HABER: Ünlü isimler, müstehcen görüntüleri ifşa olan Aslı Bekiroğlu'na destek oldu

Ünlü isimler, müstehcen görüntüleri ifşa olan Aslı Bekiroğlu'na destek oldu

3 Şubat 2020 11:03
Ünlü isimler, müstehcen görüntüleri ifşa olan Aslı Bekiroğlu'na destek oldu

Genç oyuncu Aslı Bekiroğlu'nun sevgilisi Can Koçkan ile müstehcen görüntüleri ifşa oldu. Kısa sürede sosyal medyada gündem olan Bekiroğlu'na ünlü isimlerden destek mesajı yağdı.

Haber Yorumları (102)
ADINIZI YAZIN: kendileri de yapıyor çunku destek ondan bugun sana yarın bana. ayrca evet fantezilerinizi neden cekıyorsunuz vıdeoya yada fotograf olarak anlamıyorum. fazntezileri de ılgıncmıs yanı, renklı bır kızımız ama yeteneklı degıl yada oyuncu, vine cı
FENASİ: bir adam yada kadın neden kendisinin müstehcen fotoğrafını çeker ki?
VATANDAŞ.: Hedefiniz muasır medeniyet seviyesine ulaştık ve onu geçtik. artık kendinize madalya takın. bunları görünce şeriatı benimsiyorum. bize şeriatı kötü göstermelerinin sebebini yeni anladım.
ÖMER TURAN: kendisi vermiş de olabilir
HAKKI: aynı durumda olan ünlüler var yani
NAİM NUMAN: Edep haya yok. Allah islah etsin
KALAMİTİ CEYN: Sakin ola ki Microsoft da dahil her türlü ''Cloud'' cinsi hesaplar acip özellerinizi yüklemeyin. . . Pek pahali degil, üc bes kurus verip ''Harici HardDisk'' alin, ihtiyaciniz olmadiginda USB kablosunu bilgisayarinizdan ayirin; kafaniz rahat olsun.
AHLAKSIZ: Bir insan WC de işerken kendini neden çeker ki? Neden masturbasyon yaparken kendisini kameraya alır? Bunların zeka ve ahlak sorunu var. Ahlaksızılıktır bu.
ARAP KADRİ: Bir insan masturbasyon ve oral görüntülerini neden çeker? Neden cep telefonuna kaydeder ki? Böylelerini akıl hastanesine gönderip iyileşmeden çıkarmamak lazım. Bilerek ve isteyerek bu görüntüler ortaya çıksın da haber olalım diye yapmışlar bu işi.
KKK: Tamam meşhur oldu reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı kim bu yaa
..........: Ahlaksızlığa hayır!
ÖMER: AR HAYA KALMAMIŞ MİLLETTE SORSAN müslümanımder
OKAN: isteyen istediği kadar desteklesin. bu tiplerin tüm dünya kültürlerinde ismi aynıdır. Allah islah etsin
ASKER: Arsıza bak çıplak resim çekmek moda oldu. İyi olmuş
SONUC: uzay da sinek avlamak daha kolay kimi yakalacaklar sonuc da sanala dustu mu dunya gelse yine yok edemez yani gecmis olsun bu dava bin yil devam etse bile degisen bir sey olmaz bir daha akli basina gelir ne bulursa cekmez
CANAN: İstediğin kadar dava aç. Yalnız dikkat et davalılar arasında senin çok iyi tanıdığın birileri olabilir. Geçmiş olsun.
MUSTAFA: şimdi size çin üzerinden getirilmeye çalışılan dijital dünyanın matrix gibi bir dünya olacağını söylesem ne derdiniz aslında çoktan temelleri atıldı bile elimizdeki akıl telefonlar evimizdeki akıllı tvlerin kendi elimizle kendimizi denetlediğimizin farkındamısınız acaba net üzerinde tesler vardır bu testlerin doğruyu tutturma şansı çok düşüktür ama bunları kişinin özel yüklemeleri ile beslersen tam 12 den de vurabilir kişinin kişilik profili yapılabilir bu sistem tam oturduğunda insan köle olaca
MUSTAFA: son olarak şunuda ekleyeyim neden devletler bitirilmeye çalışılıyor çünkü bu sistem çalıştığında dünyayı geri planda idare edenlerin artık hiç bir devlet liderine toplum kuruluşuna çeteye terör örgütüne ihtiyacı kalmayacak adamlar tek bir program ile istediklerini imha edebilecekler ne yapsınlar para yedirelecek adamları bakın islam dininde bunu tam olarak tanımlayan bir kelime var nedir deccal trumpın tüm derdi gücünü koruyabilmek bu sistem onun ve onun gibilerin sonu gamer filmi bunu anlatıyor
MUSTAFA: bakın o kadar dokunulmaz olduğunuzu filan zannetmeyin bu sistemin ilk örneği ne biliyormusunuz hani ses ile çalışan köpek ve hayvan savarlar var ya işte onlar şimdi bu yayını bir uydudan verebilirsiniz ne olur herkesi aynı şekilde etkilemez neden bulunduğu ortam sesi farklı oranda geçirir ve istenmeyen imhalar olur o yüzden kapsamı dar etkisi fazla ve sürekli kullanılan bir cihaza ihtiyaç vardır dijital para gelince herşey ne ile yapılacak hayat ne olmadan olmayacak nasıl köle olacaz anladınız m
VEDAT: hiç bir şey silinmiyor sen silsen de kayıtlardan silinmiyor. sana silindi deseler de. .
SEDAT: arka planda hakkımızd inanlımaz bir şekilde bbilgielr dosyalanıyor arkadaşlarımız görüşütüğümüz kişiler aramalarımız her şey google google. . .
MEHMET: aynen akıllı tvler fotoğraf çekiyor seni izliyebiliyor telefonun seni dinliyor fotoğraf çekiyor ya kouştuğum konunun sadece konuştuğum konu arama motorunda reklam olarak çıkıyor. deneyin. . eden sesli arama var. . bize yardım çin mi. . hayır hepimizi dinlemek için. .
MUSTAFA: bakın bu sistem çoktan hazır önünde sadece 2 büyük engel var 1 dolardan başlayarak tüm dünya paraları bitcoin neden çıkıyor zannediyorsunuz 2 nüfus dünyada 8 milyar insan var bu kadar insanı denetleyip fişlemek çok ama çok zordur hatırlayın mavi balina oyununu oyun falan değil bu sistemin imha mekanizması okuduklarımdan anladığım 3 temeli var 1 kişisel bilgilere ulaş 2 seçilen müzik ve filmler ile beyni felç et mantıklı düşünmesin 3 imha tüm sırlarınızın bilindiğini düşünün ne olursunuz bir düşü
ALİ: Yorumlardan zaten seviye belli. Her türlü haltı yiyip burada ahlak satanlar gelmiş.
BİLGE: Reklamın kötüsü olmaz. Aferin sana Aslı.
MEHMET: iğrenç iğrenç konuşma. bilge demiş bir de kendine . kim ister böyle bir şeyi. senin kızına kardeşine bacına bunu söyleseler nolur. . olmuş başına bir iş gelmiş. . akbabalar gibi olmayın. . geçmiş olsun umarın hemen silinir fotoğraflar
JALE UYGUN: Bizene
GLOCK44: Ünlülerden destek yanlız degilsin bizde seninle aynı yolun yolcusuyuz.
GEREDELİ: Unlu isimler destek olmuşmuş. Yazık çok yazık...
REZİL: ne bulursan zaten cekilmez sonuc da pc yada cep zaten israil usa yada diger ulker de kayit altina alinir yada birileri tarafin da konrol edilir bunu bilmiyor ise suc kendin de ustelik link yukledi ise kendisi ve sonrasi oldu ise yine suclu kendisi øzal seylere eline bir cep alip ne bulursan cekilmez kisa ve øz
TEMEL ILE DURSUN: ONLARDA AYNI YOLDA GIDENLER
ALİ İHSAN ÖKSÜZ: hiçsormuyorlar ifşa olan fotoğraflar neden çekilmiş Ahlakı olanın korkacağı şey olmaz öyle terbiyesizce pozlar verirken aklı nerde idi
ALİ: Buradaki herkesi leylekler mi getirdi? Sen ya da bir başkası o işleri yaparken çekilmiyor diye daha ahlaklı olmuyorsun.
KAMİL AKIN: bu bir rezalet ya birde destek oluyorlar
BURAK BEY: aynı yolda oldukları için tabi ki destek olacaklar.
YERNTEO: Öyle kuru kuru destek olunmaz, aynı pozları vermeleri lazım.
NEMİM BABAM HACI: Gereksiz bir olay.
SERKAN: Herkesin özel hayatı. Size ne? Dedikoduya Bayılıyorsunuz.
BABAMIZ LAİKLİK: ŞU HABERİN YORUMLARINA KISA BİR GÖZ ATARSANIZ BU ÜLKENİN NEDEN İLERLEMEDİĞİ NEDEN HER GEÇEN GÜN KARANLIĞA DOĞRU GİTTİĞİNİ ÇOK BASİT ŞEKİLDE GÖRÜRSÜNÜZ. AMA MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÜN HER DEDİĞİ GERÇEK OLDU, TÜRKİYE CUMHURİYETİ DE İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR ELBET
AA: ANTI LAIK yallah arabistana
ANTİ LAİK: Bu ülkenin 100 yıldır niçin karanlığa doğru gittiğini çok iyi biliyor bu millet merak etme
ANTİ GEZİCİ: Gezi zekalı, ne alaka?
