ŞENAL SARIHAN HABERLERİ

Şenal Sarıhan haber, Şenal Sarıhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şenal Sarıhan - 06.07.2016
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
CHP Genel Merkezinde gerçekleşen ziyaretlerde heyetleri, CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, Ankara milletvekili ve PM Üyesi Necati Yılmaz ve Ankara milletvekili Şenal Sarıhan kabul etti.
Şenal Sarıhan - 06.07.2016
AK Parti'den CHP'ye Ziyaret
AK Parti heyeti Ramazan Bayramı nedeniyle CHP'yi ziyaret etti. CHP Genel Merkezi'ne gelen AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Kadın Kolları MKYK Üyesi Sevgi Çevik Aslan ve Gençlik Kolları MKYK Üyesi Esme Özbağ'ı CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır ile Ankara Milletvekilleri Şenal Sarıhan ve Necati Yılmaz karşıladı.
Şenal Sarıhan - 06.07.2016
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
AK Parti heyeti Ramazan Bayramı nedeniyle CHP'yi ziyaret etti. CHP Genel Merkezi'ne gelen AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Kadın Kolları MKYK Üyesi Sevgi Çevik Aslan ve Gençlik Kolları MKYK Üyesi Esme Özbağ'ı, CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır ile Ankara milletvekilleri Şenal Sarıhan ve Necati Yılmaz, karşıladı.
Şenal Sarıhan - 04.07.2016
CHP'de Siyasi Partiler ve Örgütle Bayramlaşma, Bayramın 2. Günü
CHP'nin bayram programı belli oldu. CHP'nin siyasi partiler ve örgütle bayramlaşması 6 Temmuz Çarşamba günü gerçekleşecek. CHP'nin ziyaret heyetinde Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, Kayseri Milletvekili Çetin Arık ve Parti Meclisi Üyesi Ahmet Caner Yenidünya yer alıyor. CHP'nin kabul heyeti ise CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Ankara Milletvekili ve PM Üyesi Necati Yılmaz ve Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan'dan oluşuyor.
Şenal Sarıhan - 01.07.2016
CHP'li Altıok: İktidarın Güdümündeki Hukuk Sisteminin Engizisyondan Farkı Yok
CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan ile İzmir Milletvekili Zeynep Altıok, Madımak olayının 23'üncü yıl dönümü nedeniyle TBMM'de basın toplantısı düzenledi.
Şenal Sarıhan - 01.07.2016
Sivas Olaylarının 23. Yılı
Altıok, CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan ile Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, "Atatürk Havalimanı'nda gerçekleşen katliamın yası içinde olduğumuz bugünlerde, Türkiye'nin acı ve karanlık geçmişinin diğer bir katliamı olan 2 Temmuz Madımak katliamının yıl dönümündeyiz.
Şenal Sarıhan - 01.07.2016
CHP'li Sarıhan: Yargı Paketini Anayasa Mahkemesi'ne Götüreceğiz
CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, Meclis Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaşan Yargıtay ve Danıştay'ın yapısında değişiklik öngören düzenlemeyi Anayasa Mahkemesi'ne taşıyacaklarını ifade etti.
Şenal Sarıhan - 30.06.2016
Yüksek Yargı Düzenlemesi Genel Kurul'da
"İllere özel yetkili mahkeme kuruyorsunuz" CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan da özel yetkilendirilmiş mahkemelerin bağımsızlığından söz etmenin mümkün olmadığını söyledi.
Şenal Sarıhan - 26.06.2016
AK Parti İzmir Milletvekili Kaya Açıklaması
Yüksel'i partisinin gerçekleriyle yüzleşmeye çağıran Kaya, şunları kaydetti: "Sonra da kendi hallerine kırk gün kırk gece ağlasın. Ağlamadan önce bütün Türkiye'nin gözleri önünde, ekranlarda 'biz hapiste hasta yatan PKK'lıya da gittik, DHKP-C'liye de gittik. Hiç ayrım yapmadık' diyen, PKK'lılara 'hendek kazan arkadaşlar' şeklinde hitap eden Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu düşünsün. 'Gerekirse sokak sokak, hendek hendek direniriz. Devlet ayağını denk alsın' diyerek terör örgütünün tarzıyla PKK adına devleti tehdit eden partisinin milletvekili Aykut Erdoğdu'yu düşünsün. Askere polise kurşun sıkan PKK'lı teröristleri 'eylemci' olarak nitelendirip 'Yüksekova'daki eylemcilerin hakları, devlet tarafından ihlal ediliyor' diyen partisinin milletvekili Şenal Sarıhan'ı düşünsün.
Şenal Sarıhan - 23.06.2016
TBMM Genel Kurulu
CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, yargısız infazı savunmanın, cinayeti savunmak olduğunu belirtti.
Şenal Sarıhan - 15.06.2016
Meclis Alt Komisyonu Yarın Kırıkkale Cezaevine Gidecek
Ziyarete, İnsan Hakları Komisyon Başkanvekili, AK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Benli, Komisyon Başkanvekili, CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan ile HDP Muş Milletvekili Burcu Çelik Özkan da katılacak.
Şenal Sarıhan - 15.06.2016
Başkan Taşdelen Muhtarlarla İftarda Buluştu
CHP Ankara Milletvekilleri Şenal Sarıhan, Murat Emir, Nihat Yeşil ile CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin ve CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli'nin de katıldığı iftar öncesi muhtarlara seslenen Taşdelen, "Belediye başkanları halkın yanında, içinde olursa, insana dokunursa başarılı olur.
Şenal Sarıhan - 14.06.2016
TBMM Genel Kurulu
Şamil Tayyar, CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan'ın teröriste "eylemci" dediğini iddia ederek, "Sayın Sezgin Tanrıkulu, canlı bomba sonucu hayatını kaybedenlerin olduğu bir süreçte, eğer PKK'nın kanalına çıkıyorsa ve orada CHP'nin politikalarını anlatıyorsa ve birisi de sizi onlarla ilişkilendiriyorsa, sizin söyleyeceğiz bir sözünüz var mıdır?" diye konuştu.
Şenal Sarıhan - 10.06.2016
TBMM Mülteci Hakları İnceleme Alt Komisyonu Üyeleri Vali Al'ı Ziyaret Etti
Osmaniye'deki 10 bin Suriyeli mültecinin kaldığı konaklama tesisinde incelemeler yapmak üzere Osmaniye'ye gelen TBMM Mülteci Hakları İnceleme Alt Komisyonu üyeleri, Vali Kerem Al'ı makamında ziyaret etti. Komisyon Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, AK Parti Ankara Milletvekili Julide Sarıeroğlu, CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, HDP Kars Milletvekili Ayhan Bilgen, MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy'dan oluşan heyet, Osmaniye Valisi Al'dan şehirde yaşayan Suriyeli göçmenlere yönelik çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
Şenal Sarıhan - 10.06.2016
TBMM Mülteci Hakları İnceleme Alt Komisyonu
Komisyon Başkanı Uslu, AK Parti Ankara Milletvekili Julide Sarıeroğlu, CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, HDP Kars Milletvekili Ayhan Bilgen, MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy'dan oluşan heyet, Osmaniye Valisi Al'dan kentteki Suriyeli göçmenlere yönelik çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
Şenal Sarıhan - 09.06.2016
TBMM İnsan Hakları Komisyonu Toplantısı
Komisyon Başkanvekili, CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan da konuşmasında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde yapılan protesto ve saldırıyı gündeme getirerek, "Bu şiddettir, bu şiddeti İnsan Hakları Komisyonu olarak kabul etmemiz mümkün değildir.
Şenal Sarıhan - 04.06.2016
Yenimek Kursiyerlerinden Yılsonu Sergisi
YENİMEK, geleneksel yılsonu sergisinin açılışı Ankamall AVM'de gerçekleşti. Açılışa Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, Yenimahalle İlçe Başkanı Ahmet Meşe, İlçe Yönetimi, Yenimahalle Belediyesi Başkanvekili Mehmet Kartal, Yenimahalle Belediyesi Başkan Yardımcıları Erhan Aras, Yaşar Neslihaoğlu, Başar Bal, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Şenal Sarıhan - 04.06.2016
Elektrik Piyasası Kanunu'nda Değişiklik Teklifi Genel Kurul'da
Elektrik Piyasası Kanunu ve bazı kanunlarda değişiklik yapılmasını öngören yasa teklifinin görüşmelerinde, CHP Ankara Şenal Sarıhan'ın sözleri, TBMM Genel Kurulu'nda gerginliğe neden oldu.
