TOPLUM BİLİMLERİ KURULU HABERLERİ

Toplum Bilimleri Kurulu Haberleri

Toplum Bilimleri Kurulu haber, Toplum Bilimleri Kurulu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Toplum Bilimleri Kurulu - 23.7.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Kovid-19 riskini azaltmak için Kurban Bayramı'nda "ziyaretten kaçının" uyarısı Sağlık Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Prof.
Toplum Bilimleri Kurulu - 1.7.2020
Son dakika haber! Bakan Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından açıklamada bulundu: (1)
Bir süredir Toplum Bilimleri Kurulu adını taşıyan ikinci bir bilim kurulunda çalışmalar yaptıklarını belirten Koca, kurulun salgınla mücadelede olumlu yöndeki veya risk içermesi muhtemel toplumsal eğilimleri anlamaya, mücadele gücünü artırmaya yönelik analizler yürüttüğünü, tedbirlere yeterli uyumun gösterilmediği sosyal grupların koşullarını değerlendirdiğini aktardı.
Toplum Bilimleri Kurulu - 23.6.2020
22 Haziran 2020 Haberleri
22 Haziran 2020 Manşet Haberleri.
Toplum Bilimleri Kurulu - 22.6.2020
Bakan Koca, Toplum Bilimleri Kurulu toplantısına başkanlık etti
SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca, Toplum Bilimleri Kurulu toplantısına başkanlık etti.
Toplum Bilimleri Kurulu - 19.6.2020
Toplum Bilimleri Kurulu, virüsün ruh sağlığına etkisini ölçecek
SAĞLIK Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, Kurul'un, koronavirüs salgınının psikolojik etkileri, sosyolojik ve ekonomik etkilerini değerlendirmek ve bunun üzerinde toplumla ilgili politikalar oluşturmak için kurulduğunu söyledi.
Toplum Bilimleri Kurulu - 10.4.2020
Türk Konseyi "Kovid-19 Salgınıyla Mücadelede İşbirliği ve Dayanışma" video konferansı (1)
Türkiye olarak virüsün yayılmaya başladığı ilk günden itibaren gerekli tedbirleri süratle hayata geçirdiklerini hatırlatan Erdoğan, konuşmasına şöyle devam etti: "Sağlık Bakanlığı bünyesinde tesis ettiğimiz Bilim Kurulumuzun tavsiyeleri temelinde mücadelemizi sürdürüyoruz. Salgının toplum psikolojisi üzerindeki etkilerini göz önüne alarak bu konuda değerlendirme ve önerilerde bulunacak ayrı bir mekanizmayı, Toplum Bilimleri Kurulu adıyla tesis ettik.
Toplum Bilimleri Kurulu - 8.4.2020
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan teravih namazlarına ilişkin açıklama Açıklaması
Koronavirüs ile mücadele sürecinde ailelerin evlerini mescide dönüştürmesi çağrısında bulunan Erbaş, şunları kaydetti: "Camilerde cemaatle namaza verilen ara ramazan ayında da dahil olmak üzere salgın tehlikesine karşı alınan tedbirler devam ettiği müddetçe uygulanacak. Bu süreçte evlerimizi mescit haline getirelim. İbadetlerimize riayet edelim. Evlerimizde eşimiz ve çocuklarımızla teravihlerimizi kılalım. Evde yaşayanlar içerisinden bir karantina yoksa namazlarımızı cemaatle kılalım." "Yardımsever ve paylaşımcı bir milletiz" Erbaş, stokçuluk ve fırsatçılık yapmanın yanlış olduğuna dikkati çekerek şu değerlendirmede bulundu: "Peygamber Efendimiz bu tür fırsatçıları kınıyor, lanetliyor ve haram işlediklerini söylüyor. Birtakım ürünleri stoklamak, fiyatını artırmak, insanlar kendisine mecbur kaldıklarında yüksek fiyatlarla onları satmak dinimizde yasaklanmıştır. Hiç kimsenin bu tür şeylere tevessül ve tenezzül etmemesini istirham ediyorum. Bizim milletimize bu yakışmaz. Biz yardımsever bir milletiz. Biz paylaşımcı bir milletiz. Fakir fukara, garip gureba insanlara, işini kaybeden insanlara bizim yardımcı, destek olmamız gerekiyor. Üç kuruş daha fazla kazanayım düşüncesi içerisinde tamahkarlık yapıp lütfen ahiretimizi, geleceğimizi zarara uğratmayalım." "Cuma namazı kararı hüsnüniyetle alınmış bir karar" Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile telefon görüşmesi yaptıklarını bildiren Erbaş, "Toplum Bilimleri Kurulu" için din psikolojisi ve din sosyolojisi alanındaki bazı uzmanların isimlerini verdiğini anlattı.
Toplum Bilimleri Kurulu - 8.4.2020
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: "Personelimiz Vefa Koordinasyon Grupları'nın içerisinde yer alarak...
Erbaş, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile telefonla görüştüklerini belirterek, Toplum Bilimleri Kurulu için din psikolojisi ve din sosyolojisi alanından bazı isimleri verdiğini söyledi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Toplum Bilimleri Kurulu Haberleri | Toplum Bilimleri Kurulu Haber - Haberler - Toplum Bilimleri Kurulu haberleri, son dakika toplum bilimleri kurulu haber ve gelişmeleri burada. İstanbul'da vaka sayılarını bıkkınlar uçurdu! 25 yaş ve altı genç erkekler düşüncesizce hareket ediyo
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 17:08:21. #1.15#
title