Mehmet Suat Haberleri

Mehmet Suat haber, Mehmet Suat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Suat - 16.08.2018
Güncelleme - Van'da Otobüs ile Otomobil Çarpıştı: 5 Ölü, 18 Yaralı
Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdür Mehmet Suat Ekici ve Gevaş İshak Çınar da olay yerine gelerek kazaya ilişkin bilgi aldı.
Mehmet Suat - 24.07.2018
Müdür Ekici'den 'Basın Bayramı' Mesajı
Van Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Mehmet Suat - 18.07.2018
Van'daki Çatışmada Yaralanan Polis Memuru Şehit Oldu(2)
Van Jandarma Asayiş Helikopter Filo Komutanlığındaki törene, Vali Murat Zorluoğlu, eşi Sevcan Zorluoğlu, Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Salih Karataş, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, Van YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, vali yardımcıları, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, kaymakamlar, şehidin silah arkadaşları, askeri erkan, kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Mehmet Suat - 18.07.2018
Van'daki Çatışmada Şehit Olan Polis Son Yolculuğuna Uğurlandı
Van Jandarma Asayiş Helikopter Filo Komutanlığındaki törene, Vali Murat Zorluoğlu, eşi Sevcan Zorluoğlu, Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Salih Karataş, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, Van YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, vali yardımcıları, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, kaymakamlar, şehidin silah arkadaşları, askeri erkan, kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Mehmet Suat - 17.07.2018
Van Turizm Fuarına Hazırlanıyor
Ajans Asya Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Güler'in programla ilgili sunum yaptığı toplantıya, Vali Yardımcısı İshak Çınar, kaymakamlar, Van Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, İl Kültür ve Turizm Müdürü Muzaffer Aktuğ, merkezi Van'da bulunan DAKA Genel Sekreteri Halil İbrahim Güray ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Mehmet Suat - 16.07.2018
Van, Bitlis ve Hakkari'de '15 Temmuz' Şehitleri İçin Anma Programları Düzenlendi
Van'da şehitleri anma programı, Cumhuriyet Caddesi üzerindeki meydanda yapıldı. İpekyolu Caddesi üzerinde bulunan Kurtuluş parkında bir araya gelen ve aralarında Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Van Bölge Asayiş Kolordo Komutanı Korgeneral Salih Karataş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici'nin de bulunduğu binlerce kişi, ellerindeki Türk bayrakları ile anma etkinliğinin yapılacağı Cumhuriyet Caddesi'ne kadar yürüdü.
Mehmet Suat - 15.07.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Akköprü Mahallesi'nde düzenlenen programa, şehit aileleri, Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanvekili Murat Zorluoğlu, Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Salih Karataş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, 6. Hudut Alay Komutanı Albay Şahin Yenilmez, Van Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, vali yardımcıları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Mehmet Suat - 14.07.2018
İçişleri Bakanı Soylu, Van'da
Çeşitli programlara katılmak üzere Van'a beraberinde Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ile gelen Soylu, Ferit Melen Havalimanında Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Salih Karataş, AK Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, Tuşba Kaymakamı Meral Uçar, Van Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici ve AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu tarafından karşılandı.
Mehmet Suat - 14.07.2018
Düzeltme) Bakan Soylu, Helikopter Filo Komutanlığı'nda Bulunan İha'ları İnceledi
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, beraberinde Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ile birlikte programları kapsamında Van'a geldi. Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Van jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Salih Karataş, AK Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, Van Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, Tuşba Kaymakamı Meral Uçar ve AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu tarafından karşılanan Bakan Soylu, daha sonra Van Jandarma Pilot Yarbay Yusuf Turgut Helikopter Filo Komutanlığı'na geçerek terörle mücadelede etkin sonuçlar alınması amacıyla Jandarma bünyesine kazandırılan ve Van'da konuşlandırılan insansız hava aracı (İHA) ve Silahlı İnsansız Hava Araçlarını (SİHA) inceledi.
Mehmet Suat - 07.07.2018
Kahramanmaraş'tan Muş'a Kardeşlik Köprüsü
Altınova Belde Belediye Başkanı Mehmet Suat Özgül'ün girişimleriyle kardeş belediyenin sunduğu destekler sonucu 4,5 kilometrelik yol, yaklaşık 1 milyon lira bedelle asfaltlanmaya başlandı.
Mehmet Suat - 15.06.2018
Jandarma Genel Komutanı Çetin'in Bayram Ziyaretleri
Hakkari programının ardından Van'a gelen Orgeneral Çetin'i, Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığında Vali Murat Zorluoğlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Salih Karakaş, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici ve komutanlar karşıladı.
