ÖZELLEŞTİRME YÜKSEK KURULU HABERLERİ

Özelleştirme Yüksek Kurulu Haberleri

Özelleştirme Yüksek Kurulu haber, Özelleştirme Yüksek Kurulu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özelleştirme Yüksek Kurulu - 07.08.2015
Sivas'tan Kısa Kısa
Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, Tapu Müdürlüğünde düzenlenen tapu teslim töreninde, Erzincan Şeker Fabrikası uhdesindeki toplam 10 bin 603 metrekare olan 2 arsanın özelleştirme yüksek kurulu kararıyla bedelsiz Suşehri Belediyesine devredildiğini anımsattı.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 24.07.2015
Öyk'dan Bodrum'da Taşınmaz Satışına Onay
Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Muğla'nın Bodrum ilçesi Gökçebel köyünde bazı taşınmazların satışı ve işletme hakkının verilmesine ilişkin ihale sonucunu onayladı.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 16.07.2015
Öyk Kararları
Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), bazı gayrimenkullerin satışına ilişkin ihale sonuçlarını onayladı.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 28.06.2015
AKP İstifa Etmiş Hükümet Eliyle Atamalar Yapıp Kadrolaşmaya Devam Ediyor'
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu, milletvekillerinden dayatmalara karşı toplumun sesine kulak verilmesi çağrısında bulundu. EMO yazılı açıklamasında, seçilen 550 milletvekilinin yemin ederek görevlerine başladıklarını hatırlatarak, "Seçim sonuçlarının ardından hegemonik çevrelerce yine bazı senaryolar alternatifsizlik iddiasıyla topluma dayatılmaya çalışılmakta. Bu ortamdan güç alan AKP ise istifa etmiş bir hükümet eliyle, demokratik ilkeleri hiçe sayarak, atamalar yapıp kadrolaşmaya devam etmekte. Madenci katliamıyla yüreklerin yandığı Soma'nın da içinde bulunduğu 3 büyük termik santralın devrini gerçekleştirmekte. Hatta Özelleştirme Yüksek Kurulu kararıyla çok sayıda santrali özelleştirme kapsamına dahil edivermektedir.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 24.06.2015
Tp Petrol Dağıtım, 29 Hes ve Temsan Özelleştirme Kapsamında
Özelleştirme Yüksek Kurulu, Elektrik Üretim A.Ş.'ye ait 29 hidroelektrik santral (HES) ve bir doğalgaz elektrik üretim santralini, TP Petrol Dağıtım şirketini ve Türkiye Elektromekanik Sanayi'yi (Temsan) özelleştirme programına aldı.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 23.06.2015
Öyk Kararları
Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), bazı gayrimenkullerin satışına ilişkin ihale sonuçlarını onayladı.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 27.05.2015
Öyk'dan Taşınmaz Satışına Onay
Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), tta Gayrimenkul AŞ'ye ait 8 taşınmaza ilişkin ihale sonuçlarını onayladı.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 22.05.2015
Öyk Kararları
Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), bazı gayrimenkullere ilişkin imar planı değişikliklerini ve ihale sonuçlarını onayladı.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 08.05.2015
Öyk'dan Osmaniye'de Taşınmaz Satışına Onay
Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Osmaniye'deki iki taşınmazın satışını onayladı.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 22.04.2015
Nuhoğlu: ''FENERBAHÇE Ve Kalamış Sahili Halka Kapatılamaz''
Kadıköy Belediyesi, Fenerbahçe-Kalamış Yat Limanı'nın yapılaşmasına izin veren Özelleştirme Yüksek Kurulu'nun 17 Mart 2015'de onaylanan yeni imar planına yasal itirazda bulundu.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 15.04.2015
Şans Oyunlarının Özelleştirme İhalesi
Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), söz konusu ortak girişim grubunun yükümlülüklerini yerine getirmemesi durumunda, şans oyunlarının lisansının, 2 milyar 750 milyon dolar+KDV ile ikinci teklifi veren ERG-Ahlatçı Ortak Girişim Grubu'na verilmesini, bu ortak girişim grubunun da yükümlülüklerini yerine getirmemesi halinde ihalenin iptal edilmesini kararlaştırmıştı.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 15.04.2015
Şans Oyunlarının Özelleştirme İhalesi
Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), söz konusu ortak girişim grubunun yükümlülüklerini yerine getirmemesi durumunda, şans oyunlarının lisansının, 2 milyar 750 milyon dolar+KDV ile ikinci teklifi veren ERG-Ahlatcı Ortak Girişim Grubu'na verilmesini, bu ortak girişim grubunun da yükümlülüklerini yerine getirmemesi halinde ihalenin iptal edilmesini kararlaştırmıştı.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 14.04.2015
Denizli'de Taşınmaz Özelleştirmesi
Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Denizli'de Maliye Hazinesi adına kayıtlı taşınmazın D.N.S. Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine satılmasını onayladı.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 24.03.2015
ÖYK İki Dev İhaleyi Onayladı
Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santralleri'nin de özelleştirme paketi ve Soma-B termik santrali ve taşınmazlarının yer aldığı ihaleyi onayladı.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 24.03.2015
Öyk Orhaneli, Tunçbilek ve Soma Termik Santrallerinin Devrini Onayladı
Özelleştirme Yüksek Kurulu, Orhaneli ve Tunçbilek termik santralleri ihalesini 521 milyon dolarla bedelle kazanan Çelikler İnşaat'a, Soma Termik Santrali'nin de Konya Şeker'e devrini onayladı.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 20.03.2015
Fenerbahçe Kalamış Yat Limanı İmar Planı Onaylandı
Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Fenerbahçe Kalamış Yat Limanı'na yönelik imar planını onayladı.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 20.03.2015
Öib Kalamış Yat Limanı İmar Planını Onayladı (2)
Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK) 664 milyon dolar ile en yüksek teklifi veren Tek-Art'a yat limanının devrini uygun bulmuştu.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 12.03.2015
Erzurum Milletvekillerinden Sert Açıklama!..
