Prenses Norah Bint Saad Al Saud, Spoleto Calcio'yu satın aldı

Suudi Arabistan Prensesi Norah Bint Saad Al Saud, İtalya'da dördüncü ligde mücadele eden Spoleto Calcio Kulübü'nün yeni sahibi oldu. Taraftarlar ilk olarak tepki gösterdi ancak Prenses "İlk hedefimiz bir üst lige çıkmak" diyince tepkiler yumuşadı.

Suudi Arabistan Prensesi Norah Bint Saad Al Saud, İtalya'nın dördüncü lig ekiplerinden Spoleto Calcio'yu satın aldı. Bu satın almaya karşı şehir halkı, ilk önce benimsemedi. Akşam'da yer alan habere göre; Ancak Prenses yaptığı basın toplantısındaki vaatleriyle herkesi yumuşattı.

İşte Norah Bint Saad Al Saud'un verdiği sözler;

"Futbol bizim aile tutkumuz. Hırslıyız ve hedeflerimiz var. İlk hedefimiz takımı bulunduğu ligden bir üst lige taşımak. Burası çok güzel bir şehir. Burada büyüyebiliriz. Stadın mevcut durumunu iyileştireceğiz. Bakım çalışmaları başlamıştır. Soyunma odalarını modern hale getireceğiz. Ek çamaşır makineleri alacağız. Kırık kapıları değiştireceğiz. Spor salonuna yeni bir halı koyacağız ve bir basın odası kuracağız." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (24)

 • NASYONALİZM VİRÜSTÜR:
  Hac ve umre paralarınızla 500 milyon dolara tablo, milyarlık saraylar, köşkler alıyor daha da kötüsü Yemendeki insanları katlediyorlar
 • KAMBUR BALİNA:
  Malesef İslam dünyası bilime hiç yatırım yapmadığı için karanlık çağdan bir türlü çıkamıyor. Hristiyanlık nasıl ortaçağda engizisyonu yaşadıysa biz de şu anda bezer bir durumu yaşıyoruz. Her yanımız okumuş insan düşmanı dolu hükümetin politikaları sayesinde.
 • MAL BÜKÜCÜ:
  İyi pamanlıda bilime önwm verildese beyi bulduk wlektrikmi makinamınyaptık uzay gemisini yazılımımı bulduk otomasyonumu bulduk dqmat matbaa makinası getirdi olay oldu osmanlıda gecır icası haram diye
 • BOŞ KONUŞMAK CEHALETTÎR:
  Ard niyetli değilsen kapkara bir cahilsin. Îslamı ve Îslâm dünyasınıda tanımıyorsun. Sadece islikleri Müslüman olan ve Îslâmi yaşantıdan ve çizgiden yönetimleri örnek vererek Îslâm dünyasını suçlamak Ancak cahillerin işidir. Îslam Yüce ALLAH''a Îbadeti, merhametli, sosyal, dürüst ve sorumlu insan olmayı emrederken diğer taraftan okumaya, bilimsel araştırmalara insanlığa hizmete davet eder. Osmanlı döneminde hiç bir Dini ayrim gözetilmeksizin tüm bilimsel hizmetlere parasal, maneevi destek verilmisti
 • ASLI:
  BENDE ONUN PARASI OLACAK BASARDIM PARAYI JUVENTUSU SATIN ALIR RONALDOYU KENDİME SEVGİLİ YAPARDIM.
 • :
  müslüman cubuti halki ac filistin halki ayni sekilde bu arap zenginleri paris takimini italya takimini ingiliz takimlarina dünyanin parasini veriyor YAZIK
 • DELİ OĞLAN...:
  ALLAH bilir de sizin ve bazı Müslüman geçinen diğer ülkelerin Müslümanlığı gerçekten artık sorgulanır ve şüpheli hale geldi. DÜNYADA O KADAR İSLAM ÜLKESİ FAKİRLİKTEN-SUSUZLUKTAN-İMKANSIZLIKTAN KIRILIRKEN, ZULÜM ALTINDAYKEN, İÇ SAVAŞTAYKEN BU KADAR CİĞERSİZ-KAYGISIZ-BENCİL-KORKAK-DÜNYALIKLA ÖVÜNEN VEYA ÖVÜNMEYE ÇALIŞAN SÖZDE MÜSLÜMANLARA NE DENİR Kİ !!?? ALLAH ISLAH EYLESİN. . . ISLAH OLMAZSANIZ KAHRETSİN. . . MÜSLÜMANLIK BU KADAR BASİT Mİ?? ''KOMŞUSU AÇKEN TOK YATAN BİZDEN DEĞİLDİR'' (HZ. MUHAMMED S. A. V.
Tüm 24 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.