Mehmet Suat - 14.06.2018
Emniyet Müdürü Ekici, Bayramı Kutladı
Van Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Mehmet Suat - 13.06.2018
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Van'da (2)
BU MİLLETİN ARASINDA FİTNE SOKMA ÇABASI İÇERİSİNDE OLANLAR VAR Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Van'ın Tuşba Belediyesi tarafından, 15 Temmuz Şehitler Parkı'nda düzenlenen iftar progamına katıldı. Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Salih Karataş, Tuşba Kaymakamı Meral Uçar, Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe, Van Jandarma İl Komutanı, Tuğgeneral Yavuz Özfidan, Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Van Müftüsü Nimetullah Arvas, Ak Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve çok sayıda vatandaşın katıldığı iftar programında konuşan Diyanet İşleri Başkanı Prof.
Mehmet Suat - 10.06.2018
Diyarbakır'daki Terör Saldırısı
Törenin ardından Tekevler mahallesindeki taziye evinde aileye başsağlığı dileyen Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Anadolu topraklarında var olmanın bedelinin ağır olduğunu söyledi. Şehitliğin, peygamberlikten sonra en yüksek makamlardan biri olduğunu vurgulayan Zorluoğlu, şöyle devam etti: "Şüphesiz bu evladımız, Allah katında, bizim hiç tahayyül edemeyeceğimiz kadar rızıklandırılacak. Allah, hepimizi ve onu, bir şühedamızın şahitliğine ve şefaatine nail eylesin. Yüzyıllardır biz bu topraklarda, başı dik bir şekilde durmak için, binlerce, on binlerce şehit vermiş bir milletin mensuplarıyız. Uğur evladımız, ilk şehidimiz değil, son şehidimiz de olmayacak. Ama bilmenizi isteriz ki bizler, güvenlik kuvvetleri olarak sizlerin, halkımızın desteğiyle bu bölücü terör örgütünün hakkından gelmek üzereyiz. Artık bütün işaretler, bu örgütün tamamıyla bitirileceğini gösteriyor. Allah'ın izniyle, devletimizin kararlı tutumuyla inşallah, çok kısa bir süre içerisinde terör belası, bu milletin başından defedilecektir." Törene şehidin ailesi, Erciş Kayamakamı Mehmet Şirin Yaşar, Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Salih Karataş, Van Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, askeri erkan, kurum amirleri, AK Parti ve MHP milletvekili adayları ile vatandaşlar katıldı.
Mehmet Suat - 07.06.2018
Vali Zorluoğlu, "Kardeşlik Sofrası"Nda Oruç Açtı
Geçen temmuz ayında Van'da göreve başladığında ilk geldiği ilçenin şehit cenazesi nedeniyle Çaldıran olduğunu anımsatan Van Valisi Zorluoğlu, şunları kaydetti: "Çok acı günlerdi. Bunları düşünüp gerçekten bütün vatandaşlarımızın buna göre bir hareket tarzı belirlemesi gerekir. Bir tane kardeşimizin burada Allah muhafaza başına bir şey gelse, Çaldıran'ı altından yapsak da bir anlam ifade etmez. Çaldıran bizim kıymetli ilçemiz. Geçen yıl geldiğimde muhtarlarımız bizden Doğubayazıt-Tendürek yolunun açılmasını talep etti. Bu sene o yol kapanmasın diye jandarmamız ve emniyetimiz çok özel tedbirler aldı. Canla başla orada birçok jandarma evladımız, siz burada huzur içerisinde işinizi gücünüzü yapasınız diye 24 saat nöbet tutuyor. Bunun kıymetini bilmek lazım. Hizmetlerin hepsi olur. Yeter ki huzur ve istikrar olsun, devletimize destek vermeye devam edin. İnşallah bir daha geldiğimizde çok daha farklı şeyleri konuşacağız. Çocuklarımıza çok daha müreffeh daha güzel bir Van bırakacağız." İlçede 60 kadının istihdam edildiği tekstil atölyesinde incelemelerde bulunan Zorluoğlu'na, Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Salih Karataş, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dündar, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici ve Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın eşlik etti.
Mehmet Suat - 03.06.2018
Vanlılar, İnci Kefalinin Üreme Göçünü İlgiyle İzledi
Van Valiliği, Belediye, Erciş Kaymakamlığı, Erciş Cumhuriyet Başsavcılığı ve Doğa Gözcüleri Derneği'nce Erciş Balık Bendi'nde düzenlenen 8'nci Uluslararası İnci Kefali Göçü Kültür Sanat Festivaline, Van Valisi Murat Zorluoğlu, Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Şirin Yaşar, AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, Van İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva, kurum amirleri, çevre ilçe kaymakamları, Van Gölü aktivistleri ile çok sayıda davetli katıldı.
Mehmet Suat - 30.05.2018
Vali Zorluoğlu Özalp'te İftar Programına Katıldı
Zorluoğlu'nun Özalp ziyaretine İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan ve İl Emniyet Müdür Mehmet Suat Ekici de katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Suat Haberleri | Mehmet Suat Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Mehmet Suat haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Suat kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Zorluoğlu, Asker ve Polislerle Bayramlaştı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 17:24:05. #1.15#

title