HABER: AK Partili ilçe başkanının oğlu motosiklet kazasında hayatını kaybetti

AK Partili ilçe başkanının oğlu motosiklet kazasında hayatını kaybetti

11 Ağustos 2020 15:12
AK Partili ilçe başkanının oğlu motosiklet kazasında hayatını kaybetti

İzmir'de, AK Parti Kiraz İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz'ın oğlu Anıl Yılmaz, motosiklet kazasında hayatını kaybetti. Oğlunun ölüm haberini alan Yılmaz, gözyaşlarına boğuldu.

Haber Yorumları (66)
DUŞ MİNNAKLAR: Bankalar kredi kartlarını HAYVANSEVER olarak çıkarsın. Hayvan sevenlerden her ay aidat kesilsin. Gelirine göre 1 hayvanın bakımı aşı, yemek, barınma, sigorta, vergi ile aylık 300 liradır. ödesinler.
CENTONE: bu sokak köpekleri daha kaç kişinin ölümüne neden olacak acaba ? Bir sürü insanı parçalayıp öldürdüler. Sokakta gelene geçene saldırıp insanları tedirgin ediyorlar.
HAYVANSEVER: İnsanların fobileri olabiliyor. Panikleyip kontrolünü kaybedebilir. Yani sokak köpeklerini düşünüp her köşeye yiyecek ve su bırakan arkadaşlar fobisi olan veya köpek ve kediden korkan insanları da düşünse keşke. Linç yemeden önce her ay barınaklara bağış yaptığımı belirtmek isterim.
YAHYA: Azrail ayrımcılık yapmaz.
AZİZ YAZAR: Genç yavrumuza rahmet Ailesine sabırlar diliyorum, mutlaka sokak hayvanları islah edilmeli, çok tehlikeli olanları var,
YELLOW ROSE: sahipsiz sokak hayvanlarına tanınan haklarda biraz fazla abarttık her yer köpek ve kedi kaynıyor bunlar yakında bir kişi yada çocuğu parçalayacak bu kesin çünkü bu hayvanlar birlik halinde çok büyük cesaret kazanırlar ve saldırgan olurlar
ALİ: Allah rahmet eylesin
DEMİR: Sokak köpekleri ve yasak irklar toplatilsin. Yeter artik. Bakacak para imkan yoksa itlaf edilsin. Coluk cocuk yetişkin eziyet çekiyor! Yetkililer göreve!
ÖĞRETMEN: Hayvan severler yeter artık sokaklarda beslemeyin bu hayvanları çoğaldılar. Bekediyeler sahipsiz hayvanları toplayın.
BALKAN KÜRDÜ..C.C.C..: sokak köpeklerine kedilerine mama verenler bu haberi okusun. . insanmı hayvanmı sizin için değerli. .
ERCAN: Evlat acısını yaşayan bilir. Rabbim sabır versin.
DANGARA DUNGA: Şu sokak hayvanrlarını bi halledemediniz gitti. Belediyeler aciz, insan sevmeyen gıcıklığına hayvan sevdiğini iddia eden bir sürü şaşkın ve yezit yüzünden insanlar telef oluyor, çocuklar büyük korkular yaşıyor. Sokak hayvanlarına çözüm bulun ey yetkililer.
RIFAT: İleri geri, ipsiz sapsız yorum yapanlar; sizin de başınıza gelebilir. Kendinizi o gencin anasının babasının yerine koyun. Şayet bunu yapamıyorsanız, boşuna oksijen tüketmeyin. . .
