Twitter'ın CEO'su FETÖ'cü Enes Kanter'in mesajını retweetledi

Twitter'ın CEO'su FETÖ'cü Enes Kanter'in mesajını retweetledi

16.10.2019 17:46 | Son Güncelleme: 16.10.2019 18:03

Twitter'ın CEO'su Jack Dorsey, Teröristbaşı Fetullah Gülen'den "babam" diye bahseden FETÖ'cü Enes Kanter'in duygu sömürüsü yaptığı mesajını retweetleyerek desteğini belli etti.

Teröristbaşı Fetullah Gülen'in manevi oğlu Enes Kanter, Twitter'dan skandal bir paylaşımda bulundu. Twitter'ın CEO'su Jack Dorsey de FETÖ'cü Kanter'in paylaşımını reweetleyerek FETÖ'cülere desteğini ortaya koydu.

DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPTI

Terörist Enes Kanter Twitter hesabından yaptığı duygu sömürüsü mesajında, "5 yıldır ailemi görmedim ve konuşmadım. Babam hapiste. Kardeşlerim iş bulamıyor. Pasaportum iptal edildi. Ailem ülkeden ayrılamıyor. Her gün ölüm tehdidi alıyorum. Saldırı tacize uğruyorum. Endonezya'da kaçırılmaktan korkuyorum. ÖZGÜRLÜK ÖZGÜR DEĞİL" ifadelerini kullandı. Twitter'ın CEO'su Jack Dorsey'de Kanter'in bu mesajını retweetleyerek FETÖ'cülere destek verdi.

Twitter'ın CEO'su FETÖ'cü Enes Kanter'in mesajını retweetledi
Haber Yorumları (18)
SÜLEYMAN: SURATINA MEYMENET KALMAMIŞ ACAYİP TİPSİZLEŞMİŞ
DURAN TEKERLEK: vatan haini olursan bunlara katlanmak zorundasın. vatan haini olurken kullandın bütün özgürlüklerini. bu kadar hoyratça harcamasaydın!
ADINIZI YAZIN: Orada bir vatansever yokmu şu haine araba ile çarpsın!!!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title