Haberler » Spor » Suat Serdar: Ozan Kabak ile savaşa karşıyız - Spor

Suat Serdar: Ozan Kabak ile savaşa karşıyız

Tercihini Almanya'dan yana kullanan Schalke 04'ün Türk asıllı oyuncusu Suat Serdar, "Hepimiz savaşa karşıyız, Ozan Kabak da öyle. Onu uzun süredir tanıyorum. Yaptığı hareket o amaçla değil." dedi.

Suat Serdar: Ozan Kabak ile savaşa karşıyız

Geçtiğimiz günlerde Türkiye'yi reddederek Milli Takımı'nı seçen Suat Serdar, 'nin ile ilgili yaptığı asker selamı açıklamasının üzerine konuştu.

Ozan Kabak'ı uzun süredir tanıdığını söyleyen 22 yaşındaki oyuncu, "Hepimiz savaşa karşıyız, Ozan Kabak da öyle. Asker selamına katılmış olabilir ancak onu uzun süredir tanıyorum. Takımımız da onun savaşa karşı olduğunu bilir. Yaptığı hareket de o amaçla değil, medya abartıyor" ifadelerini kullandı.

SCHALKE: KONUYU KAPATACAĞIZ

Schalke'nin Kicker'e yaptığı açıklamasında, Arnavutluk ve Fransa maçı sonrasında Asker Selamı yapan Ozan Kabak ile konuşulacağı ve bunu yapmaması isteneceği belirtilirken, "Ozan Kabak ile kendi aramızda konuşacağız ve bu konuyu kapatacağız. , Suriye'de yaşanan olaylarla ilgili sembolik hareketlerden kendini uzak tutuyor" ifadeleri kullanılmıştı.


Haber Videosu: Alman milli takımında oynayan Suat Serdar: Ozan Kabak ile savaşa karşıyız
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.