Diğer taraftan tesislerin Özelleştirme İdaresinden Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK) kararıyla Gençlik ve Spor Bakanlığına ve buradan da Büyükşehir Belediyemize devri ile ilgili süreç, Sayın Bakanımız Akif Çağatay Kılıç ile görüşülmüş ve bilgisi dahilinde milletvekillerimizce takip edilmektedir.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 06.03.2015
Yolsuzlukla Mücadele Konferansı
Türk özelleştirme sisteminde tam şeffaflık gördüklerini belirten Durak, "Çünkü bütün anlaşmalar açık ihale sistemiyle, televizyon kanalıyla yayınlanıyor ve daha sonra da Özelleştirme Yüksek Kurulu'na gidiyor.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 04.03.2015
Özelleştirme İdaresinden Taşınmaz Satışı
Özelleştirme Yüksek Kurulu kararına göre, Didim Mahallesi'nde bulunan 1016 parsel numaralı 9 bin 810,68 metrekare yüzölçümlü taşınmaz varlık satışı yöntemiyle özelleştirilecek.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 02.03.2015
543 Milyon Dolarlık Ödeme Yapıldı, Derince Limanı Safi Holding'in Oldu
Özelleştirme Yüksek Kurulu'nca ihaleye çıkarılan TCDD Genel Müdürlüğü'ne ait Derince Limanı, 543 milyon ABD dolar olan özelleştirme bedelinin bir yıl gecikmeyle peşin olarak ödenmesiyle, 39 yıllığına Safi Holding'in oldu.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 02.03.2015
Derince Limanı'nda Devir Sözleşmesinin İmzalanması
Kocaeli Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, şunlar kaydedildi: "Özelleştirme Yüksek Kurulu'nun 18.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 24.02.2015
Ordu Limanı, Halkın Kullanımına Açılacak
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ordu Limanı'nın Özelleştirme Yüksek Kurulunca Ordu Büyükşehir Belediyesine devredildiğini belirtti.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 11.02.2015
CHP Milletvekili Gök, Başbakan Davutoğlu'na Sümerbank Lojmanlarını Sordu
CHP Ankara Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Levent Gök, Emek semtinde bulunan Sümerbank lojmanlarının kış günü boşaltılarak TÜRGEV’e devredileceği iddiasını Meclis gündemine taşıdı.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 10.02.2015
Bucak'taki Tekel Depoları, Belediyeye Tahsis Edildi
AK Parti Burdur Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Bucak ilçesindeki Tekel depolarının belediyeye tahsis edildiğini bildirdi.  Özçelik, yaptığı yazılı açıklamada, Barbaros Mahallesi'nde bulunan ve daha önce Adalet Bakanlığı'na tahsis edilen 10 bin 814 metrekare büyüklüğündeki depoların, Özelleştirme Yüksek Kurulu'nun kararı, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun oluruyla Bucak Belediyesi'ne tahsis edildiğini kaydetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Özelleştirme Yüksek Kurulu Haberleri | Özelleştirme Yüksek Kurulu Haber - Haberler - Sayfa 4 - Özelleştirme Yüksek Kurulu haberleri, son dakika özelleştirme yüksek kurulu haber ve gelişmeleri burada. Manisa'daki Sümerbank Davasında Karar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.3.2021 07:08:40. #1.16#
title