Haberler » Spor » Mustafa Cengiz: Arda Turan'la ilgili ileride açıklama yapacağız - Spor

Mustafa Cengiz: Arda Turan'la ilgili ileride açıklama yapacağız

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz. Arda Turan hakkında yaptığı açıklamada söylediklerinin yanlış anlaşıldığını ve konuyla ilgili ileride bir açıklama yapacaklarını söyledi.

Mustafa Cengiz: Arda Turan'la ilgili ileride açıklama yapacağız

Başkanı , kısa bir süre önce Sözcü Gazetesi'ne verdiği röportajda hakkında söylediği sözlerin yanlış noktalara çekildiğini ifade etti. Cengiz yaptığı açıklamada, "Fatih Hoca'yla aramızda sorun yok. Arda Turan konusuyla ilgili ileride bir açıklama yapacağız." ifadelerini kullandı.

"GELSİN YA DA GİTSİN DEMEDİM"

"Arda Turan gündemimizde yok" sözlerinin başka noktalara çekildiğini ifade eden Cengiz, "Bir gazetedeki demecim... O mizanpajı ben yapmıyorum, o sözcükler deşifre ediliyor. Hatta hocanın bir sözcüğü, hocayla aynı görüşteyiz denmiş, Ben de şaşırdım, ben böyle bir şey demedim. Oluyor, deşifre edilirken oluyor. Espriyle söylediğiniz bir şey manşete alındığında ciddi algılanabiliyor. Ben kimseye gelin, gidin demedim" dedi.

FATİH TERİM NE DEMİŞTİ?

"Sadece Arda'nın özelinde değil. Arda olmaz bir başkası olur. Başkanımız öyle takdir etmiş ama ben bu cümleyi kurmam. Galatasaray'a hizmet etmiş, açıkladığım vasıfları olan oyuncular için kurmam. Antalya maçından sonra açık yüreklilikle duygularımı ifade ettim. Orada da çok özenle seçtim düşüncelerimi. Aramızda bu kadar şey geçmesine rağmen ben ile Arda'nın, Fatih Terim-Arda Turan kişiliklerinin ayrı, futbolcu ile teknik direktör durumunun ayrı olduğunu ifade ettim"


Haber Videosu

: Mustafa Cengiz: Arda Turan'la ilgili ileride açıklama yapacağız
HABER YORUMLARI (3)

  • HACI ARİF EFENDİ:
    Malatya da, Erzurum da Rize de oynasın. Galatasaray yaşlı futbolcu cenneti değil. Teknik ekipte Ümit Davala gibi Hasan Şaş gibi görev almak isterse kabul edilir.
  • METİN:
    Ülkemizde en büyük takım olarak Cl liginde ne zaman yarı finale geleceksiniz final vye kupada demiyorum yarı final diyorum anlayana
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler