Haberler » Spor » TFF'nin kararı sonrası Beşiktaş'tan ilk açıklama: Transfer bizim için bitmiştir - Spor

TFF'nin kararı sonrası Beşiktaş'tan ilk açıklama: Transfer bizim için bitmiştir

TFF'nin Beşiktaş'ın yaptığı itirazı reddetmesinin ardından Futbol Şube Sorumlusu Erdal Torunoğulları, "TFF bizim itirazlarımızı reddetti. Hiçbir şey yapamıyoruz. Transfer konuları bizim için bitmiştir." dedi.

TFF'nin kararı sonrası Beşiktaş'tan ilk açıklama: Transfer bizim için bitmiştir

Tahkim Kurulu, Fenerbahçe ve 'ın Takım harcama limitine uygulanan faiz oranına yaptıkları itirazları reddetti.TFF, Beşiktaş ile alakalı, "Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin Kulüp Lisans Kurulu'nun 31.12.2019 tarihli "Takım Harcama Limitine uygulanan faiz oranına" ilişkin kararına itirazı incelendi. Dosyada yapılan inceleme ve değerlendirme kapsamında, kurulumuzun 09.01.2020 tarihli ara kararı doğrultusunda; TFF Kulüp Lisans Kurulu'ndan takım harcama limitlerine ilişkin dosya, ilgili tüm belgeler celp edildi. Yapılan müzakere neticesinde; itirazın reddine, oybirliği ile karar verilmiştir" açıklamasında bulundu.

Ahmet Nur Çebi ve Erdal Torunoğulları

"HİÇBİR ŞEY YAPAMIYORUZ"

Bu karar sonrası Ajans Beşiktaş'a konuşan Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Erdal Torunoğulları, "TFF bizim itirazlarımızı reddetti. Hiçbir şey yapamıyoruz. Transfer konuları bizim için bitmiştir." dedi.


Haber Videosu

: TFF'nin kararı sonrası Beşiktaş'tan ilk açıklama: Transfer bizim için bitmiştir
HABER YORUMLARI (1)

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler