TOPLUM BİLİMLERİ KURULU HABERLERİ

Toplum Bilimleri Kurulu Haberleri

Toplum Bilimleri Kurulu haber, Toplum Bilimleri Kurulu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Toplum Bilimleri Kurulu - 5.9.2020
Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi İlhan: Yılbaşı, sonrası aşının piyasada olma ihtimali yüksek
Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi İlhan: Yılbaşı, sonrası aşının piyasada olma ihtimali yüksekSAĞLIK Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Prof. Dr.
Toplum Bilimleri Kurulu - 3.9.2020
Toplum Bilimleri Kurulu üyesi İlhan: Aktif vaka sayısı 19 binlere çıktı
SAĞLIK Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, koronavirüs salgınında aktif vaka sayısının önemine dikkat çekerek, "30 Temmuz'da 10 binlerde olan aktif vaka sayımız, 1 Eylül itibariyla 19 binlere çıkmış durumda.
Toplum Bilimleri Kurulu - 29.8.2020
Son Dakika:
Bir son dakika haberine göre Sağlık Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aktif hasta ve entübe sayısındaki artışa dikkati çekerek, "30 Temmuz tarihi itibarıyla bugünün rakamlarını kıyaslandığımızda, bir ay öncesinde 10 bin 678 aktif vakamız varken, rakam 16...
Toplum Bilimleri Kurulu - 13.8.2020
Son dakika haberi... Bilim Kurulu Üyesi İlhan: Kurallara uyulursa turizm alanında risk olmayabilir
Son dakika gündem haberi... SAĞLIK Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, "Ülkemize gelecek turistler, koronavirüs testlerini yapıp giriş yaparlarsa, biz de ülke olarak daha rahat ederiz. Bizim zaten her gelen kişiye 'koronavirüs varmış' gibi yaklaşmamız gerekiyor.
Toplum Bilimleri Kurulu - 13.8.2020
Bilim Kurulu Üyesi İlhan: Kurallara uyulursa turizm alanında risk olmayabilir
SAĞLIK Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, "Ülkemize gelecek turistler, koronavirüs testlerini yapıp giriş yaparlarsa, biz de ülke olarak daha rahat ederiz. Bizim zaten her gelen kişiye 'koronavirüs varmış' gibi yaklaşmamız gerekiyor.
Toplum Bilimleri Kurulu - 12.8.2020
Son dakika haber! Bilim Kurulu üyesi İlhan: 'Hıçkırık, yeni koronavirüs belirtisi' dememiz çok zor
Son dakika haberleri: SAĞLIK Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, "Amerika'da hıçkırık şikayetiyle hastaneye giden hastanın koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyduk. Hıçkırık genelde nörolojik tutulumla da olabilir.
Toplum Bilimleri Kurulu - 9.8.2020
Bilim Kurulu üyesi İlhan: Önünü alamazsak rakamlar 1500'e doğru tırmanır
SAĞLIK Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, "Vaka artış eylemi yüzde 8-9 gibi gidiyor.
Toplum Bilimleri Kurulu - 3.8.2020
Son dakika haberleri... Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Sağlık Bakanı Koca, paylaşımında şunları kaydetti: "Bayram kutlamalarında, tatil yerlerinde, salgın faktörü ne yazık ki yeterince dikkate alınmadı. Daha önce, bazı illerle sınırlı olan vaka artışlarının önümüzdeki günlerde ülke geneline yayılmasından endişe duyuyoruz. Tedbirde güç birliğine ihtiyacımız var." "İhlallere ilişkin vaka artışları yaklaşık 15 gün sonra yansıyacak" Sağlık Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Prof.
Toplum Bilimleri Kurulu - 26.7.2020
Bilim Kurulu Üyesi pazarda alışveriş yaparak vatandaşları uyardı
GAZİ Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Başkanı ve Sağlık Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, pazarda alışveriş yaparak vatandaşları koronavirüse karşı uyardı.
Toplum Bilimleri Kurulu - 23.7.2020
Son dakika güncel: Bilim Kurulu üyesinden, havuzda 'koronavirüs' uyarısı
Son dakika gelişmesine göre SAĞLIK Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, yaz sıcağında havuza girerek serinleyen tatilcileri, koronavirüse karşı almaları gereken tedbirler konusunda uyardı.
Toplum Bilimleri Kurulu - 23.7.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Kovid-19 riskini azaltmak için Kurban Bayramı'nda "ziyaretten kaçının" uyarısı Sağlık Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Prof.
Toplum Bilimleri Kurulu - 22.7.2020
GÜNDEM / 22 Temmuz 2020
(Antalya/20.00/22.00) ÖZEL HABER 1- Kovid-19 riskini azaltmak için Kurban Bayramı'nda "ziyaretten kaçınılması" uyarısı Sağlık Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Prof.
Toplum Bilimleri Kurulu - 16.7.2020
Son dakika haber | Bilim Kurulu üyesinden 'kurban derisi' uyarısı
Son dakika haberleri... GAZİ Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Başkanı ve Sağlık Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu üyesi Prof. Dr.
Toplum Bilimleri Kurulu - 1.7.2020
Son dakika haber! Bakan Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından açıklamada bulundu: (1)
Bir süredir Toplum Bilimleri Kurulu adını taşıyan ikinci bir bilim kurulunda çalışmalar yaptıklarını belirten Koca, kurulun salgınla mücadelede olumlu yöndeki veya risk içermesi muhtemel toplumsal eğilimleri anlamaya, mücadele gücünü artırmaya yönelik analizler yürüttüğünü, tedbirlere yeterli uyumun gösterilmediği sosyal grupların koşullarını değerlendirdiğini aktardı.
Toplum Bilimleri Kurulu - 1.7.2020
Toplum Bilimleri Kurulu üyesi İlhan: Kurallara uyarak 11 Mart öncesi yaptıklarımızı yapabiliriz
SAĞLIK Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, "Kurallara uyarak 11 Mart öncesinde yaptıklarımızı yapmamızda bir engel yok. Dışarı çıkabiliriz, alışveriş merkezine gidebiliriz, arkadaşlarımızla bir arada olabiliriz. Yeter ki kuralları unutmayalım.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Toplum Bilimleri Kurulu Haberleri | Toplum Bilimleri Kurulu Haber - Haberler - Toplum Bilimleri Kurulu haberleri, son dakika toplum bilimleri kurulu haber ve gelişmeleri burada. Koronavirüsü iki kez yenen doktor: 'Hastalığı geçirdim' diye rehavete kapılmayın.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.9.2020 01:51:44. #1.14#
title