MUHAMMER: Allah rahmet eylesin
HALLİLDURAN: Profesyonel bir motorcu ve ehliyet eğitmeni olarak diyeceğim tek şey eğitim motosiklet işi tamamen refleks motosiklette tek altın kural var baktığın yere gidersin çukura bakarsan çukura bariyer gözüne takılıpta bakarsan bariyere sürersin baktığında o noktaya kitlenirsin kazaların yüzde 60lik dilimi bu hata yüzünden oluyor motosiklet te bu şekilde arabada bu olay yaşanmıyor
CABBAR: Allah anaya babaya sabir versin mekanı ceenet olsun
MOTORSİKLET TUTKUNU: Bende çok kaza atlattım köpekler yüzünden öldürün demiyoruz barınaklara alın yeter
HAYDAR: SOKAKLAR SAHİPSİZ İTLERLE DOLU..SAHİPSİZ BİR İT YÜZÜNDEN GENCECİK BİR DELİKANLI ARTIK YOK.YAKINLARINA YÜCE ALLAH SABIR VERSİN. SAHİPSİZ SOKAK İLERİ DAHA KAÇ KİŞİNİN CANINI ALACAK? SAHİPSİZ SOKAK İTLERİ İHTİLAF EDİLMELİ.
TR: haydar önce senden başlayalım
MURAT: ne alakası var köpekle süresi bu kadarmış taktiri ilahi
KEMAL: Seviyesiz yorum yapmayın burda parti değil insan önemli gencecik çocuk sonuçta bir can ve o can için yanan bir baba ölümün siyaseti yapılmaz kırli insanlar kırli Yorum yapar
BİLİRKİŞİ: Motorun ön tekerleği ve çarptığı yol levhasından motorun hız limitini aştığı aşikar. Suçu köpeğe değil yaptığı hızdan dolayı kişide bilmeliyiz.
CELAL SAĞLAM: Çocuk paniklediği için hız yapmış Ve hayatının baharında vefat etmiş Rabbim kimseye evlat acısı göstermesin
ATOM: yav arkadaş her taraf sahipsiz itlerle dolu. sürü halinde insanlara saldırıyorlar. lütfen lütfen yetkililer bu duruma bi el atsın. hergün böyle köpeklerin saldırı haberleri ile karşılaşılıyor. gencecik çocuk yazık olmuş. tüm hayvanseverler o çocuğu kendi evladı olarak düşünüp karar versin.
BELEDİYECİ: Kardeşim insandan nefret eden ama gıcıklığına hayvan sevdiğini iddia edenlerin şirretinden belediyler de bir şey yapmaya korkuyor. Asıl tehlikeli olanlar hayvana insandan daha fazla değer veren, sağduyusuz hayvancılar.
DEMİR: Teroristten korkmayan devlet bir grup cirkef arsizdan mi korkacak! Ver yetkiyi bak noluyor!
CAN ARKADAS: Allah rahmet eylesın annenın babanın yaşamı bıttı dunya da enzor acı evlat acısı ben altı senedır yaşıyorum hİÇ bırşeeyın tadı yok hİÇ kimseden zevk alman kaderını kus bİ yaşam bundan sonra
ÖZGE: Bazen yorumu beğenmek zor gelir.. Allah sabır versin, hiçbir anne babaya yaşatmasın, çok üzüldüm.
HALK: sokakta serbest gezen köpek kabul edilemez. buna bir çare bulunmalı. sokağa çıkmaya korkuyoruz.
MİNTİ: motor hizliydi ne köpegi
OSMAN: Allah kahretsin bu işe sebep olanları. Sokaklar hayvan dolu ve kimse hayyvanseverlerden korkusundan ses çıkartamıyor. Hayvan haklarını İnsan haklarından üstün görenlerin tamamı ruh hastasıdır. Hayvan alıp besleyip canı sıkılınca sokağpa atanlara avrupadaki gibi 5000 euro para cezası verilsin. Fare dolu her yer kediler fare yemiyor. veba gelecek böyle giderse.
ERKAN: Başıboş sokak köpekleri yüzünden bir can daha gitti, dünyanın hiçbir ülkesinde böyle bir rezalet olamaz
DOĞRU SÖZ: Bizim burasıda kasaba ve çarşı köpek kaynıyor kurt sürüsü gibiler bazen köpekler arasında harp kopuyor
SAMSUNLU: Ölümden bari zevk almayın sonuçta bir can gidiyor Allah rahmet eylesin ailesine sabırlar
CAN: allah rahmet eylesin aileyede sabirve bassagligi diliyorum
İSMAİL: Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
YORUM: ALLAH RAHMET EYLESİN, YÜCE ALLAH KİMSEYE EVLAT ACISI YAŞATMASIN. ÇOK ZOR.
TÜRK YURDU: Sokak köpekleri toplatılmalı. Belediyeler neden bu kadar duyarsız. Sokak köpekleri ne işe yarar bilen var mı!
YUSUF BULUT: Bu kadarda olmaz ölen gencecik bir çocuk, babası kim olursa olsun hepimizin evladı var.Ne zamandan beri babaların suçlarını evlatları çeker oldu.ölüm en acı gerçek o yüzden bu yorumları kabul etmek mümkün değil.Allah ölen evladimiza rahmet eylesin ailesine sabır versin.Siyasetin pisliğini yaptıkları yanlışları evlatlarının ölülerine yapistirmayalim
SELÇUKLU: Mekanı cennet olsun.
DOBROVSKİ: Motorla gezeceğine askere gitseydi bu başina gelmezdi kader işte topraği bol olsun.
DOBROVSKİ: Kesin şehittir o şimdi
SİVASLI: na anck anck konuşuyon
YUSUF. ÖNGEL: Allah rahmet eylesin.
DOBROVSKİ: Budami şehit oldu yaaa
HİÇLİK: Bir insan, bir çocuk ölmüş, siyasi iğneleyici yorum yapmak ne kadar ayıp
DOBROVSKİ: Yapma yaa onlar nasil her kendilerinden olmayanlara ateşi bol olsun yaziyor buda aynisi fark neyy
ÖZGE: Aynı şey değil. Akp ve yandaşlarından tiksinen biri olarak üzüldüm. Bize yakışmaz.
HİÇLİK: Onlar dediğin bir grubun tiksindiğin bir hareketini sen yaparsan ne farkın kalır? Ölmüş birisi için onlar ve biz ayrımı yoktur. Toprağı bol olsun...
MANUEL: Tum sokak kopekleri toplatilmali. Hayvanlar evlerde beslenilmeli ve kimlik kartlari olmali. Dunyanin gelismis ulkelerindeki gibi hayvan hastaneleri kurulmali. Disarda tasmasiz hayvan gezdirimi yasaklanmali. Tasmalar maksimum 2 metre uzunlugunda olmali. Uymayanlar direk cezalandirilmali
MİSAFİR: Sokak köpeklerinin hayatı insan hayatından önemli hale geldi. İlçe belediyesine yüklü tazminat ve ceza davası açılmalı. Hasta anne babasına veya evladına bakmayanlar kedi köpek için her şeyi yapıyor. Allah ıslah etsin. Bu kedi köpek yüzündende başka bir pandemi başlayacak.
SASS: Boş boş konuşma
ENVER PAŞA: Motor saldirisinda hiz yapmayin korkmayin durup korna caldiginizda kaciyor zaten
DOBROVSKİ: Akp limi??
VATANDOSTU: Bi sus be vatan haini
FATMA DEMİRCİ: Allahım sabır versin kimselere evlat acısı yaşatmasın
VATANDAS: Amin
SEMA CAN: Amın yasayan bıldır ne acı nezor
FATMA DEMİRCİ: Allahım sabır versin kimselere evlat acısı yaşatmasın
BEN: Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Allah kimseyi evladiyla sinamasin
ÇAKIR BEY: amin kardeşim amin, şu sokak köpekleri var ya, bir çözüm bulunmalı her yerdeler
SİVASLI: Allah rahmet eylesin, kimseye evlat acısı vermesin.
EMREBERK: Ailesine sabir diliyorum ..
HAZARBEYOĞLU: allah rahmet eylesin. insallah baba parasıyla bu hale düsmemiştir. kimsenin ahinı almamıstır.
SİVASLI: çocuğun ne suçu olabilirki . onlar her zaman suçsuzdur
GURBETCİ: Boyle yazman dogru degil. Bende muhalifim ama 21 yasinda piril piril bir genc yasam savasini kaybetmis. Motora bakincada pahali birsey de degil, yani kimsenin ahini almamistir. Allahtan yakinlari sabir diliyorum. Baslari sagolsun
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: AK Partili ilçe başkanının oğlu motosiklet kazasında hayatını kaybetti Haber Yorumları
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 00:13:58. #1.15#
title