Stefan Kuntz hamlesine isyan eden Kasımpaşa'nın hocasından olay sözler: Kimlik değiştirin - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Stefan Kuntz hamlesine isyan eden Kasımpaşa'nın hocasından olay sözler: Kimlik değiştirin

Haberler.com - Haberler | Spor

Kasımpaşa Teknik Direktörü Cihat Arslan, TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve A Milli Futbol Takımı Sorumlusu Hamit Altıntop'u Stefan Kuntz seçimi üzerinden çok sert eleştirdi. Teknik direktör hamlesini yanlış bulduğunu belirten Arslan, "Kendi vatandaşınıza güvenmiyorsanız kimlik değiştirin" dedi.

A Milli Takım'da teknik direktörlüğe Stefan Kuntz'un getirilmesi futbol camiasındaki bazı isimlerce eleştirilmeye devam ediyor. Son olarak Kasımpaşa Teknik Direktörü Cihat Arslan, teknik direktör olarak Alman hocanın seçilmesine tepki gösterdi.

Radyo Gol'e konuşan Cihat Arslan'ın açıklamaları şöyle:

"AVRUPA'DA OYNAYAN FUTBOLCULAR, TÜRKİYE'DE ÇALIŞAN TEKNİK ADAMLARI KÜÇÜMSÜYOR"

"Hamit Altıntop'un teknik adam hamlesini yanlış buluyorum. Kendi vatandaşınıza güvenmiyorsanız kimlik değiştirin. Avrupa'da oynayan futbolcular bu yüzden Türkiye'de çalışan teknik adamları küçümsüyorlar. Federasyonun çaycısını değiştirmeye güç yetiremiyor. Ülke futbolunu mu değiştirecek?"

"GERÇEKTEN SIFIR NOKTASINDA MIYIZ?"

Bina taşınamaz haldeyse inşaya sıfırdan başlamalısınız. Ancak gerçekten sıfır noktasında mıyız ? Piontek dönemini hatırlıyoruz. Piontek Avrupa Şampiyonu olarak gelmişti. Piontek dönemi puan olarak başarısız bir dönemdi ancak bırakılan yapı çok kıymetliydi. Birçok antrenöre de yol açtı ve onların başarılı kılınmasında ana sebep oldu. Belki Stefan Kuntz'un hayalinde de bu olabilir.

Haberler.com - Spor Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (2)
Ahmet Gündoğdu:aynen cıhat hoca adam ağlayınca bızım rtr yorumcularıda ağlamaya basladı.hele tarık ustun yazıklar olsun.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Ferhat Işık:boş yapmış. kendisi de yabancı oyuncu oynatmasın ozaman. Cevap Yaz 10 17 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title