ve Azerbaycan'ı ziyaret edecek.
Volkan Bozkır - 30.03.2021
BM 75. Genel Kurul Başkanı Bozkır, gelecek hafta Suriyeli mültecileri ziyaret edecek
BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır, gelecek hafta sahadaki gelişmeleri görmek için BM'nin insani yardım operasyonlarını ziyaret etmeyi planladığını ve Suriyeli mültecilerle bir araya geleceğini söyledi.
Volkan Bozkır - 30.03.2021
ABD Dışişleri Bakanı Anthony Blinken, Birleşmiş Milletler 75inci Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır ile görüştü
19 nedeni ile sanal ortamda gerçekleşen görüşmenin basına açık bölümünde Bozkır, ABD'nin BM için önemini vurgularken ABD'de göreve gelen yeni hükümetin uluslararası politikalarda yaptığı değişiklikler ile uluslararası organizasyonlar ile daha sıkı bir çalışmanın içine girmesinden...
Volkan Bozkır - 23.03.2021
Filistin, BM'ye İsrail'in işlediği suçlardan ceza almaktan kurtulmasına son verilmesi için mektup gönderdi
Filistin resmi haber ajansına (WAFA) göre Mansur, BM Genel Sekreteri Antonio Guterres'e, ABD'nin BM Daimi Temsilcisi Linda Thomas Greenfield'e ve BM 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır'a birer mektup yolladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Volkan Bozkır Haberleri | Volkan Bozkır Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Volkan Bozkır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Volkan Bozkır kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber | Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, BM 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 05:13:47. #1.14#

title