Haberi Paylaş
Başkan Kasap Halı Sahada Düzenlenen Etkinliğe Katıldı

Başkan Kasap Halı Sahada Düzenlenen Etkinliğe Katıldı

Spor Haberleri

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize’ye ve Rize futboluna emek verenlerin katıldığı, Rize’de bir halı sahada düzenlenen organizasyonun konuğu oldu.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize'ye ve Rize futboluna emek verenlerin katıldığı, Rize'de bir halı sahada düzenlenen organizasyonun konuğu oldu. 15 yıldır çeşitli etkinliklerle düzenlenen organizasyonun önemli konuklarından biri de Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı idi.

Buluşma, Ali Bıçakçı ve Sultan Akçay organizatörlüğünde her perşembe sabahı Rize Arena halı saha'da düzenleniyor. Bu haftanın konukları olan Belediye Başkanı Kasap ve Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, geleneksel buluşmanın renkli konukları oldu.

Geleneksel Buluşmada Belediye Başkanı Kasap ve Çaykur Rizespor Başkanı Yardımcı birer açıklama yaptı. Başkan Kasap. yaptığı açıklamada "Şehrimizdeki amatör sporlara çok önem veriyoruz. Onların ayakta durması noktasında elimizden gelenleri yapmanın gayreti içerisindeyiz. Oluşan bu ortamı devamlı olarak taze ve dinamik tutmak lazım. Sporun şehrimizin bütün katmanlarına ulaşan bir yapısı olduğuna inanıyoruz" dedi.

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı ise "Bu buluşmaları şahsen çok önemsiyorum. Rizespor'umuzun şehirde gündemde olması lazım. Bu tür buluşmaların artarak sürdürülmesi hatta merkezden ilçelere doğru yayılmasını da temenni ediyorum" diye konuştu. - RİZE

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Hasan Kemal Yardımcı Çaykur Rizespor Reşat Kasap Akçay Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title