İMAM BAYILDI: linki bulamadım
HAYDAR: Önce o görüntüleri arayıp,sonra ayıplayanlar burada mı? Bende öyle tahmin etmiştim
MİSAFİR: Hani nerede
HASAN HUSEYİN: Yazik yazik utaninInsanmisiniz siz. . . . Nebu yaaa. . . . UTanmazlar Adam bi link atar en azindan. . . Reziller.
GERÇEK: öyle fotoğraflar çekiyorsa başkasının eline geçebileceğini göze almalı. . . . . .
KUZEY: Sanarsınız eşiyle uygunsuz resimleri ifşa edilmiş yaparken sorun yok başkaları görünce sorun
M.L: Şurada yorum yapanlara hayret ediyorum. Telefonlarının geçmişine baksak ne pornografik görüntüler, ne başka hesaplar çıkar ortaya ama çıkmış burada ahlaktan bahsediyor. Burada bir insanın kendi özel eşyası sayılan telefonu hacklenmiş. Sevgilisi ile resimleri açık edilmiş. Kız bile bile bunları paylaşmamış. Kesin siz sosyal medyada sadece yemek tariflerine falan bakıyorsunuz. Biraz dürüst olun artık! Birisinin telefonunu hacklemek siber suçtur. SUÇ VAR ORTADA!!!
DİKKAT: Bir şey rica edebilir miyiz. Bu resimler müstehcenlik sayılarak iki şahsa da Kamu davası açılsın. Belki öbürlerine ibret olur.
AAAAA: milletin müstehcenliğinden sana ne? kime ne? nasıl bir mantiksizlik icinde yasiyorsunuz.
RİZELİ: Teknoloji öyle bir hal aldı ki telefonlar ve bunlardaki uygulamaar maalesef özelimiz dışından çıkıyor. Zaten siz kendi aranızda bir şeylerden bahsetseniz internette o ürünlerle ilgili görseller hemen size sunuluyor bu bile tehditin ne denli büyük olduğunu gösteriyor. Acilen yetkililerin firmalarla gerekli görüşmeleri sağlayıp buna önlem alması gerekir.
ASLANKRAL: eee nolcaktı başka üç kuruşluk insanlara beş kuruşluk değer verirsen kendisini paha biçilemrz zanneder yaptığı her rezalette normal karşılanır
ZIRT: Önyargılı olmayalım belkim müstehcen değildir, adaba uygun köklemişse sıkıntı olmaz.
EEE YAANİİ: bir tane akıllı mantıklı yorum yok, size ne insanların özel telefonlarıyla çektirdiği fotoğraftan, ne istiyorsa onu çeker si ze neeeeeee !!!!!
GİZEM SAGLAM: Sen tut sevgilinle utanmadan tuvalette resim çektir ozaman utanma resimler ortaya çıkınca savcılığa ver nasıl bir insansiniz acaba nasıl güvenebiliyorsunuz bu erkeklere evlenmicekseniz o kişiyle o kişi bunları çektirirken sizin için ne dusunuyo acaba kendinize sordunuzmu bunu?
AYKUT: bunlara destek olunmaması gerekir yaptığı resmen rezalet sevgilisi alafranga tuvaletini çıplak yaparken buda çıplak birlikte aynı anda oturarak tuvalet yapıyorlar ve çıplak diğer resimleri var . sosyasl medya kamuya açıktır. bunlar benim özelim diyenler o zaman paylaşmıyacaklardı niye sosyal medyaya yüklemişler kendi aralarında paylaşabilirlerdi . içlerinde teşhircilik var belli.
EDEP YAHU: Türk toplumunun yüz karaları. Toplumda ne edep bıraktılar ne de haya . Allah onları bildiği gibi yapsın. Dünyanın çivisi çıkmış !!!
KÖRLER SAĞIRLAR BİRBİRİNİ AĞIRLAR.: TERBİYESİZLİĞE BAKINYA. NEDEN O RESİMLERİ ÇEKTİRDİN DİYE SORARLAR ADAMA. HAYSİYETSİZLİK DİZBOYU. .
EEE YANİİİ: sana mı soracaktı özel telefonuyla fotoğraf çekilirken!!!
YOKYA: sen resimleri ile bile bile çektir. sonrada mağduru oyna. destekçileride yusuf yusuf diyenler. muhtemelen onlarında var
TUGRUL BEY: Bunların hepsinin ruhu aynı bizde millet olarak izliyoruz!!
GADDAR KERİM.: Hepsinin destek olması gayet doğal, çünkü kendilerininde var yarın bir gün benimde başıma gelirse destekçi kasayım diye yapılmıi bir hareket. Yoksa böyle bir şeyi savunmak mantık dışı.
1 2
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Şu an buradasınız: Ünlü isimler, müstehcen görüntüleri ifşa olan Aslı Bekiroğlu'na destek oldu Haber Yorumları
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.7.2020 13:22:35. #1.14#
title