Şenal Sarıhan - 28.05.2016
CHP'den İtiraz Edilen 'İspanya Gezisi' Açıklaması: İnsan Hakları Komisyonu İspanya Gezisini İptal...
"CEZAEVLERİNİ İNCELEMEK BAHANESİYLE İSPANYA'YA GİDİLMESİ TURİSTİK GEZİDİR" CHP'nin TBMM İnsan Hakları Komisyon üyeleri, Ceza İnfaz Kurumları Alt Komisyonu'nun yapacağı İspanya gezisini eleştirerek, İnsan Hakları Komisyonu'na itiraz mektubu gönderdi. CHP Basın Birimi'nden yapılan açıklamaya göre, komisyon üyeleri Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, İstanbul Milletvekilleri Mahmut Tanal, Gamze Akkuş İlgezdi, İzmir Milletvekili Zeynep Altıok ve Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, komisyonun önümüzdeki günlerde yapacağı İspanya gezisini turistik gezi olarak değerlendirip, geziye katılacakları Meclis imkanları ve milletin parasıyla gezmeye gitmekle eleştirdi.
Şenal Sarıhan - 27.05.2016
CHP Ankara Milletvekili Sarıhan Açıklaması
CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, TBMM Aile Bütünlüğünün Korunması Araştırma Komisyonunun raporunu eleştirerek, "Bu rapor çocuklarımızı istismar ve tacizcilerin yatağına, kadınları da şiddetin kucağına itiyor.
Şenal Sarıhan - 26.05.2016
CHP'den Ceza İnfaz Kurumları Alt Komisyonu'nun Yapacağı İspanya Gezisine Eleştiri
CHP TBMM İnsan Hakları Komisyonu üyeleri Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, İstanbul milletvekilleri Mahmut Tanal, Gamze Akkuş İlgezdi, İzmir Milletvekili Zeynep Altıok, Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, komisyonun önümüzdeki günlerde yapacağı İspanya gezisini 'turistik gezi' olarak değerlendirip, geziye katılacakları, 'Meclis imkanları ve milletin parasıyla gezmeye gitmek'le eleştirdi.
Şenal Sarıhan - 25.05.2016
TBMM Mülteci Hakları İnceleme Alt Komisyonu Başkanı Uslu Açıklaması
Komisyon Başkanı Uslu, CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran, AK Partı Isparta Milletvekili Sait Yüce, AK Parti Konya Milletvekili Ayşe Şahin Usta, MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy'dan oluşan heyet, Gaziantep Valisi Yerlikaya'dan kentte, Suriyeli göçmenlere yönelik çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
Şenal Sarıhan - 22.05.2016
Ankara Turgut Özal Mahallesi'ne 2 Yeni Park
Sancar ve Cibir'in ailesinin de bulunduğu açılışlara, CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Ahmet Meşe, ilçe yönetimi, Başkan Vekili Mehmet Kartal, Başkan Yardımcıları Erhan Aras, Başar Bal, Yaşar Neslihanoğlu, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Şenal Sarıhan - 19.05.2016
Yenimahalle Kent Konseyi 6. Olağan Genel Kurulu
Katılımın oldukça yoğun olduğu kurulda, Yenimahalle Kent Konseyi'nin Başkanlık seçimi ve Yürütme Kurulu oylandı.Başkanlığa Yenimahalle Kent Konseyi Başkanı Atila Çınar, oy birliği ile 2'inci dönem ve 3 yıl süresince tekrar başkan seçildi. Divan başkanlığını Yenimahalle Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Kartal'ın yaptığı olağan kurula Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, CHP Ankara milletvekilleri Şenal Sarıhan, Murat Emir, CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, CHP Yenimahalle ilçe Başkanı Ahmet Meşe, muhtarlar ve yürütme kurulu üyeleri de katıldı.
Şenal Sarıhan - 17.05.2016
AP İnsan Hakları Alt Komitesi TBMM'de
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, "basın ve ifade özgürlüğü", Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan da Terörle Mücadele Kanunu'na ilişkin AP İnsan Hakları Alt Komitesi üyelerine bilgi verdi.
Şenal Sarıhan - 12.05.2016
Başkan Gökçek'ten Kılıçdaroğlu'na Ağır Eleştiri
"TERÖRİSTE 'TERÖRİST' DİYEMİYOR, 'EYLEMCİ' DİYOR. GELİP ŞEHİT CENAZESİNE KATILIYOR" Başkan Gökçek, bir başka soru üzerine de CHP Milletvekili Şenal Sarıhan'ın geçtiğimiz günlerde teröristlere terörist diyemediğini, teröristlere "eylemci" dediğini hatırlatarak, Şenal Sarıhan'ın Çubuk'ta bir şehit cenazesine katıldığını da söyledi.
Şenal Sarıhan - 10.05.2016
TBMM Genel Kurulu
CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, gündem dışı söz alarak Anneler Günü dolayısıyla konuştu.
Şenal Sarıhan - 30.04.2016
TBMM Mülteci Hakları Alt Komisyonu
Mülteci Hakları Alt Komisyon Başkanı AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, AK Parti Isparta Milletvekili Sait Yüce, CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, HDP Kars Milletvekili Ayhan Bilgen ve MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy, ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye gelen Suriyeli ve Iraklı sığınmacıların barındıkları Işıklar Mahallesi Geçici Konaklama Tesisi'ndeki çadır kente incelemelerde bulundu.
Şenal Sarıhan - 26.04.2016
CHP Milletvekilleri Elazığ'da
CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan ve İstanbul Milletvekili Ali Özcan, parti çalışmaları kapsamında Elazığ'a geldi.
Şenal Sarıhan - 22.04.2016
Uluslararası Adli İşbirliği Kanunu Tasarısı TBMM Genel Kurulu'nda
Tasarının, "Türkiye'nin iade talepleri ve şartları" başlıklı 22. maddesi üzerinde söz alan CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, "Sivas Davası"nın 23 yıldır devam ettiğini anımsatarak, bu davanın sanıklarından 15'inin yurt dışında bulunduğunu, söz konusu kişilerin 22 yıldır Türkiye'ye iadesinin sağlanamadığını savundu.
Şenal Sarıhan - 22.04.2016
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Açıklaması
Adalet Bakanı Bozdağ, CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan'ın Sivas olayları sanıklarının yurtdışından istenmediğine ilişkin iddiasına cevap verdi.
Şenal Sarıhan - 15.04.2016
Vural: Dokunulmazlığının Kaldırılması Milletvekili Sıfatı Ortadan Kaldırmıyor
Başka bir gazetecinin “Güneydoğu’da operasyonlar devam ediyor. CHP heyeti burada incelemelerde bulundu. Heyette yer alan CHP’li Şenal Sarıhan teröristler için eylemci ifadesini kullandı ne dersiniz?” sorusuna ise Oktay Vural, şöyle cevapladı: “Bu ifade kullanılabilecek bir ifade değildir bunlar aktivist eylemci değil bunlar teröristtir.
Şenal Sarıhan - 15.04.2016
MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması
Vural, bir gazetecinin, "CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan'ın teröristleri 'eylemci' diye tanımlamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna, "Bu kabul edebileceğimiz ifade değil.
Şenal Sarıhan - 15.04.2016
CHP Ankara Milletvekili Sarıhan Açıklaması
CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, "Türkiye, bilgi toplu olma hedefinden uzaklaştı, okullarında taciz ve tecavüzlerin sistematik hale geldiği korku toplumu olma haline dönüştü.
Şenal Sarıhan - 13.04.2016
CHP Heyeti Hakkari'de
CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, milletvekilleri Sezgin Tanrıkulu, Mehmet Gökdağ, Şenal Sarıhan, Erdin Bircan ve PM üyesi Alper Keten oluşan heyet, incelemelerde bulunmak üzere Hakkari'ye geldi.
Şenal Sarıhan - 07.04.2016
Sivas Olayları Davası
Ankara 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya müdahil ailelerinin avukatları katıldı. Duruşmayı CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan, Mardin Milletvekili Erol Dora ve Van Milletvekili Bedia Özgökçe de takip etti.
Şenal Sarıhan - 06.04.2016
Sivas Olayları Davasına Yarın Devam Edilecek
25 hükümlü, 15 kırmızı bülten Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, davanın eski sanık avukatlarından CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan'ın kendisine yönelttiği yazılı soru önergesine 7 Mart'ta yanıt verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şenal Sarıhan Haberleri | Şenal Sarıhan Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Şenal Sarıhan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şenal Sarıhan kimdir, hayatı ve biyografisi. Hasret Gültekin Parkı Dünya Barış Günü'nde Açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 23:07:29. #1.15#

title